Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Новини

19 Липня, 2022 р., 10:52
06.07.2022 року, за ініціативи Знам’янського міського центру соціальних служб Знам’янської міської ради Кіровоградської області, в рамках проведення заходів: «З профілактики правопорушень, соціально небезпечних хвороб, ризиків залежності та популяризації ведення здорового способу життя», на пришкільних майданчиках літніх шкільних таборів з метою організації відпочинку та оздоровлення дітей в літній період 2022 року. Персоналом Кропивницького районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області Денисом Клімовим та Артемом Солодовим спільно з представниками сектору «Знам‘янського бюро правової допомоги» Волоховою Альоною та Бурлака Маргаритою з учнями Знам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено бесіди на теми: «Свої права ти добре знай, їх вивчай і пам‘ятай» і «Запобігання дискримінації», та гру «Правовий м‘яч».
08 Лютого, 2022 р., 14:14
08.02.2022 року заступником начальника Кропивницького районного відділу №2  філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області Катериною Гедерім спільно з керівником підрозділу Громадської організації «Українське капеланство» у м. Знам’янка Сергієм Карлюгою  організовано зустріч та проведено лекцію- тренінг з клієнтами пробації.
08 Грудня, 2021 р., 08:30
07 грудня, в приміщені Знам’янського міськрайонного відділу філії Центру пробації в Кіровоградській області відбулася зустріч соціального працівника Центру громадського здоров’я Михайла Ярового, який є також волонтером пробації та соціального працівника благодійного фонду «Повернення до життя» Наталії Разумової з клієнтами пробації, з метою проведення лекції-бесіди на тему: «Наркотичні речовини - небезпека для життя»
20 Липня, 2021 р., 09:53
Днями, в приміщенні Знам’янського бюро правової допомоги головний спеціаліст безоплатної правової допомоги Альона Волохова провела клієнтам пробації лекцію-бесіду на тему: «Основні права громадян та доступ до безоплатної правової допомоги».
18 Червня, 2021 р., 14:36
Відповідно до Закону України про пробацію» від 05 лютого 2015 року, пробація – це система наглядових і соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду й відповідно до закону до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого.
10 Червня, 2021 р., 11:11
Відповідно до Закону України про пробацію» від 05 лютого 2015 року, пробація – це система наглядових і соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду й відповідно до закону до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого.
02 Червня, 2021 р., 11:19
01 червня в приміщенні Знам’янського міськрайонного відділу філії Центру пробації в Кіровоградській області персонал пробації спільно з працівниками поліції Знам’янщини  привітали дітей з родин працівників даного відділу.
24 Травня, 2021 р., 09:15
На території навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей» начальником Знам’янського міськрайонного відділу філії Центру пробації в Кіровоградській області,  майором внутрішньої служби Мариною Марулою,   начальником Знам’янського бюро правової допомоги Анжелою Івановою учням 5 класу проведено вже доволі знайому лекцію-бесіду на тему: «Буллінг. Кібербулінг, відповідальність та наслідки».
19 Травня, 2021 р., 11:21
18 травня, на території Храму Преподобного Сергія Радонезького відбулася зустріч начальника Знам’янського міськрайонного відділу філії Центру пробації в Кіровоградській області Марини Марули з волонтером пробації Василем Мазурком. 
12 Травня, 2021 р., 15:06
05 травня відбулася спільна зустріч заступника начальника Знам’янського міськрайонного відділу філії Центру пробації в Кіровоградській області Катерини Гедерім й начальника Знам’янського бюро правової допомоги Анжели Іванової з неповнолітнім суб’єктом пробації та його матір’ю з  метою проведення лекції-бесіди на тему: «Особливості підготовки досудової доповіді щодо неповнолітніх та особливості їх кримінальної відповідальності».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень