Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Органи самоорганізації населення

22 грудня 2020 року Знам’янська міська рада Кропивницького району Кіровоградської області VIII скликання продовжила повноваження органів самоорганізації населення, що діють на території м. Знам’янки, смт. Знам’янка Друга та с.Водяне до моменту обрання їх нового складу. 

28 січня поточного року затверджено у новій редакції положення про органи самоорганізації населення – будинкові, квартальні та вуличні комітети та перелік територій, у межах яких вони діють. 

На території Знам’янської міської територіальної громади визначено межі територій, де можуть діяти квартальні комітети - 34, будинкові - 16, вуличні комітети на території смт. Знам’янка Друга та с. Водяне - 23 та 5 вуличних комітетів можуть бути створені на території сіл Петрове, Сокільники та Новоолександрівка.

18 березня 2021 року виконавчий комітет прийняв рішення про організацію та проведення звітно-виборчих, звітних та виборчих зборів громадян по виборах будинкових, квартальних та вуличних комітетів у 2021 році. Наразі, вже завершено проведення звітно-виборчих зборів на території смт. Знам’янка Друга та с. Водяне. Мешканці обрали або залишили на посадах голів вуличних комітетів, які, на громадських засадах, будуть реалізовувати своє право на участь у місцевому самоврядуванні.

З метою вдосконалення форми та змісту роботи квартальних, будинкових, вуличних комітетів, організовується постійне інформування їх через друковані засоби масової інформації про роботу Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету та, про основні прийняті рішення, про вирішення основних проблем мікрорайонів Знам’янської міської територіальної громади (за кошти бюджету громади проводиться річна передплата періодичного друкованого видання, у тому числі, газету отримують ветерани органів самоорганізації населення, що обіймали свої посади більше 20 років).

Задля покращення благоустрою населених пунктів територіальної громади, розвиток і підтримки ініціативи жителів, які приймають активну участь у роботі по належному утриманню багатоповерхових будинків, прибудинкових територій та вулиць за місцем проживання, покращення їх взаємодії з органами місцевого самоврядування, підприємствами житлово-комунального господарства та депутатами міської ради у вирішенні питань підвищення культури побуту, дотримання правил спільної життєдіяльності, здійснення заходів силами мешканців, спрямованих на благоустрій територій, квартальні, будинкові, вуличні комітети, ОСББ та ЖБК залучаються до участі у проведенні щорічного огляду-конкурсу на звання «Краща вулиця», «Кращий багатоповерховий будинок», «Краще об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», що стимулює знам`янчан підтримувати у належному санітарному стані і садиби, і прилеглі території. Рішенням виконавчого комітету Знам’янської міської ради затверджуються результати, а нагородження сертифікатами, що дають право виконання робіт з благоустрою та ремонту, відбувається у рамках заходів зі святкування Дня міста. Види робіт визначаються спільно з мешканцями будинку чи вулиці. 

Для організації ведення діловодства, за кошти бюджету Знам’янської міської територіальної громади, квартальні, будинкові та вуличні комітети забезпечуються канцелярськими товарами.

Члени органів самоорганізації населення мають посвідчення встановленого зразка.

Одним із факторів успішної взаємодії органу виконавчої влади з органами самоорганізації населення є система заохочення представників органів самоорганізації за їх успішну роботу з населенням за місцем проживання. Відповідно до рішення міської ради, головам та секретарям будинкових комітетів, головам квартальних, вуличних комітетів запроваджено надання щорічної одноразової матеріальної допомоги.

Рішення Знам'янської міської ради від 28 січня 2021 року №53 "Про затвердження Положень про органи самоорганізації населення – будинкові, квартальні та вуличні комітети та переліку територій, у межах яких вони діють"

Про продовження повноважень органів самоорганізації населення, що діють на території м. Знам’янки, смт Знам’янка Друга та с. Водяне

Загальна інформація 2016-2020 рр.

Про затвердження Положень про органи самоорганізації населення – будинкові та квартальні комітети та переліку територій, у межах яких вони діють

Про внесення змін до рішення міської ради від 18 березня 2016 року №154 «Про затвердження Положень про органи самоорганізації населення – будинкові та квартальні комітети та переліку територій, у межах яких вони діють» 

Про внесення доповнень до Положень про органи самоорганізації населення – будинкові та квартальні комітети, затверджених рішенням міської ради від 18.03.2016 р. №154

Про внесення змін до рішення міської ради від 18 березня 2016 року №154 «Про затвердження Положень про органи самоорганізації населення – будинкові та квартальні комітети та переліку територій, у межах яких вони діють»

Про внесення змін до Положень про органи самоорганізації населення – будинкові та квартальні комітети, затверджених рішенням міської ради від 18.03.2016 р. №154

Про внесення змін до рішення міської ради від 18 березня 2016 року №154 «Про затвердження Положень про органи самоорганізації населення – будинкові та квартальні комітети та переліку територій, у межах яких вони діють» 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень