Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Санітарно-епідеміологічна безпека

Результати дослідження води з колодязів загального користування міста

23 Травня, 2022 р., 08:56
В 2021 році та станом на станом на травень 2022 року на території Знам’янської, Дмитрівської та Суботцівської територіальних громад не зареєстровані спалахи гострих кишкових інфекцій та харчові отруєння в організованих колективах. Реєструється спорадична захворюваність на гострі кишкові інфекції серед неорганізованого населення. Основною причиною виникнення інфекційних кишкових захворювань та харчових отруєнь серед неорганізованого населення є недотримання правил гігієни при приготуванні та зберіганні їжі в домашніх умовах. Це так звана спорадична захворюваність. На рівень захворюваності може вливати і погіршення побутових умов в період воєнного стану в Україні. Захворювання, пов’язані з громадським харчуванням та торгівлею, характеризуються масовістю ураження. Хворі в якості причини хвороби зазвичай вказують на вживання продуктів, придбаних в торговій мережі (це можуть бути навіть сухе печиво, цукерки, які не становлять ризику), але ніколи не ставлять під сумнів якість домашнього харчування. В побуті громадяни готують та зберігають домашні страви частіше відповідно до свого розуміння технологічних та гігієнічних вимог.
20 Травня, 2022 р., 13:55
Прийшло весняне тепло, а разом з ним розпочинаються і весняні роботи по захисту садів від хвороб та шкідників. Не кожен господар обізнаний з технологією захисту садів, мірами безпеки при застосуванні хімічних засобів захисту.
19 Травня, 2022 р., 11:15
Управління земельних ресурсів, екології, благоустрою та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Знам’янської міської ради звертається до сільгоспвиробників міської територіальної громади та пасічників з роз’ясненнями про правила використання пестицидів для запобігання отруєння бджіл, людей та забруднення навколишнього природного середовища.
17 Травня, 2022 р., 09:18
Знам’янське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області щорічно розглядає звернення громадян, які надходять з обласного контактного центру, щодо застосування засобів захисту рослин (гербіциди, інсектициди, фунгіциди) на сільськогосподарських посівах  поруч з житловими будинками, що шкодить їх здоров’ю. Історично так склалась забудова сіл, що поряд із житловими вулицями розташовані сільськогосподарські угіддя.
16 Травня, 2022 р., 10:26
В 2021 році на території колишнього Знам’янського району зареєстровано 1 випадкок захворювання населення  на іксодові кліщові бореліози (хвороба Лайма). 2020 році було відмічено 5 вападків захворювань, зокрема три в м. Знам’янка та по одному в селах Мошорине і Дмитрівка. 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора