Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Новини

Під головуванням голови громадської ради Михайла Сурдула відбулося чергове засідання громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради. 

На засіданні розглядалося питання щодо проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства "Знам'янська міська лікарня ім. А.В. Лисенка" Знам'янської міської ради.

Під час обговорення було запропоновано включити членів громадської ради до складу  конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства "Знам'янська міська лікарня ім. А.В. Лисенка" Знам'янської міської ради, а саме:

  • Сурдула Михайла Дмитровича (ГО «Антикорупційний Рух Знам’янщини»);
  • Клюку Наталію Олександрівну (Профспілка працівників ЗОШ №4);
  • Щурова Віталія Валентиновича (Знам’янська міська громадська організація «Туристично-краєзнавчий клуб «Чорнолісся» імені Віктора Голого).

Відбулося  перше засідання громадської ради  при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради

 

За участі начальника відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Зіньковської І.В., головного спеціаліста відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Зайченка В.В.  відбулося  перше засідання громадської ради  при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради, на яке було винесене питання обрання керівного складу ради. 

Головою громадської ради обрано Сурдула Михайла Дмитровича – члена ГО «Антикорупційний рух Знам’янщини»; заступником - Чуракову Світлану Степанівну представника Знам’янської міської профспілки працівників освіти; секретарем – Іванову Наталію Вікторівну – голову будинкового комітету № 8

У своїй діяльності громадська рада керуватиметься Конституцією та законами України, указами Президента України, а також Регламентом та Положенням про громадську раду. 

Основні завдання громадської ради визначені Постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996. Серед визначених завдань - створення умов для реалізації громадянами конституційного  права на участь в управлінні державними справами. Рада здійснюватиме громадський контроль за діяльністю органів виконавчої влади, сприятиме врахуванню органом  місцевого самоврядування  громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Діяльність ради передбачає проведення публічних заходів по обговоренню актуальних питань розвитку міста, проведення семінарів, конференцій, засідань за «круглим столом» та інших заходів.

Строк повноважень складу громадської ради - два роки.

Наступне засідання громадської ради відбудеться 15 березня 2019 року.
 


Під головуванням голови Громадської ради Сурдула М.Д. відбулося чергове засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради. На порядку денному розглядалися наступні питання:

 

1.Затвердження перспективного плану роботи на 2018 рік
2.Затвердження плану роботи на 2-й квартал 2018 року
3.Створення робочих комісій та робочих груп
4.Обговорення питання облаштування автобусних зупинок в місті
5.Делегування представників від інституту громадського суспільства для участі в Координаційній раді Громадського бюджету
6.Різне

У результаті розгляду питань порядку денного було затверджено перспективний план роботи на 2018 рік зі змінами, які запропонував Дзига В.М., а саме:

1.Стан та використання спортивних майданчиків
2. Створення комісії по вивченню стану скверів та озеленення в м.Знам’янка
3.Облаштувати під’їзд до дитячого садочку № 2.

Питання щодо затвердження плану роботи на 2 квартал та створення робочих комісії, та робочих груп були зняті з розгляду і направлені на доопрацювання.

Під час засідання було обговорено питання облаштування автобусних зупинок в місті. У результаті вирішено запропонувати міськвиконкому розробити план робіт по облаштуванню зупинок для автобусів та приведення зупинок до вимог ПДР і направити проект рішення громадської ради "Про облаштування автобусних зупинок в м.Знам’янка" на розгляд виконавчого комітету.

Також, на виконання рішення міської ради від 17.11.2017 року №1182 члени Громадської ради делегували п’ять наступних членів Громадської ради до складу Кординаційної ради :

Сурдула Михайла Дмитровича - ГО "Антикорупційний рух Знам’янщини"
Кондратьєва Віктора Володимировича - ОСББ "Промінь Знам’янки"
Корчинського Ярослава Гнатовича - ГО "Знам’янське об’єднання "Майдан"
Іванову Наталію Вікторівну - голова будинкового комітету № 8
Дзигу Володимира Михайловича - ГО "Федерація гандболу м.Знам’янка"

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень