Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Оголошення про громадське обговорення

Фото без опису

Громадське обговорення щодо перейменування вулиць та провулків населених пунктів Знам'янської міської територіальної громади

З метою врахування громадської думки мешканців Знам’янської міської територіальної громади, беручи до уваги протокол засідання топонімічної комісії від 16 жовтня 2023 року №9, відповідно до Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії» від 21 березня 2023 року №3005-ІХ, розпорядженням Знам’янського міського голови від 19 жовтня 2023 р. №57 оголошено громадське обговорення щодо перейменування вулиць та провулків населених пунктів Знам'янської міської територіальної громади:

  1. Найменування організатора громадського обговорення – Знам’янський міський голова Володимир СОКИРКО.
  2. Суб’єкти, що внесли пропозиції – топонімічна комісія виконавчого комітету Знам’янської міської ради, головний зберігач фондів Міського краєзнавчого музею Олег Моліс, мешканці громади.
  3. Перелік об’єктів топоніміки населених пунктів Знам’янської міської територіальної громади, що пропонуються до перейменування та пропозиції нових назв для обговорення розміщено на сайті Знам’янської міської ради в пункті меню «Міська рада. Розпорядження. 2023 рік» https://znam.gov.ua/2023-rik-14-50-14-17-01-2023/
  4. Громадське обговорення проводиться шляхом проведення зборів громадян за місцем проживання та надання письмових пропозицій на адресу виконавчого комітету Знам’янської міської ради: 27400, м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського,19, каб. №5.
  5. Збори громадян за місцем проживання проводяться серед мешканців житлових будинків комунального житлового фонду, приватного сектору, що розташовані на вулиці та провулку Чайковського у м. Знам’янка та вул.1 Травня у смт. Знам’янка Друга.
  6. Пропозиції мешканців Знам'янської міської територіальної громади, охочих долучитися до громадського обговорення, подаються у письмовій формі до відділу загального, з питань контролю та роботи із зверненнями громадян (каб.№5 приміщення виконавчого комітету Знам’янської міської ради по вул. Михайла Грушевського,19) або надсилаються на поштову адресу: м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського,19. Пропозиції подаються із зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові й адреси особи, яка їх подає, номера контактного телефону; юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням свого найменування та місцезнаходження; анонімні пропозиції не розглядаються.
  7. Громадське обговорення проводиться протягом 30 календарних днів з моменту оприлюднення розпорядження Знам’янського міського голови на сайті Знам’янської міської ради.
  8. Відповідальною особою за проведення громадського обговорення призначено секретаря Знам’янської міської ради, голову топонімічної комісії Вікторію ЗЕЛЕНСЬКУ.
  9. Протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій секретарем топонімічної комісії Наталією БІЛІЧЕНКО готується звіт і узагальнений аналіз пропозицій, що надійшли під час проведення громадського обговорення, надається на розгляд топонімічної комісії.
  10. За результатами розгляду питання, топонімічна комісія виносить на розгляд виконавчого комітету та затвердження Знам’янської міської ради відповідні проєкти рішень «Про перейменування об’єктів топоніміки населених пунктів Знам’янської міської територіальної громади».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень