Знам’янська міська рада
Знам'янка, Кіровоградська область

Новини

У міському Палаці культури відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата створення: 09:36 11.11.2019

У міському Палаці культури відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Дата створення: 13:55 08.11.2019

Сердечно вітаю з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва – всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби українського народу.

Шановні знам’янчани! Вітаю знам’янчан з Днем української писемності та мови!

Дата створення: 13:52 08.11.2019

Мова – одна із найважливіших ознак нації. Саме вона підтримує національну самосвідомість, любов до рідної землі та повагу до себе.

Привітали ювілярку

Дата створення: 13:18 08.11.2019

Секретар міської ради Наталія Клименко та начальник відділу забезпечення діяльності міської ради Наталія Біліченко від міського голови Сергія Філіпенка, Знам’янської міської ради та себе особисто привітали з ювілейним днем народження голову квартального комітету №24 Зозулю Ірену Олександрівну, який вона відзначила напередодні.

Відбулося командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту  міста Знам’янки

Дата створення: 10:32 07.11.2019

Відповідно до розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 19 вересня 2019 року №1030-р «Про організацію та проведення командно-штабного навчання у м.Знам’янка» відбулося командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту  міста Знам’янки на тему : "Дії органів управління та сил Знам’янської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Кіровоградської області  у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період". 

Міський голова Сергій  Іванович  Філіпенко   провів  черговий особистий  прийом громадян

Дата створення: 14:24 06.11.2019

Міський голова Сергій  Іванович  Філіпенко   провів  черговий особистий  прийом громадян, на який  звернулися   32  мешканці міста.

Українська мова-мова єднання

Дата створення: 14:00 06.11.2019

Ми – українці. Живемо у вільній і незалежній державі – Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа українського народу. Традиційно, до Дня української писемності та мови, в читальній  залі Знам’янської бібліотеки-філії №3 був  проведений  мовленнєвий тренінг «Спілкуймося українською», яий підготувала бібліотекар Наталя Сатир  у співпраці з психологом Знам’янського міськрайонного відділу Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області Наталією Півторак .

У місті Знам'янка відбувся спортивно-розвиваючий захід «Олімпійська лабораторія» («Olimpic LAB»)

Дата створення: 13:59 06.11.2019

Листопад місяць нинішнього року для вчителів фізичної культури та учнів навчально-виховних комплексів «Знам'янська загальноосвітня школа     І-ІІІ ступенів № 2-ліцей» та «Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-гімназія» розпочато, як і кожен ранок дюдей, які турбуються про власне здоров'я, із занять, спрямованих на підтримку фізичного та, як наслідок, позитивного емоційного стану і здоров'я. 

Профорієнтація школярів закладів освіти міста

Дата створення: 09:07 05.11.2019

Цікавою та змістовною виявилася зустріч учнівської молоді 9-11 класів міста Знам’янка, відомого за його межами як «місто залізничників» з представниками Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка Лазаряна (ДНУЗТ), що відбулася 30 жовтня 2019 року на базі навчально-виховних комплексів «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей» та «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-гімназія».

Сімдесят восьма сесія міської ради

Дата створення: 16:25 04.11.2019

Під головуванням міського голови С.Філіпенка, за участі секретаря міської ради Н.Клименко 04 листопада 2019 року було продовжено роботу чергової сімдесят восьмої  сесії міської ради.