Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Новини

28 Березня, 2023 р., 15:40
Наприкінці березня в усіх дитячих бібліотеках країни традиційно проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання.
27 Березня, 2023 р., 14:19
Останнім часом, від початку війни до центральної бібліотеки записалося багато людей, які вимушено залишили свої домівки, і які зараз мешкають у нашій громаді.
27 Березня, 2023 р., 09:42
В рамках заходів з цифровізації Знам’янської МТГ 24 березня в міській бібліотеці-філії №1 відбулася зустріч мешканців південної частини міста та ВПО із заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ліаною Пересадченко, начальником відділу культури і туризму виконавчого комітету Знам’янської міської ради Світланою Бабаєвою та головою ГО "Спортивно-патріотичної організації "Патріот" Володимиром Колядою.
24 Березня, 2023 р., 13:15
Як завжди весело, гамірно і цікаво в дитячому відділі центральної бібліотеки!
24 Березня, 2023 р., 11:55
Книга є нашим другом, порадником, цілим світом, поринаючи в який, ми вчимося законам буття та добра. Герої наших улюблених книг поруч з нами завжди.
14 Березня, 2023 р., 10:12
Чергове заняття розмовного клубу «Спілкуємося українською», на базі центральної бібліотеки, було присвячене поезії В.Стуса, В. Симоненка та В. Сосюри.
10 Березня, 2023 р., 08:30
Підлітковий вік – це час змін. Бути «як усі», довести свою дорослість, ризикнути, навіть якщо це небезпечно... Підлітки вразливі, нерідко потрапляють у тенета шкідливих звичок, а це – крок до серйозних проблем у дорослому віці. На базі центральної бібліотеки, гостями засідання «Батьківського клубу» була молодь громади. Про ризики, які можуть призвести до втрати здоров'я або благополуччя йшла мова під час практичного діалогу «Ризики сучасного світу». Молоді люди активно обговорювали ризиковану поведінку та як звести до мінімуму її негативні наслідки.
09 Березня, 2023 р., 20:15
Сьогодні, ми згадуємо видатного українця, поета, письменника, художника, незламного патріота України, який прославив своє ім’я і свою державу на весь світ. Великий Кобзар українського народу залишив нам неоціненні духовні надбання – твори і світлу добру пам’ять про себе. Він пробуджував любов до України, кликав сильних на подвиги, уселяв у слабких надію й віру. Тарас Григорович Шевченко – завжди сучасний та актуальний.
06 Березня, 2023 р., 11:34
Сьогодні сучасними гаджетами нікого не здивуєш. Ці сучасні дива техніки є у всіх будинках. Але ситуація склалась безглузда: гаджети створені, щоб слугувати людині, а часто людина стає заручником гаджетів.
02 Березня, 2023 р., 13:11
Ви відчуваєте інколи, що світ довкола пригнічує? Бажаєте вирватися із сірих буднів та хоч на кілька хвилин поринути в інший, барвистий світ, кудись далеко-далеко? То приходьте до міської бібліотеки-філії №1 за зняттям емоційного напруження. Тут читач завжди знайде собі книгу для душі, а бібліотекар абонементу Холодова Олена порадить цікаве і корисне.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень