Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Реалізація інвестиційних проектів за кошти державного бюджету

Фото без опису«Велике будівництво» у місті Знам’янка

29 лютого 2020 року стартує проєкт Фото без описуПрезидента України «Велике будівництво». В рамках реалізації проєктубуде розпочато масштабне будівництво та капітальний ремонт шкіл, дитячих садків, приймальних відділень лікарень, стадіонів та доріг на території всієї країни.

Фото без описуМісто Знам’янка теж долучається до реалізації проєкту. У 2020 році буде проведено реконструкціюдругого корпусу закладу дошкільної освіти № 7 «Козачок».

Фото без описуПоставлені виклики є надзвичайно важливими для розвитку інфраструктури міста та системи дошкільної освіти, як первинної складової безперервної освіти в Україні.

Фото без описуРеалізація проєкту по реконструкції дасть змогу створити 120 додаткових місць у садочку, що розташований у самому центрі міста. Вартість будівництва становить 7997,199 тис грн.

Фото без описуСтаном на сьогодні у міському бюджеті уже передбачено видатки на співфінансування проєкту.

Робочою групою на чолі з першим заступником міського голови В.Загородньою проведено Фото без описуобстеження об’єкту будівництва, визначено першочергові та Фото без описупріоритетні роботи.

Представниками робочої групи підкреслено, що у даному закладі дошкільної освіти відновлено опалення в результаті Фото без описубудівництва теплогенераторної, яка введена в експлуатацію у 2019 році, та розпочато Фото без описузаміну вікон на енергозберігаючі. 
 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень