Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Часник Тетяна Миколаївна

Фото без описуЧасник Тетяна Миколаївна  народилася 31 березня 1973 року  в місті Знам’янка Кіровоградської області. Має  базову вищу освіту (Дніпропетровське училище культури - 1991 р.).  з 2 листопада 1992 року працювала керівником дитячого танцювального колективу «Веселка» Палацу культури залізничників, а з 1 січня 2002 року на посаді хореографа міського Палацу культури. З 2005 року є керівником танцювальної групи народного аматорського  ансамблю української пісні і танцю «Барвінок» та зразкового аматорського танцювального колективу «Веселка».

Її танцювальні  колективи «Топотушки», «Веселка» і «Барвінок» приймають активну участь у  міських та планових заходах міського Палацу культури.  Ці колективи відомі у багатьох містах України, таких як, Миколаїв, Одеса, Харків, Олександрія, Київ, Львів, Світловодськ тощо.

У 2007 році її колективи зайняли 2 місце у конкурсі «Весняні ритми», у 2006-7 роках 1 місце (м. Одеса, м. Харків) в огляді-конкурсі народної творчості серед працівників залізничного транспорту,  Гран-Прі у регіональному огляді-конкурсі  «Сонячні танці» (м. Олександрія ), обласному фестивалі дитячої творчості «Коло друзів», обласному фестивалі «Родинні скарби Кіровоградщини».
          Згідно рішенням колегії Кіровоградського обласного управління культури і туризму від 27 квітня 2011 року за № 13 за активну творчу діяльність по збереженню, популяризацію народного хореографічного мистецтва, високий художній рівень репертуару та виконавської майстерності танцювальному колективу «Веселка» міського Палацу культури було присвоєне звання «Зразковий аматорський колектив».
З 2015 року народний ансамбль пісні і танцю «Барвінок» - є активним учасником Всеукраїнського  фестивалю «Калиновий спів», етнічного фольклорного фестивалю «Чута Фест» нагороджувався дипломами І ст., почесними грамотами, подяками від організаторів фестивалів.
2014 рік - Всеукраїнський хореографічний конкурс «Краски детства»  (м.Одеса);
2015 -18 роки - хореографічний дитячо-юнацький регіональний фестиваль «Барви рідної землі» (м. Світловодськ) ;
2016 рік - Міжнародний конкурс  хореографічного мистецтва «Самоцвіти» (м.Львів).
Кожного року - регіональний огляд-конкурс «Сонячні танці» (м.Олександрія);
 2017 рік – міжнародний фестиваль – конкурс мистецтв;
Колективи під керівництвом Тетяни Миколаївни постійні переможці, дипломанти І і ІІ ступенів вищезазначених конкурсів.
В репертуарі колективів українські народні танці різних регіонів України, братніх країн, сучасна хореографія. Багато уваги приділяється постановці вокально - хореографічних композицій на мотиви українських народних пісень, що є родзинкою колективу.
         За сумлінну працю, активність, розвиток культури та хореографічного мистецтва в місті  стала переможницею міського щорічного конкурсу « Знам’янчанин року в сфері культури» . Нагороджувалася Подякою верховної ради України, Почесними грамотами, грамотами та подяками Кіровоградської обласної адміністрації, Знам’янської міської ради, відділу культури і туризму Знам’янської міської ради та адміністрації МПК, цінними подарунками. 
         Про її творчу діяльність та досягнення її колективів неодноразово відмічалося на шпальтах місцевої газети « Знам’янські вісті» та «Чорноморський гудок», «Світловодський вісник».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень