Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Санітарно-епідеміологічна безпека

Результати дослідження води з колодязів загального користування міста

23 Травня, 2023 р., 16:39
Кропивницьким районним відділом ДУ "Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України" з метою моніторингу оточуючого середовища у травні 2023 року було відібрано та досліджено за фізико-химічними та мікробіологічними показниками 4 проби води поверхневих водойм на території Знам'янської ТГ.
11 Травня, 2023 р., 16:34
Звертаємо увагу власників тварин що діє Закон України «Про захист тварин від жорстокого поводження» в якому  встановлені правила поводження з домашніми тваринами:
11 Травня, 2023 р., 16:31
Сказ — це гостре особливо небезпечне  вірусне захворювання  усіх теплокровних тварин і людини, спричинене нейротропним вірусом сказу. Характеризується розвитком своєрідного енцефаліту зі стрімким пошкодженням центральної нервової системи і завжди закінчується смертю.
11 Травня, 2023 р., 16:29
Лептоспіроз (водяна гарячка, лугова гарячка, болотна гарячка) – це гостре природно-осередковане інфекційне захворювання, яке викликається різними штамами лептоспір. Хворіють на цю недугу як люди, так і тварини.
04 Травня, 2023 р., 14:49
Забезпечення біологічної безпеки населення, збереження природного середовища України залишаються одними із пріоритетних завдань держави. Перш за все біобезпека стосується виникнення і боротьби із захворюваннями, які викликаються особливо небезпечними збудниками інфекцій. Одним з найбільш небезпечних захворювань є сибірка.
26 Квітня, 2023 р., 15:13
Кропивницьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області інформує.
26 Квітня, 2023 р., 15:09
Наближається пора Великодніх свят та поминальних днів. В ці дні люди зазвичай готують та споживають багато різноманітних страв. Нерідко ці страви зберігаються протягом тривалого часу у неналежних умовах, що збільшує ризик псування харчових продуктів і, як наслідок, можливості виникнення харчових отруєнь.
26 Квітня, 2023 р., 15:08
Коронавірусна інфекція так само як грип та інші ГРВІ є вірусною хворобою, тому дотримання соціальної дистанції, носіння масок в людних місцях, дотримання правил респіраторної гігієни залишаються актуальними. Зокрема при кашлі та чханні треба прикривати рот і ніс серветкою або згином ліктя, відразу викидати серветку в контейнер для сміття з кришкою, мити руки водою з милом або обробляти їх спиртовмісним антисептиком.
20 Квітня, 2023 р., 11:01
Заразний вузликовий дерматит (ЗВД) – це контагіозне інфекційне захворювання, що характеризується лихоманкою, ураженням лімфатичної системи, набряками підшкірної клітковини та внутрішніх органів, утворенням шкіряних вузлів (горбочків), ураженнями очей та слизових оболонок органів дихання, розмноження та травлення.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень