Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Державне майно

Пропонується перелік об'єктів державної власності, які розташовані на території Кіровоградської області та підлягають приватизації.

У разі зацікавленості та отримання додаткової інформації щодо приватизації запропонованих об’єктів, звертатись до Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях за тел. (0522) 33 24 00 або  моб. тел. 050 825 08 51, контактна особа Кругаль Євген Олександрович.


На Кіровоградщині,після відновлення приватизації, оголошено перший онлайн-аукціон у системі Прозорро.Продажі

19 серпня 2022 року набрав чинності Закон України«Про внесення змін до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» та інших законодавчих актів України щодо сприяння процесам релокації під час воєнного стану та економічного відновлення держави».

Процедури продажу держмайна відтепер стануть швидшими, прозорішими, та, відповідно, зручнішими для бізнесу.

21 жовтня 2022 року відбудеться аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу державного підприємства «Кіровоградський експертно-технічний центр Держпраці», який розташований у м. Кропивницькому.

Основним видом діяльності підприємства є технічні випробування та дослідження. Також підприємству належить на праві власності рухоме та нерухоме майно, серед якого частина адміністративної будівлі за адресою: м. Кропивницький, вул. Театральна (Дворцова), 24, загальною площею 457кв.м.

Стартова ціна цього активу складає 10 092 000 грн.

Покупець єдиного майнового комплексу державного підприємства «Кіровоградський експертно-технічний центр Держпраці» зобов’язаний з моменту переходу права власності на об’єкт приватизації забезпечити погашення боргів підприємства із заробітної плати та перед бюджетом, а також недопущення звільнення працівників приватизованого підприємства з ініціативи нового власника чи уповноваженого ним органу протягом шести місяців.

Детальна інформація про об’єкт доступна тут: http://surl.li/dfbxy.

Заявки для участі в електронному онлайн-аукціоні приймаються до 20 жовтня. Щоб взяти участь в аукціоні переходьте за посиланням: https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2022-10-02-000006-3.


Інформаційний бюлетень з об'єктами державної власності

Зразок листа про намір приватизації об’єкта державної власності


Посилання на вебсайт Фонду державного майна України, зокрема на інформацію про об'єкти, які пропонуються до приватизації та розташовані та території Кіровоградської області

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень