Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Санітарно-епідеміологічна безпека

Результати дослідження води з колодязів загального користування громади

16 Травня, 2024 р., 11:50
Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області
14 Травня, 2024 р., 10:00
Стихійна торгівля продуктами харчування – це загроза епідемічного добробуту населення. Торгівля «з рук» на вулицях, у дворах, скверах та в інших невстановлених місцях заборонена, оскільки такі продукти харчування завідомо не відповідають закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».
13 Травня, 2024 р., 08:27
З метою попередження можливих негативних наслідків для здоров’я людей, Кропивницьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області звертається до мешканців Кропивницького району та наголошує на відповідальному споживанні водних біоресурсів (риби, рибопродуктів, ракоподібних тощо):
27 Січня, 2024 р., 08:40
Грип птиці (класична чума птахів, ексудативний тиф, брауншвейзька хвороба курей, заразний катар дихальних шляхів качок) — гостре висококонтагіозне вірусне захворювання сільськогосподарської, синантропної та дикої птиці, що характеризується пригніченням, септицемією, ураженням респіраторних органів і шлунково-кишкового тракту й великою загибеллю птиці.
02 Жовтня, 2023 р., 09:00
З метою здійснення профілактичних заходів серед населення Кропивницьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області вкотре попереджає про небезпеку отруєння грибами.
02 Жовтня, 2023 р., 08:57
Ботулізм - це небезпечне харчове отруєння, що виникає при вживанні продуктів, які містять отруйні речовини (токсини), вироблені бактеріями ботулізму. Токсин є одним з найсильніших з усіх відомих отрут, що зустрічається у природі.
10 Серпня, 2023 р., 17:39
Незабаром для аграріїв Кіровоградщини настануть оптимальні строки посіву озимого ріпаку. Тому на часі питання вибору насіння. І тут постає питання що обрати: традиційні сорти, які занесені до Державного Реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні, чи ГМО сорти? Тим більш наразі на ринку багато пропозицій насіння ГМО сортів, в тому числі і озимого ріпаку.
02 Серпня, 2023 р., 16:08
Державна Установа «Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» (далі Центр) інформує про результати моніторингових лабораторних досліджень якості води питної колодязної, відібраної фахівцями Центру з громадських колодязів, розташованих на території Знам’янської міської територіальної громади Кропивницького району Кіровоградської області.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень