Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Санітарно-епідеміологічна безпека

Результати дослідження води з колодязів загального користування громади

27 Січня, 2024 р., 08:40
Грип птиці (класична чума птахів, ексудативний тиф, брауншвейзька хвороба курей, заразний катар дихальних шляхів качок) — гостре висококонтагіозне вірусне захворювання сільськогосподарської, синантропної та дикої птиці, що характеризується пригніченням, септицемією, ураженням респіраторних органів і шлунково-кишкового тракту й великою загибеллю птиці.
02 Жовтня, 2023 р., 09:00
З метою здійснення профілактичних заходів серед населення Кропивницьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області вкотре попереджає про небезпеку отруєння грибами.
02 Жовтня, 2023 р., 08:57
Ботулізм - це небезпечне харчове отруєння, що виникає при вживанні продуктів, які містять отруйні речовини (токсини), вироблені бактеріями ботулізму. Токсин є одним з найсильніших з усіх відомих отрут, що зустрічається у природі.
10 Серпня, 2023 р., 17:39
Незабаром для аграріїв Кіровоградщини настануть оптимальні строки посіву озимого ріпаку. Тому на часі питання вибору насіння. І тут постає питання що обрати: традиційні сорти, які занесені до Державного Реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні, чи ГМО сорти? Тим більш наразі на ринку багато пропозицій насіння ГМО сортів, в тому числі і озимого ріпаку.
02 Серпня, 2023 р., 16:08
Державна Установа «Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» (далі Центр) інформує про результати моніторингових лабораторних досліджень якості води питної колодязної, відібраної фахівцями Центру з громадських колодязів, розташованих на території Знам’янської міської територіальної громади Кропивницького району Кіровоградської області.
18 Липня, 2023 р., 16:17
Кропивницьким районним відділом ДУ "Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України" з метою моніторингу якості води поверхневих водойм відібрані проби води за санітарно-хімічними та санітарно-біологічними показниками з місць масового відпочинку.
18 Липня, 2023 р., 15:28
Мало хто не знайомий з амброзією полинолистою. На жаль, в Україні її можна зустріти скрізь: на полях, на узбіччях доріг та залізниць, по берегах річок та ставків, на пустирях, вулицях, присадибних ділянках населених пунктів.
10 Липня, 2023 р., 09:31
Не у всіх населених пунктах області є організовані місця відпочинку біля водойм стосовно яких визначено власника/балансоутримувача, відповідального за підготовку пляжу до літнього сезону. Тож значна частина місць відпочинку біля води залишаються несанкціонованими.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень