Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів, проекти цих актів і аналіз їх регуляторного впливу

 


Увага!
Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», 05 лютого 2024 року на офіційному сайті Знам’янської міської територіальної громади в розділі «Регуляторна політика» https://znam.gov.ua/ буде оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проєкт регуляторного акта «Про встановлення вартості 1-ї нормо-години на роботи та послуги, що надаються ЗМКП «Бюро технічної інвентаризації», з аналізом регуляторного впливу.

Проєктом передбачається приведення вартості 1-ї нормо – години на послуги з технічної інвентаризації нерухомого майна, які надаються комунальним підприємством, до економічно обґрунтованого рівня.

Протягом одного місяця з 05 лютого 2024 року по 06 березня 2024 року ЗМКП «Бюро технічної інвентаризації» та відділ економічного розвитку, підприємництва, промисловості та торгівлі Знам’янського міськвиконкому будуть приймати у письмовому вигляді зауваження і пропозиції за адресою: 27400, Кіровоградська область, м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського,17, каб.42 (телефон 7-45-48) та м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського,19, каб.12 (телефон 7-45-25), e-mail: zmvk_ue@zn-rada.gov.ua.

Дата оприлюднення: 02.02.2024 року

 

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення – проєкту регуляторного акта виконавчого комітету Знам’янської міської ради «Про встановлення вартості 1-ї нормо-години на роботи та послуги, що надаються ЗМКП «Бюро технічної інвентаризації» дата оприлюднення 05.02.2024

Про встановлення вартості 1-ї нормо-години на роботи і послуги, що надаються ЗМКП «Бюро технічної інвентаризації» дата оприлюднення 05.02.2024


Увага!

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", 13 вересня 2023 року на офіційному сайті Знам’янської міської територіальної громади в розділі «Регуляторна політика» https://znam.gov.ua/ буде оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проєкт регуляторного акта «Про встановлення комунальному підприємству «Знам’янський комбінат комунальних послуг» тарифу на послуги з надання торгового місця за 1 кв.м. торгівельної площі в день», з аналізом регуляторного впливу.

Проєктом передбачається приведення тарифу на послуги з надання торгового місця за 1 кв.м. торгівельної площі в день, які надаються комунальним підприємством, до економічно обґрунтованого рівня.

Протягом одного місяця з 13 вересня 2023 року по 13 жовтня 2023 року КП «Знам’янський комбінат комунальних послуг» та відділ економічного розвитку, підприємництва, промисловості та торгівлі Знам’янського міськвиконкому будуть приймати у письмовому вигляді зауваження і пропозиції за адресою:

27400, Кіровоградська область,   м. Знам’янка, вул. Олександрійська, 56 (телефон 7-45-00, ел.пошта:  kombinat-rada@ukr.net) та 27400, Кіровоградська область, м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського, 19, каб.12 (телефон 7-45-25, ел.пошта zmvk_ue@zn-rada.gov.ua).   
 

Дата оприлюднення: 12.09.2023 року

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради  «Про встановлення комунальному підприємству «Знам’янський комбінат комунальних послуг» тарифу на 1 кв.м. торгівельної площі в день»

Дата оприлюднення: 13.09.2023 року


Увага!
Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності",  11 травня 2023 року на офіційному сайті Знам’янської міської територіальної громади в розділі "Регуляторна політика" https://znam.gov.ua/ буде оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проєкт регуляторного акта «Про встановлення комунальному підприємству «Знам’янський комбінат комунальних послуг» тарифу на послуги з надання торгового місця за 1 кв.м. торгівельної площі в день»,  з аналізом регуляторного впливу.

Проєктом передбачається приведення тарифу на послуги з надання торгового місця за  1 кв.м. торгівельної площі в день, які надаються комунальним підприємством, до економічно обґрунтованого рівня.

Протягом одного місяця з 11 травня 2023 року по 09 червня 2023 року КП «Знам’янський комбінат комунальних послуг» та відділ економічного розвитку, підприємництва, промисловості та торгівлі Знам’янського міськвиконкому будуть приймати у письмовому вигляді зауваження і пропозиції за адресою: 27400, Кіровоградська область,   м. Знам’янка, вул. Олександрійська, 56 (телефон 7-45-00, ел.пошта:  kombinat-rada@ukr.net) та 27400, Кіровоградська область, м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського, 19, каб.12 (телефон 7-45-25, ел.пошта zmvk_ue@zn-rada.gov.ua).   

Дата оприлюдення: 10.05.2023 року

Проєкт рішення "Про встановлення комунальному підприємству «Знам’янський комбінат комунальних послуг» тарифу на послуги з надання торгового місця за 1 кв.м. торгівельної площі в день"

Дата оприлюдення 11.05.2023 року


Увага!
Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", 20 лютого 2023 року на офіційному сайті Знам’янської міської територіальної громади в розділі "Регуляторна політика" https://znam.gov.ua/ буде оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проєкт регуляторного акта "Про встановлення вартості 1-ї  нормо-години на роботи та послуги, що надаються ЗМКП  "Бюро технічної  інвентаризації",  з аналізом регуляторного впливу.

Проєктом передбачається приведення вартості 1-ї нормо – години на послуги з технічної  інвентаризації нерухомого майна, які надаються комунальним підприємством, до економічно обґрунтованого рівня.

Протягом одного місяця з 20 лютого 2023 року по 20 березня 2023 року ЗМКП  "Бюро технічної інвентаризації" та відділ економічного розвитку, підприємництва, промисловості та торгівлі Знам’янського міськвиконкому будуть приймати у письмовому вигляді зауваження і пропозиції за адресою: 27400, Кіровоградська область, м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського,17, каб.42 (телефон 7-45-48) та м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського,19, каб.12 (телефон 7-45-25), e-mail: zmvk_ue@zn-rada.gov.ua.

Дата оприлюднення 16.02.2023

Про встановлення вартості 1-ї нормо-години на роботи і послуги, що надаються  ЗМКП  "Бюро технічної інвентаризації" 

Дата оприлюднення 20.02.2023

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення – проєкту регуляторного акта виконавчого комітету Знам’янської міської ради  "Про встановлення вартості 1-ї  нормо-години на роботи та послуги, що надаються ЗМКП  "Бюро технічної  інвентаризації"

Дата оприлюднення 20.02.2023


Увага!
Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності",  06 січня 2022 року на офіційному сайті Знам’янської міської територіальної громади в розділі "Регуляторна політика" https://znam.gov.ua/ буде оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проєкт регуляторного акта "Про встановлення вартості 1-ї  нормо-години на роботи та послуги, що надаються ЗМКП  "Бюро технічної  інвентаризації",  з аналізом регуляторного впливу.

Проєктом передбачається приведення вартості 1-ї нормо – години на послуги з технічної  інвентаризації нерухомого майна, які надаються комунальним підприємством, до економічно обґрунтованого рівня.

Протягом одного місяця з 06 січня 2022 року по 05 лютого 2022 року  ЗМКП  "Бюро технічної  інвентаризації"  та відділ економічного розвитку, підприємництва, промисловості та торгівлі Знам’янського міськвиконкому будуть приймати у письмовому вигляді зауваження і пропозиції за адресою: 27400, Кіровоградська область, м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського,17, каб.42 (телефон 7-45-48) та м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського,19, каб.12 (телефон 7-45-25), e-mail: zmvk_ue@zn-rada.gov.ua.

Дата оприлюднення: 05.01.2022р. 

Про встановлення вартості 1-ї нормо-години на роботи і послуги, що надаються  ЗМКП  "Бюро технічної інвентаризації" 

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення – проєкту регуляторного акта виконавчого комітету Знам’янської міської ради  "Про встановлення вартості 1-ї  нормо-години на роботи та послуги, що надаються ЗМКП  "Бюро технічної  інвентаризації"

Дата оприлюднення: 06.01.2022р. 


Увага!
Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", 06 січня 2022 року на офіційному сайті Знам’янської міської територіальної громади в розділі "Регуляторна політика" https://znam.gov.ua/ та в газеті "Знам'янські вісті" буде оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проєкт регуляторного акта "Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в межах Знам'янської міської територіальної громади" з аналізом регуляторного впливу.

Проєктом передбачається встановлення економічно обґрунтованого тарифу на пасажирські перевезення у звичайному режимі руху. Протягом одного місяця з 06 січня по 05 лютого 2022 року відділ інфраструктури та інвестиційного розвитку Знам’янської міської ради та постійна комісія з питань бюджету, економічного розвитку, споживчого ринку та підприємництва Знам'янської міської ради будуть приймати у письмовому вигляді зауваження і пропозиції за адресою: 27400, Кіровоградська область, м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського,19, каб.11 (телефон 7-45-25), e-mail: invest_znam@ukr.net

Дата оприлюднення: 05.01.2022р. 

Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в межах Знам'янської міської територіальної громади

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення виконавчого комітету "Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в межах Знам'янської міської територіальної громади"

Дата оприлюднення: 06.01.2022р. 


Увага!
Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", 26 квітня  2021 року  на офіційному сайті Знам’янської міської територіальної громади в розділі "Регуляторна політика" https://znam.gov.ua/ буде оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проєкт регуляторного акту "Про встановлення плати за землю  на території Знам'янської міської територіальної громади", з аналізом регуляторного впливу. 

Проєктом передбачається встановити з 2022 року на території Знам'янської міської територіальної громади місцеві податки в  частині плати за землю ( земельного податку та орендної плати за земельні ділянки), що забезпечить наповнення доходної частини місцевого бюджету. Як наслідок, громада отримує упевненість у можливості виконання соціально-економічних програм, які спрямовані на забезпечення належного рівня життя жителів територіальної громади, органи місцевого самоврядування виконають вимоги Податкового кодексу України в частині встановлення місцевих податків. Прийняття даного регуляторного акту також дозволить забезпечити прозорість та відкритість діяльності органів місцевої влади.

 Протягом одного місяця з 26 квітня 2021 року  по 26 травня 2021 року  відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі Знам’янського міськвиконкому, відділ земельних питань та постійна комісія з питань бюджету, економічного розвитку, споживчого ринку та підприємництва Знам'янської міської ради будуть приймати у письмовому вигляді зауваження і пропозиції за адресою: 27400, Кіровоградська область, м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського,19, каб.12  (телефон 7-45-25), e-mail: zmvk_ue@zn-rada.gov.ua, zem@zn-rada.gov.ua.

Дата оприлюднення: 22.04.2021р. 

Про встановлення плати за землю на території Знам’янської міської територіальної громади

Аналіз регуляторного впливу  проєкту рішення Знам’янської міської ради  «Про встановлення плати за землю на території Знам’янської міської територіальної громади» 

Дата оприлюднення: 26.04.2021р. 


Увага!
Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", 23 квітня  2021 року  на офіційному сайті Знам’янської міської територіальної громади в розділі "Регуляторна політика" https://znam.gov.ua/ буде оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проєкти регуляторних актів: "Про встановлення ставок єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку на території Знам'янської міської територіальної громади", "Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Знам'янської міської територіальної громади" та ''Про встановлення туристичного збору на території Знам'янської міської територіальної громади"  з аналізами регуляторного впливу. 

Проєктами передбачається встановити з 2022 року на території Знам'янської міської територіальної громади місцеві податки, що забезпечить наповнення доходної частини місцевого бюджету. Як наслідок, громада отримує упевненість у можливості виконання соціально-економічних програм, які спрямовані на забезпечення належного рівня життя жителів територіальної громади, органи місцевого самоврядування виконають вимоги Податкового кодексу України в частині встановлення місцевих податків. Прийняття даних регуляторних актів також дозволить забезпечити прозорість та відкритість діяльності органів місцевої влади.

Протягом одного місяця з 23 квітня 2021 року по 22 травня 2021 року відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі Знам’янського міськвиконкому та постійна комісія з питань бюджету, економічного розвитку, споживчого ринку та підприємництва Знам'янської міської ради будуть приймати у письмовому вигляді зауваження і пропозиції за адресою: 27400, Кіровоградська область, м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського,19, каб.12  (телефон 7-45-25), e-mail: zmvk_ue@zn-rada.gov.ua.

  Дата оприлюднення: 21.04.2021р.   

Про встановлення ставок єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку на території Знам'янської міської територіальної громади
Дата оприлюднення 23.04.2021

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення – проєкту регуляторного акта  Знам’янської міської ради  "Про встановлення єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку на території  Знам'янської міської територіальної громади"
Дата оприлюднення 23.04.2021

Про встановлення  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території  Знам'янської міської територіальної громади
Дата оприлюднення 23.04.2021

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення – проєкту регуляторного акта  Знам’янської міської ради  "Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Знам’янської міської територіальної громади"
Дата оприлюднення 23.04.2021

Про встановлення туристичного збору  на території  Знам'янської міської територіальної громади
Дата оприлюднення 23.04.2021

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення – проєкту регуляторного акта  Знам’янської міської ради  "Про встановлення туристичного збору на території Знам'янської міської територіальної громади"

Дата оприлюднення 23.04.2021


                                                                                           УВАГА!
                                               Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності",  12 лютого 2021 року на офіційному сайті Знам’янської міської ради буде оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проєкт регуляторного акта «Про затвердження положення про оренду комунального майна Знам’янської територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна»,  з аналізом регуляторного впливу.
Проєктом передбачається впорядкування правових та економічних відносин у сфері оренди майна комунальної власності Знам’янської  територіальної громади; приведення у відповідність до вимог чинного законодавства процедури передачі в оренду майна комунальної власності Знам’янської територіальної громади; передача об’єктів комунальної власності на конкурсних засадах, способом проведення електронного аукціону з надання майна в оренду через електронну торгову систему, що забезпечить високий рівень відкритості, доступності інформації щодо проведення процедур передачі комунального майна в оренду, виключить корупційні ризики при передачі комунального майна в оренду, забезпечить високий рівень довіри до органів місцевого самоврядування, як до суб’єкта господарсько-правових відносин.
Протягом місяця з дня оприлюднення проєкту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу з 12.02.2021 року по 13.03.2021 (включно) відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі та постійна комісія з питань бюджету, економічного розвитку, споживчого ринку та підприємництва Знам'янської міської ради будуть приймати у письмовому вигляді зауваження та пропозиції за адресою: 27400, Кіровоградська область, м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського,19, каб.12, каб.19 (телефон 7-45-25, ел.пошта:  zmvk_ue@zn-rada.gov.ua).

            Дата оприлюднення: 11.02.2021р.               

Про затвердження положення про оренду комунального майна Знам’янської міської територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна 

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Знам’янської  міської ради «Про затвердження положення про оренду комунального майна Знам’янської територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна»       

Дата оприлюднення: 12.02.2021р.       


                               Увага!

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності",  25 січня 2021 року на офіційному сайті Знам’янської міської територіальної громади в розділі "Регуляторна політика" https://znam.gov.ua/ буде оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проєкт регуляторного акта "Про встановлення вартості 1-ї  нормо-години на роботи та послуги, що надаються ЗМКП  "Бюро технічної  інвентаризації",  з аналізом регуляторного впливу.

Проєктом передбачається приведення вартості 1-ї нормо – години на послуги з технічної  інвентаризації нерухомого майна, які надаються комунальним підприємством, до економічно обґрунтованого рівня.

Протягом одного місяця з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу ЗМКП  "Бюро технічної  інвентаризації" та відділ економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі Знам’янського міськвиконкому будуть приймати у письмовому вигляді зауваження і пропозиції за адресою: 27400, Кіровоградська область, м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського,17, каб.42 (телефон 7-45-48) та м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського,19, каб.12 (телефон 7-45-25), e-mail: zmvk_ue@zn-rada.gov.ua .

Дата оприлюднення: 21.01.2021р.

Про встановлення вартості 1-ї нормо-години на роботи і послуги, що надаються  ЗМКП  "Бюро технічної інвентаризації" 

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення – проєкту регуляторного акта виконавчого комітету Знам’янської міської ради  "Про встановлення вартості 1-ї  нормо-години на роботи та послуги, що надаються ЗМКП  "Бюро технічної  інвентаризації"

Дата оприлюднення: 25.01.2021р.


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень