Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Будні соціальної служби

Архів новин

16 Вересня, 2022 р., 09:52
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 449  «Про затвердження Порядку проведення моніторингу надання  та оцінки якості соціальних послуг», на виконання Наказу Міністерства соціальної політики України від 27.12.2013 № 904 «Про затвердження методичних рекомендацій з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг», наказу директора міського центру соціальних служб від 21.04.2021 № 35 «Про проведення моніторингу та внутрішньої оцінки якості соціальних послуг в Знам»янському міському центрі соціальних служб у 2021 році»  з  26 квітня по 31 липня  2022 року  проведено внутрішню оцінку якості надання соціальних послуг, а саме послуги консультування, послуги соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах та соціального супроводу сімей, у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування за 2021 рік. Відповідно до наказу  призначено відповідального за організацію та проведення внутрішньої оцінки якості соціальних послуг та затверджено склад комісії з внутрішньої оцінки якості соціальних послуг.
01 Вересня, 2022 р., 09:21
Коло Турботи − проєкт, що надає безоплатну фахову психологічну допомогу дітям, що постраждали від воєнних дій на території України. Дитячий психолог працює щодня з 16.00 до 20.00.
08 Серпня, 2022 р., 15:44
З метою організації змістовного дозвілля, 6 серпня в міському парку відпочинку центром соціальних служб (дир. Наталія ШЕВЧЕНКО) було проведено захід для дітей «Водяні бої».
28 Липня, 2022 р., 16:48
В рамках проведення акції «Літо-2022: разом до Перемоги!» психологом, бойовим медиком КЗ «Знам’янська міська лікарня ім. А. В. Лисенка» Олександрою Стадник, у супроводі фахівця із соціальної роботи Знам’янського міського центру соціальних служб Ольги Білокамінської в НВК «Знам’янській ЗШ І-ІІІ ступенів № 2-ліцей» проведено бесіду з основ надання першої домедичної допомоги в умовах бойових дій.
27 Липня, 2022 р., 09:05
В рамках проведення акції «Літо-2022: разом до Перемоги!» психологом, бойовим медиком КЗ «Знам’янська міська лікарня ім. А. В. Лисенка» Олександрою Стадник, у супроводі фахівця із соціальної роботи Знам’янського міського центру соціальних служб Ольги Білокамінської в НВК «Знам’янській ЗШ І-ІІІ ступенів № 3-гімназія» проведено бесіду з основ надання першої домедичної допомоги в умовах бойових дій, використовуючи досвід тактичної медицини країн НАТО. Діти активно приймали участь у вивченні прийомів для надання медичної допомоги.
25 Липня, 2022 р., 14:58
В рамках проведення акції «Літо-2022: разом до Перемоги!» фахівцем із соціальної роботи Знам’янського міського центру соціальних служб Ольгою Білокамінською, проведено вуличну ігротеку для дітей на дитячому майданчику біля будинку 4 по вулиці Привокзальній. Діти робили вироби з паперу на патріотичну, українську національну тематику. Наприкінці ігротеки всі учасники отримали подарунки. Всі бажаючі учасники ігротеки мали змогу забрати додому створені поробки, щоб подарувати батьками. 
22 Липня, 2022 р., 09:00
В рамках проведення акції «Літо-2022: разом до Перемоги!» помічник юриста сектору «Знам’янське бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги  Маргарита Бурлака, старші інспектори, капітани внутрішньої служби Денис Клімов т, Владислав Діордіца та фахівець Кропивницького РВ № 2 філії ДУ «Центр пробації» в Кіровоградській області, Артем Солодов у супроводі фахівця із соціальної роботи Знам’янського міського центру соціальних служб Ольги Білокамінської в НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3-гімназія» провели лекцію «Види злочинів. Види юридичної відповідальності. Булінг».
18 Липня, 2022 р., 16:55
В рамках проведення акції «Літо-2022: разом до Перемоги!» психологом, бойовим медиком КНП «Знам’янська міська лікарня ім. А. В. Лисенка» Олександрою Стадник, у супроводі фахівця із соціальної роботи Знам’янського міського центру соціальних служб Ольги Білокамінської в Знам’янській ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. Т. Г. Шевченка проведено бесіду з основ надання першої домедичної допомоги в умовах бойових дій, використовуючи досвід тактичної медицини країн НАТО. 
12 Липня, 2022 р., 09:27
В рамках проведення акції «Літо–2022: разом до Перемоги!» фахівцем із соціальної роботи Знам’янського міського центру соціальних служб Юлією Волошиною проведено ігротеку для дітей по вулиці Глібка, 2 та прилеглих будинків.
07 Липня, 2022 р., 08:16
В рамках проведення акції «Літо-2022: разом до Перемоги!» помічники юриста сектору «Знам’янське бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги  Альона Волохова та Маргарита Бурлака, старший інспектор, капітан внутрішньої служби Денис Клімов та фахівець Кропивницького РВ № 2 філії ДУ «Центр пробації» в Кіровоградській області, Артем Солодов у супроводі фахівця із соціальної роботи Знам’янського міського центру соціальних служб Ольги Білокамінської в НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2-ліцей» провели лекцію «Права та обов’язки малолітніх дітей. Відповідальність за вчинення злочину». 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень