Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Будні соціальної служби

Архів новин

20 Грудня, 2022 р., 10:55
Відповідно до розпорядження Знам’янського міського голови Володимира Сокирка від 16.12.2022 р. №180 «Про затвердження плану з підготовки та проведення новорічних і різдвяних заходів для дітей Знам’янської міської територіальної громади» центром соціальних служб (дир. Наталія Шевченко) в день Святого Миколая організовано та проведено привітання вихованців прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.
05 Грудня, 2022 р., 15:30
На виконання розпорядження міського голови від 30.12.2022р. № 172 та з метою відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю на базі КЗ "Знам'янська спеціальна школа Кіровоградської обласної ради" пройшов традиційний ХХVIII Тиждень Дружби «Повір у себе», започаткований Центром соціальних служб з метою привернення уваги спільноти до соціальної сутності дитини з обмеженими можливостями . Протягом тижня діти мали можливість стати учасниками різноманітні заходів, вони отримали багато цікавої та корисної інформації, поспілкувалися зі старими та новими друзями.
05 Грудня, 2022 р., 09:39
До Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІДом, протягом Всеукраїнській акції «16 днів протидії насильству». в рамках проведення «Тижня Дружби «Повір у себе» в укритті КЗ «Знам’янська спеціальна загальноосвітня школа» під час повітряної тривоги, фахівцем із соціальної роботи Знам’янського міського центру соціальних служб Ольгою Білокамінською, було проведено відеолекторій «Профілактика ВІЛ-інфекції/СНІДу». Діти обговорили питання, які їх цікавили та отримали плакати, флаєри, презервативи і лубриканти.
29 Вересня, 2022 р., 11:37
Знам’янський міський центр соціальних служб повідомляє, що МІЖНАРОДНИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ І ЛІДЕРСТВА Україна надає безкоштовні психологічні консультації!
16 Вересня, 2022 р., 09:52
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 449  «Про затвердження Порядку проведення моніторингу надання  та оцінки якості соціальних послуг», на виконання Наказу Міністерства соціальної політики України від 27.12.2013 № 904 «Про затвердження методичних рекомендацій з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг», наказу директора міського центру соціальних служб від 21.04.2021 № 35 «Про проведення моніторингу та внутрішньої оцінки якості соціальних послуг в Знам»янському міському центрі соціальних служб у 2021 році»  з  26 квітня по 31 липня  2022 року  проведено внутрішню оцінку якості надання соціальних послуг, а саме послуги консультування, послуги соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах та соціального супроводу сімей, у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування за 2021 рік. Відповідно до наказу  призначено відповідального за організацію та проведення внутрішньої оцінки якості соціальних послуг та затверджено склад комісії з внутрішньої оцінки якості соціальних послуг.
01 Вересня, 2022 р., 09:21
Коло Турботи − проєкт, що надає безоплатну фахову психологічну допомогу дітям, що постраждали від воєнних дій на території України. Дитячий психолог працює щодня з 16.00 до 20.00.
08 Серпня, 2022 р., 15:44
З метою організації змістовного дозвілля, 6 серпня в міському парку відпочинку центром соціальних служб (дир. Наталія ШЕВЧЕНКО) було проведено захід для дітей «Водяні бої».
28 Липня, 2022 р., 16:48
В рамках проведення акції «Літо-2022: разом до Перемоги!» психологом, бойовим медиком КЗ «Знам’янська міська лікарня ім. А. В. Лисенка» Олександрою Стадник, у супроводі фахівця із соціальної роботи Знам’янського міського центру соціальних служб Ольги Білокамінської в НВК «Знам’янській ЗШ І-ІІІ ступенів № 2-ліцей» проведено бесіду з основ надання першої домедичної допомоги в умовах бойових дій.
27 Липня, 2022 р., 09:05
В рамках проведення акції «Літо-2022: разом до Перемоги!» психологом, бойовим медиком КЗ «Знам’янська міська лікарня ім. А. В. Лисенка» Олександрою Стадник, у супроводі фахівця із соціальної роботи Знам’янського міського центру соціальних служб Ольги Білокамінської в НВК «Знам’янській ЗШ І-ІІІ ступенів № 3-гімназія» проведено бесіду з основ надання першої домедичної допомоги в умовах бойових дій, використовуючи досвід тактичної медицини країн НАТО. Діти активно приймали участь у вивченні прийомів для надання медичної допомоги.
25 Липня, 2022 р., 14:58
В рамках проведення акції «Літо-2022: разом до Перемоги!» фахівцем із соціальної роботи Знам’янського міського центру соціальних служб Ольгою Білокамінською, проведено вуличну ігротеку для дітей на дитячому майданчику біля будинку 4 по вулиці Привокзальній. Діти робили вироби з паперу на патріотичну, українську національну тематику. Наприкінці ігротеки всі учасники отримали подарунки. Всі бажаючі учасники ігротеки мали змогу забрати додому створені поробки, щоб подарувати батьками. 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень