Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів, проекти цих актів і аналіз їх регуляторного впливу

 

                                                                                           УВАГА!
                                               Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта


Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності",  12 лютого 2021 року на офіційному сайті Знам’янської міської ради буде оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проєкт регуляторного акта «Про затвердження положення про оренду комунального майна Знам’янської територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна»,  з аналізом регуляторного впливу.
Проєктом передбачається впорядкування правових та економічних відносин у сфері оренди майна комунальної власності Знам’янської  територіальної громади; приведення у відповідність до вимог чинного законодавства процедури передачі в оренду майна комунальної власності Знам’янської територіальної громади; передача об’єктів комунальної власності на конкурсних засадах, способом проведення електронного аукціону з надання майна в оренду через електронну торгову систему, що забезпечить високий рівень відкритості, доступності інформації щодо проведення процедур передачі комунального майна в оренду, виключить корупційні ризики при передачі комунального майна в оренду, забезпечить високий рівень довіри до органів місцевого самоврядування, як до суб’єкта господарсько-правових відносин.
Протягом місяця з дня оприлюднення проєкту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу з 12.02.2021 року по 13.03.2021 (включно) відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі та постійна комісія з питань бюджету, економічного розвитку, споживчого ринку та підприємництва Знам'янської міської ради будуть приймати у письмовому вигляді зауваження та пропозиції за адресою: 27400, Кіровоградська область, м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського,19, каб.12, каб.19 (телефон 7-45-25, ел.пошта:  zmvk_ue@zn-rada.gov.ua).

            Дата оприлюднення: 11.02.2021р.               

Про затвердження положення про оренду комунального майна Знам’янської міської територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна 

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Знам’янської  міської ради «Про затвердження положення про оренду комунального майна Знам’янської територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна»       

Дата оприлюднення: 12.02.2021р.       


                               Увага!

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності",  25 січня 2021 року на офіційному сайті Знам’янської міської територіальної громади в розділі "Регуляторна політика" https://znam.gov.ua/ буде оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проєкт регуляторного акта "Про встановлення вартості 1-ї  нормо-години на роботи та послуги, що надаються ЗМКП  "Бюро технічної  інвентаризації",  з аналізом регуляторного впливу.

Проєктом передбачається приведення вартості 1-ї нормо – години на послуги з технічної  інвентаризації нерухомого майна, які надаються комунальним підприємством, до економічно обґрунтованого рівня.

Протягом одного місяця з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу ЗМКП  "Бюро технічної  інвентаризації" та відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі Знам’янського міськвиконкому будуть приймати у письмовому вигляді зауваження і пропозиції за адресою: 27400, Кіровоградська область, м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського,17, каб.42 (телефон 7-45-48) та м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського,19, каб.12 (телефон 7-45-25), e-mail: zmvk_ue@zn-rada.gov.ua .

Дата оприлюднення: 21.01.2021р.

Про встановлення вартості 1-ї нормо-години на роботи і послуги, що надаються  ЗМКП  "Бюро технічної інвентаризації" 

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення – проєкту регуляторного акта виконавчого комітету Знам’янської міської ради  "Про встановлення вартості 1-ї  нормо-години на роботи та послуги, що надаються ЗМКП  "Бюро технічної  інвентаризації"

Дата оприлюднення: 25.01.2021р.


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень