Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Кібкало Євген Гаврилович

Фото без описуКібкало Євген Гаврилович (12 лютого 1932 – 12 лютого 2003) - оперний співак і музичний педагог. Народний артист РРФСР (1970). 

Народився в місті Київ. Дитячі роки провів у м. Знам’янці. Закінчив Московську консерваторію (1956), від того часу працює у Великому театрі (Москва).  В 1963 році проходив стажування в театрі «Ла Скала» (Мілан, Італія). Освіту співака починав, як бас, далі вдосконалювався як баритон. Голос Євгена Кібкало, баритон,  є унікальним по красі, насиченості та шляхетності тембру. 

Євген Кібкало вдало виконував ліричні партії (Онєгін, Петруччо, Фігаро), а драматичний талан і природний темперамент дозволяли йому виконувати  драматичні партії (Грязний, Шакловитий, Болконський). В той же час Євген Кібкало виступав і як естрадний співак, виконавець ліричних, героїко-патріотичних та народних пісень. Євген Кібкало успішно працював на телебаченні. Він озвучував фільми-опери Р.Тихомирова «Євгеній Онєгін» (головна партія) та «Пікова дама» (партія Єлецького). На початку 1970-х років Євген Кібкало виконував музичні номери для новорічного «Голубого вогника», брав участь у створенні фільмів-концертів для телебачення. 

В 1976 році Євген Кібкало залишає сцену і зосереджується на педагогічній діяльності. З 1979 року і до останнього періоду життя він викладає у Московській консерваторії, у 1993 році йому присвоєно вчене звання професор. Євген Гаврилович Кібкало нагороджений Орденом Трудового Червоного Прапора. 
 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень