Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Тищенко Віра Іванівна

Фото без описуНародилася Тищенко Віра Іванівна 23 березня 1941 року в селі Балко – Грузьке Єгорликського району Ростовської області в сім’ї колгоспників, переселенців з України (Полтавщина). Сім’я була багатодітної, п’ятеро дітей. Батько пішов на фронт і загинув в 1943 році. Закінчила середню школу з відзнакою, нагороджена золотою медаллю. В 1960 році вступила до Ростовського медичного інституту, який успішно закінчила.

Перші два роки за розподілом працювала районним педіатром в Меловському районі Луганської області. Згодом, переїхавши до м. Знам’янки, перші 6 років працювала завідуючою терапевтичим відділення Знам’янської бальнеологічної лікарні.

Більше 40 років віддала Віра Іванівна медицині, жодного разу не пошкодувавши, що вибрала цю нелегку працю. За останні 30 років вона пропрацювала в Відділковій лікарні станції м. Знам'янка, на посаді лікаря функціональної діагностики, зарекомендувавши себе як висококваліфікований спеціаліст.Нагороджена «Почесною грамотою» у 1983 році.


Вийшовши на пенсію, Віра Іванівна написала «Медицина з посмішкою», «І жартома, і всерйоз», «Формула моєї долі», «Ключі до здоров'я », «Біля витоків бейсболу на Кіровоградщині. Сказання про правду».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень