Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Новини

21 Лютого, 2024 р., 08:21
Дорогі знам'янчани та гості громади! Запрошуємо на п'ятий творчий проект "Фестиваль зірок" - свято пісні, музики і танцю, яке відбудеться на сцені Знам'янського міського Палацу культури 02 березня об 11 годині.
20 Лютого, 2024 р., 16:36
Бібліотека-філія №2 приєдналась до вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Історична година "Небесна сотня - ангели Свободи" пройшла у бібліотеці ліцею "Дивосвіт".
19 Лютого, 2024 р., 12:57
Продовжуємо знайомити наших читачів з книгами з "Валізки з книжками". І розпочали ми з книжечки Катерини Міхаліциної "Яків і мокрий вечір". Хоч книжечка і розрахована на читачів молодшого шкільного віку, але й дорослим вона не менш цікава!
19 Лютого, 2024 р., 12:54
17 лютого 2024 року високоповажне журі на чолі з професором Львівської національної музичної академії імені М.В.Лисенка, заслуженим діячем мистецтв України Юрієм Соколовським провело онлайн-засідання та визначило лауреатів ІХ Всеукраїнського фестивалю - конкурсу.
16 Лютого, 2024 р., 14:40
Учням, майбутнім громадянам - будівничим України цікаво не просто почути відомості з історії України, рідного краю, а поспілкуватися з людьми, які були причетні до творення нашої історії.
16 Лютого, 2024 р., 13:00
Афганістан… Навіть через 35 років ми розуміємо, яку невиліковну рану він залишив в душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків.
13 Лютого, 2024 р., 13:13
У міському Палаці культури відкрилася виставка "Ти можеш все!", де були представлені роботи учнів художньої студії "Мастихін" (керівники Марина Босненко та Анна Іванова) та роботи майстринь міської асоціації народних умільців та художників аматорів "Промінь" (Ольга Чумаченко, Людмила Сліпець, Ольга Волчок, Оксана Куц, Любов Ющенко).
13 Лютого, 2024 р., 13:04
Як дотримуватись правил безпеки та вести здоровий засіб життя під час бесіди розповіла працівник Бібліотека-філія 3 учням КЗ "Знам'янська спеціальна школа Кіровоградської обласної ради"
13 Лютого, 2024 р., 11:00
Найкращим способом навчання для дітей є гра. В рамках проекту «Діти України і війна. Кропивницький» в міській центральній бібліотеці щосереди та щонеділі діти із задоволенням відвідують ігрові заняття. Вони сприймають навчання як розвагу, легко запам’ятовують матеріал.
06 Лютого, 2024 р., 12:55
Під час занять бібліотекарі надають базові знання з комп’ютерної грамотності, для багатьох - це елементарні навички, а для людей поважного віку — досить складні, бо нові. Загалом навчання дає можливість ознайомитися з електронними послугами та електронними онлайн-сервісами, зокрема скористатися доступом до публічної інформації органів влади та місцевого самоврядування, навчитися користуватися калькулятором субсидій і пенсійним калькулятором, замовити квитки на сайті «Укрзалізниці», оплатити комунальні платежі онлайн, знайти ліки в аптеках тощо.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень