Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів, проекти цих актів і аналіз їх регуляторного впливу

Увага!

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності",  25 січня 2021 року на офіційному сайті Знам’янської міської територіальної громади в розділі "Регуляторна політика" https://znam.gov.ua/ буде оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проєкт регуляторного акта "Про встановлення вартості 1-ї  нормо-години на роботи та послуги, що надаються ЗМКП  "Бюро технічної  інвентаризації",  з аналізом регуляторного впливу.

Проєктом передбачається приведення вартості 1-ї нормо – години на послуги з технічної  інвентаризації нерухомого майна, які надаються комунальним підприємством, до економічно обґрунтованого рівня.

Протягом одного місяця з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу ЗМКП  "Бюро технічної  інвентаризації" та відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі Знам’янського міськвиконкому будуть приймати у письмовому вигляді зауваження і пропозиції за адресою: 27400, Кіровоградська область, м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського,17, каб.42 (телефон 7-45-48) та м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського,19, каб.12 (телефон 7-45-25), e-mail: zmvk_ue@zn-rada.gov.ua .

Дата оприлюднення: 21.01.2021р.

Про встановлення вартості 1-ї нормо-години на роботи і послуги, що надаються  ЗМКП  "Бюро технічної інвентаризації" 

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення – проєкту регуляторного акта виконавчого комітету Знам’янської міської ради  "Про встановлення вартості 1-ї  нормо-години на роботи та послуги, що надаються ЗМКП  "Бюро технічної  інвентаризації"

Дата оприлюднення: 25.01.2021р.


Увага!

 

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", 8 травня 2020 року на офіційному сайті Знам’янської міської ради в розділі "Регуляторна політика" https://znam.gov.ua/ буде оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проєкт регуляторного акту «Про затвердження вартості профілактичних медичних оглядів та платних послуг, які надаються КНП «Знам’янська міська лікарня імені А.В.Лисенка Знам’янської міської ради»  з аналізом регуляторного впливу.

Протягом одного місяця з дня оприлюднення проєкту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу КНП «Знам’янська міська лікарня імені А.В.Лисенка Знам’янської міської ради» та відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі будуть приймати у письмовому вигляді зауваження та пропозиції за адресами: 27400, Кіровоградська область,   м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського,15 (телефон 6-34-23), e-mail: Likarnia_znam@ukr.net  та 27400, Кіровоградська область, м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського, 19, каб.12 (телефон 2-19-72 ), e-mail: :zmvk_ue@zn-rada.gov.ua.   

Дата оприлюднення: 06.05.2020р.

Про затвердження вартості профілактичних медичних оглядів та платних послуг, які надаються КНП "Знам’янська міська лікарня  імені А.В.Лисенка" Знам’янської міської ради

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення – проєкту регуляторного акта виконавчого комітету Знам’янської міської ради "Про затвердження вартості профілактичних медичних оглядів та платних послуг, які надаються КНП "Знам’янська міська лікарня імені А.В.Лисенка" Знам’янської міської ради"   (далі - проєкт рішення – проєкт регуляторного акту)

Дата оприлюднення: 08.05.2020р.


        Увага!
Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", 17 квітня  2020 року  на офіційному сайті Знам’янської міської ради в розділі "Регуляторна політика" https://znam.gov.ua/ буде оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проєкти регуляторних актів: "Про встановлення ставок єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку на території м. Знам'янка на 2021 рік" та "Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території м. Знам'янка на 2021 рік"  з аналізами регуляторного впливу. 

Протягом одного місяця з дня оприлюднення проєктів регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі Знам’янського міськвиконкому буде приймати у письмовому вигляді зауваження і пропозиції за адресою: 27400, Кіровоградська область, м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського,19, каб.12 (телефон 2-19-72), e-mail: zmvk_ue@zn-rada.gov.ua.

Дата оприлюднення: 15.04.2020р.

Про встановлення ставок єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку на території  м. Знам'янка на 2021 рік
Про встановлення  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території  м. Знам'янка на 2021 рік

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення – проєкту регуляторного акта  Знам’янської міської ради  "Про встановлення єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку на території м.Знам’янка на 2021 рік "

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення – проєкту регуляторного акта  Знам’янської міської ради  "Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території м.Знам'янка на 2021 рік"
Дата оприлюднення: 17.04.2020р.


Увага!

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності",  19 лютого 2020 року на офіційному сайті Знам’янської міської ради в розділі "Регуляторна політика" https://znam.gov.ua/ буде оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проєкт регуляторного акта "Про встановлення вартості 1-ї  нормо-години на роботи та послуги, що надаються ЗМКП  "Бюро технічної  інвентаризації",  з аналізом регуляторного впливу.

Проєктом передбачається приведення вартості 1-ї нормо – години на послуги з технічної  інвентаризації нерухомого майна, які надаються комунальним підприємством до економічно обґрунтованого рівня.

Протягом одного місяця з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу ЗМКП  "Бюро технічної інвентаризації" та відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі Знам’янського міськвиконкому будуть приймати у письмовому вигляді зауваження і пропозиції за адресою: 27400, Кіровоградська область, м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського,17, каб.42 (телефон 2-20-47) та м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського,19, каб.12 (телефон 2-19-72), e-mail: zmvk_ue@zn-rada.gov.ua.

Дата оприлюднення: 18.02.2020р.

Проект регуляторного акту "Про встановлення вартості 1-ї нормо-години на роботи і послуги, що надаються  ЗМКП  "Бюро технічної інвентаризації"

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення – проєкту регуляторного акта виконавчого комітету Знам’янської міської ради  "Про встановлення вартості 1-ї  нормо-години на роботи та послуги, що надаються ЗМКП  "Бюро технічної  інвентаризації" 

Дата оприлюднення: 19.02.2020р.


Увага!
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності",  05 грудня 2019 року у газеті Знам’янської міської ради "Знам’янські вісті" та на Інтернет-сайті Знам’янської міської ради буде оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проект регуляторного акта «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м.Знам’янка»,  з аналізом регуляторного впливу.  

Проектом передбачається встановлення економічно обґрунтованих тарифів на пасажирські перевезення у звичайному режимі руху.

Протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі Знам’янського міськвиконкому буде приймати у письмовому вигляді зауваження і пропозиції за адресою: 27400, Кіровоградська область, м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського,19 , каб.12 (телефон 2-19-72, ел.пошта: zmvk_ue@zn-rada.gov.ua).

Дата оприлюднення: 03.12.2019р.

Проект регуляторного акта  Знам’янської міської ради  "Про встановлення  тарифу   на    перевезення пасажирів на міських автобусних  маршрутах загального користування    м. Знам’янка"

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м. Знам’янка»

Дата оприлюднення: 05.12.2019р.

Відповідно до ст.9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу приймаються зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань).
Зауваження і пропозиції до проекту рішення «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м.Знам’янка» приймаються до 04.01.2020р. (включно). 


Увага!
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", 28 листопада 2019 року на Інтернет-сайті Знам’янської міської ради буде оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проект регуляторного акта «Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів по місту Знам’янка»,  з аналізом регуляторного впливу.

Проектом пропонується затвердити норми надання послуг з вивезення побутових відходів по місту Знам’янка. Встановлення єдиних підходів до показників нормування надання послуг з вивезення побутових відходів.

Протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради, КП «Знам’янський комбінат комунальних послуг» будуть приймати у письмовому вигляді зауваження та пропозиції за адресами: 27400, Кіровоградська область, м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського,19, каб.14 (телефон 2-20-25, ел.пошта:  uma_jkg@zn-rada.gov.ua) та 27400, Кіровоградська область, м.Знам’янка, вул.Олександрійська,56 (телефон 2-19-01, ел.пошта: kombinat-rada@ukr.net).

Дата оприлюднення 26.11.2019р.

Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів по місту Знам’янка

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення – проекту регуляторного акта виконавчого комітету Знам’янської міської ради  "Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів по місту Знам’янка"

Дата оприлюднення 28.11.2019р.

Відповідно до ст.9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу приймаються зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань).
Зауваження і пропозиції до проекту рішення «Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів по місту Знам’янка» приймаються до 28.12.2019р. (включно). 


 

Проект регуляторного акта  Знам’янської міської ради  "Про встановлення  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території м. Знам'янка на 2020 рік" з аналізом регуляторного впливу.

Дата оприлюднення: 22.03.2019


Проект регуляторного акта  Знам’янської міської ради  "Про встановлення єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку на території м.Знам’янка на 2020 рік" з аналізом регуляторного впливу

 

Дата оприлюднення: 22.03.2019


Увага!
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

         Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності",  22 березня  2019 року  на Інтернет-сайті Знам’янської міської ради буде оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проекти регуляторних актів: "Про встановлення ставок єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку на території м. Знам'янка на 2020 рік" та "Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території м. Знам'янка на 2020 рік"  з аналізами регуляторного впливу. 

Протягом місяця з дня оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі Знам’янського міськвиконкому буде приймати у письмовому вигляді зауваження і пропозиції за адресою: 27400, Кіровоградська область, м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського,19, каб.12  (телефон 2-19-72, ел.пошта:  zmvk_ue@zn-rada.gov.ua).
Дата оприлюднення: 20.03.2019р.


Увага!

 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності",  06 березня 2019 року у газеті "Знам’янські вісті" та на Інтернет-сайті Знам’янської міської ради буде оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проект регуляторного акта "Про встановлення вартості 1-ї нормо-години на роботи та послуги, що надаються ЗМКП "Бюро технічної інвентаризації",  з аналізом регуляторного впливу.

Проектом передбачається приведення вартості 1-ї нормо – години на послуги з технічної  інвентаризації нерухомого майна, які надаються комунальним підприємством до економічно обґрунтованого рівня.

Протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу ЗМКП  "Бюро технічної інвентаризації" та відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі Знам’янського міськвиконкому будуть приймати у письмовому вигляді зауваження і пропозиції за адресою: 27400, Кіровоградська область, м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського,17, каб.42 (телефон 2-20-47) та м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського,19 , каб.12 (телефон 2-19-72).


Увага!
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", 14 лютого 2019 року у газеті "Знам’янські вісті" та на Інтернет-сайті Знам’янської міської ради буде оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проект регуляторного акта «Про затвердження Правил користування  міським  пасажирським  транспортом у м.  Знам’янка»,  з аналізом регуляторного впливу.

Проектом пропонується затвердити Правила  користування  міським  пасажирським  транспортом  міста Знам’янка. Правила визначатимуть порядок проїзду і його оплати, права та обов’язки пасажирів, а також взаємовідносини перевізників і пасажирів під час надання транспортних послуг, враховуючи особливості транспортної інфраструктури. 

Протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі Знам’янського міськвиконкому буде приймати у письмовому вигляді зауваження та пропозиції за адресою: 27400, Кіровоградська область, м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського,19, каб.12 (телефон 2-19-72, ел.пошта:  zmvk_ue@zn-rada.gov.ua).
 


Увага!
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", 16 лютого 2019 року у газеті "Знам’янські вісті" та на Інтернет-сайті Знам’янської міської ради буде оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проект регуляторного акта «Про затвердження Правил  користування  міським  пасажирським  транспортом у м. Знам’янка»,  з аналізом регуляторного впливу.
Проектом пропонується затвердити Правила  користування  міським  пасажирським  транспортом  міста Знам’янка. Правила визначатимуть порядок проїзду і його оплати, права та обов’язки пасажирів, а також взаємовідносини перевізників і пасажирів під час надання транспортних послуг, враховуючи особливості транспортної інфраструктури. 
Протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі Знам’янського міськвиконкому буде приймати у письмовому вигляді зауваження та пропозиції за адресою: 27400, Кіровоградська область, м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського,19, каб.12 (телефон 2-19-72, ел.пошта:  zmvk_ue@zn-rada.gov.ua).

 


Увага!
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", 16 лютого 2019 року у газеті "Знам’янські вісті" та на Інтернет-сайті Знам’янської міської ради буде оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проект регуляторного акта «Про затвердження Правил  користування  міським  пасажирським  транспортом у м. Знам’янка»,  з аналізом регуляторного впливу.
Проектом пропонується затвердити Правила  користування  міським  пасажирським  транспортом  міста Знам’янка. Правила визначатимуть порядок проїзду і його оплати, права та обов’язки пасажирів, а також взаємовідносини перевізників і пасажирів під час надання транспортних послуг, враховуючи особливості транспортної інфраструктури. 
Протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі Знам’янського міськвиконкому буде приймати у письмовому вигляді зауваження та пропозиції за адресою: 27400, Кіровоградська область, м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського,19, каб.12 (телефон 2-19-72, ел.пошта:  zmvk_ue@zn-rada.gov.ua).


Увага!

 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", 13 лютого 2019 року у газеті "Знам’янські вісті" та на Інтернет-сайті Знам’янської міської ради буде оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проект регуляторного акта "Про затвердження вартості  профілактичних медичних оглядів, які надаються  КЗ "Знам'янська міська лікарня ім. А.В.Лисенка"",  з аналізом регуляторного впливу.

Протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу КЗ "Знам’янська міська лікарня ім.А.В.Лисенка" та відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі будуть приймати у письмовому вигляді зауваження та пропозиції за адресами: 27400, Кіровоградська область,   м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського,15, приймальна головного лікаря (телефон 2-36-59, ел.пошта:  likarnia_znam@ukr.net) та 27400, Кіровоградська область, м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського, 19, каб.12 (телефон 2-19-72, ел.пошта zmvk_ue@zn-rada.gov.ua).


Увага!
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", 30 січня 2019 року у газеті "Знам’янські вісті" та на Інтернет-сайті Знам’янської міської ради буде оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проект регуляторного акта "Про встановлення вартості ритуальних послуг по комунальному підприємству "Знам’янський комбінат комунальних послуг" відповідно до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг",  з аналізом регуляторного впливу.
Проектом передбачається встановлення вартості ритуальних послуг на економічно обґрунтованому рівні.
Протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу КП "Знам’янський комбінат комунальних послуг" та відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі будуть приймати у письмовому вигляді зауваження та пропозиції за адресами: 27400, Кіровоградська область, м. Знам’янка, вул. Олександрійська, 56 (телефон 2-19-01, ел.пошта:  kombinat-rada@ukr.net) та 27400, Кіровоградська область, м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського, 19, каб.12 (телефон 2-19-72, ел.пошта zmvk_ue@zn-rada.gov.ua).   


Увага!
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", 17 листопада 2018 року у газеті "Знам’янські вісті" та на Інтернет-сайті Знам’янської міської ради буде оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проект регуляторного акта «Про встановлення комунальному підприємству «Знам’янський комбінат комунальних послуг» тарифу на послуги з надання торгового місця за 1 кв.м. торгівельної площі в день»,  з аналізом регуляторного впливу.
Проектом передбачається встановлення тарифу на послуги з надання торгового місця на економічно обґрунтованому рівні.
Протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу КП «Знам’янський комбінат комунальних послуг» та відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі будуть приймати у письмовому вигляді зауваження та пропозиції за адресами: 27400, Кіровоградська область, м. Знам’янка, вул. Олександрійська, 56 (телефон 2-19-01, ел.пошта:  kombinat-rada@ukr.net) та 27400, Кіровоградська область, м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського, 19, каб.12 (телефон 2-19-72, ел.пошта zmvk_ue@zn-rada.gov.ua).   

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради  «Про встановлення комунальному підприємству «Знам’янський комбінат комунальних послуг» тарифу на послуги з надання торгового місця за 1 кв.м. торгівельної площі в день»
 

Увага!
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", 17 листопада 2018 року у газеті "Знам’янські вісті" та на Інтернет-сайті Знам’янської міської ради буде оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проект регуляторного акта «Про встановлення комунальному підприємству «Знам’янський комбінат комунальних послуг» тарифу на послуги з надання торгового місця за 1 кв.м. торгівельної площі в день»,  з аналізом регуляторного впливу.
Проектом передбачається встановлення тарифу на послуги з надання торгового місця на економічно обґрунтованому рівні.
Протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу КП «Знам’янський комбінат комунальних послуг» та відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі будуть приймати у письмовому вигляді зауваження та пропозиції за адресами: 27400, Кіровоградська область, м. Знам’янка, вул. Олександрійська, 56 (телефон 2-19-01, ел.пошта:  kombinat-rada@ukr.net та 27400, Кіровоградська область, м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського, 19, каб.12 (телефон 2-19-72, ел.пошта zmvk_ue@zn-rada.gov.ua

Увага!
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", 14 листопада 2018 року у газеті "Знам’янські вісті" та на Інтернет-сайті Знам’янської міської ради буде оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проект регуляторного акта «Про заборону продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та пива (крім безалкогольного) на території міста Знам’янка у нічний час»,  з аналізом регуляторного впливу.

Проектом передбачається впорядкування торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, столовими винами та пивом (крім безалкогольного), та обмеження щодо їх продажу, усунення порушень громадського порядку у визначений час доби.
Протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі Знам’янського міськвиконкому та постійна комісія з питань споживчого ринку, підприємництва, правової політики Знам'янської міської ради будуть приймати у письмовому вигляді зауваження та пропозиції за адресою: 27400, Кіровоградська область, м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського,19, каб.12, каб.19 (телефон 2-19-72, ел.пошта:  zmvk_ue@zn-rada.gov.ua).

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення – проекту регуляторного акта  Знам’янської міської ради  "Про заборону продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та пива (крім безалкогольного) на території міста Знам’янка у нічний час​
 

Увага!
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності",  14 березня 2018 року у газеті Знам’янської міської ради "Знам’янські вісті" та на Інтернет-сайті Знам’янської міської ради буде оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проект регуляторного акта «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м.Знам’янка»,  з аналізом регуляторного впливу.
Проектом передбачається встановлення економічно обґрунтованих тарифів на пасажирські перевезення у звичайному режимі руху та у режимі маршрутного таксі.
Протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі Знам’янського міськвиконкому буде приймати у письмовому вигляді зауваження і пропозиції за адресою: 27400, Кіровоградська область, м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського,19 , каб.12 (телефон 2-19-72).

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення – проекту регуляторного акта  Знам’янської міської ради  "Про встановлення єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку на території м.Знам’янка на 2019 рік "

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення – проекту регуляторного акта  Знам’янської міської ради  "Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території м.Знам'янка на 2019 рік"

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м. Знам’янка»

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення – проекту регуляторного акта виконавчого комітету Знам’янської міської ради  "Про встановлення вартості 1-ї  нормо-години на роботи та послуги, що надаються ЗМКП  "Бюро технічної  інвентаризації"

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення – проекту регуляторного акта виконавчого комітету Знам’янської міської ради  "Про встановлення вартості на платні медичні послуги, які надаються  КЗ "Знам'янська міська лікарня ім. А.В.Лисенка"

Про встановлення  тарифу   на    перевезення пасажирів на міських автобусних  маршрутах загального користування м. Знам’янка

Про встановлення вартості на платні медичні послуги, які надаються КЗ «Знам’янська міська лікарня ім.А.В.Лисенка

Про встановлення вартості 1-ї нормо-години на роботи та послуги, що надаються ЗМКП "Бюро технічної інвентаризації 

Для внесення своїх пропозицій ви можете звернутися до керівництва міськвиконкому надіславши електронне звернення на ел. адресу mznam@zn-rada.gov.ua
Iнформуємо, що Ваш лист в електроннiй формi не є офiцiйним зверненням i вiн не пiдпадає пiд дiю норм Закону України "Про звернення громадян". Інформацiя, яку ви надiслали на адресу міськвиконкомув електроннiй формi буде взята до вiдома.
Повiдомляємо також, що ви можете звернутись особисто, з письмовим зверненням до керівництва міськвиконкому (згідно з Законом України «Про звернення громадян»)

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень