Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Новини

Дата: від до Скинути
19 Січня, 2022 р., 11:26
Працівники КП "Комбінат комунальних послуг" (кер. Олег Чернявський), бригади з благоустрою УМА та ЖКГ (майстер Борис Ніконов) продовжують роботи з очистки Знам’янської міської територіальної громади від снігу, згідно з розробленими маршрутами снігоочищення й посипання протиожеледною сумішшю.
19 Січня, 2022 р., 10:05
18 січня 2022 року, за участі секретаря Знам’янської міської ради Вікторії Зеленської, відбулося засідання  постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, молоді та спорту (гол. Володимир Джулай) під час якого, було розглянуто проєкти рішень, що запропоновані для розгляду на двадцять третій сесії Знам’янської міської ради Кропивницького району Кіровоградської області VIII скликання (крім питань регулювання земельних відносин).
19 Січня, 2022 р., 10:02
18 січня 2022 року, за участі Знам’янського міського голови Володимира Сокирка та секретаря Знам’янської міської ради Вікторії Зеленської, відбулось засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, регламенту, етики, гласності, законності та правопорядку (голова Оксана Перемот). Комісією розглянуті питання, що запропоновані до розгляду на черговій двадцять третій сесії міської ради.
18 Січня, 2022 р., 15:04
17 січня 2022 року, за участі секретаря Знам’янської міської ради Вікторії Зеленської, відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, економічного розвитку, споживчого ринку та підприємництва (голова Неля Данасієнко).
18 Січня, 2022 р., 14:56
За участі  секретаря Знам’янської міської ради Вікторії Зеленської, під головуванням заступника голови постійної комісії з питань житлово – комунального господарства, охорони навколишнього природного середовища, землекористування та будівництва Юрія Григораша, 17.01.2022  відбулося засідання  комісії під час якого, було розглянуто проєкти рішень, що запропоновані для розгляду на двадцять третій сесії Знам’янської міської ради  Кропивницького району Кіровоградської області VIII скликання.
18 Січня, 2022 р., 11:55
Під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів,  голови стратегічної сесії Ліани Пересадченко за участі Знам’янського міського голови Володимира Сокирка, затупника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олега Гребенюка, відбулася стратегічна сесія із формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Знам’янської міської територіальної громади.
18 Січня, 2022 р., 11:48
Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту, світи, культури, молоді та спорту
18 Січня, 2022 р., 09:21
Працівниками бригади з благоустрою УМА та ЖКГ (майстер Борис Ніконов), КП «Комбінат комунальних послуг» (кер. Олег Чернявський), виконуються роботи з очистки від снігу доріг, тротуарів та місць загального користування (зупинки громадського транспорту, території навколо житлових будинків) Знам’янської міської територіальної громади.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень