Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Можливості та гранти

23 Травня, 2024 р., 10:14
З ініціативи мережі центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес та мережі мультимаркетів «Аврора» стартує освітньо-грантова програма «Траєкторія» для ветеранів, військових і другого з подружжя. Проєкт має на меті надати підприємцям-початківцям базові знання, практичні поради та фінансову підтримку для започаткування й розвитку власної справи Про програму Навчання в межах програми проходитиме в онлайн-форматі та міститиме теоретичну й практичну частини. За результатами навчання та представлених бізнес-проєктів: 50 учасників отримають на конкурсній основі по 100 000 гривень фінансової підтримки на започаткування або розвиток власної справи. Для кого? Участь у програмі можуть взяти підприємці-початківці, які мають: - бізнес на рівні ідеї; - власну справу, зареєстровану не більш ніж 6 місяців на момент подання заявки.
25 Квітня, 2024 р., 10:58
За даними Єдиного державного реєстру ветеранів війни (ЄДРВВ) в Україні станом на вересень 2023 року 851068 ветеранів і членів їхніх родин.
24 Квітня, 2024 р., 15:15
У рамках Меморандуму про взаємодію та співпрацю між Держенергоефективності, Кіровоградською обласною радою та Кіровоградською обласною військовою адміністрацією, підписаного 08 листопада 2023 року, роботи створеного регіонального офісу декарбонізації та енергоефективності Кіровоградської області, просимо повідомити малі і середні підприємства (МСП) вашої громади про участь у проекті EEnergy. Буде розподілено 9 мільйонів євро у формі понад 900 грантів для малих і середніх підприємств по всій Європі для участі в діяльності, закупівлях або інтеграції, які покращать їх загальні витрати на енергію мінімум на 5%. Кожна компанія може подати заявку на максимальний грант у розмірі 10 000 євро зі 100% фінансуванням.
25 Березня, 2024 р., 10:37
KSE 150 - це щорічні переможці грантової програми 'Talents for Ukraine' від Київської школи економіки. У 2024 ми продовжуємо програму і чекаємо на ваші заявки, щоб змінювати світ разом.
20 Березня, 2024 р., 14:51
Конкурс секторально-цільових грантів є частиною Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» (ENGAGE), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Міжнародною організацією Пакт. Метою програми є підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській діяльності на національному, регіональному та місцевому рівнях.
20 Березня, 2024 р., 14:50
Фонд підтримує жіночі групи, чия діяльність спрямована на поліпшення становища жінок і дівчаток у світі та ведеться за межами США. Фонд постійно виділяє невеликі гранти в розмірі від $500 до $20 тис. на загальний розвиток діяльності жіночих об’єднань, а також на реалізацію конкретних проектів, отже заявки можна подавати будь-коли, адже конкретного дедлайну немає.
20 Березня, 2024 р., 14:06
Шановні учасники Програми імені Фулбрайта! Звертаємо вашу увагу на те, що обмеження в перетині кордону на виїзд з України окремим категоріям громадян на період правового режиму воєнного стану, конкретні обставини та умови перетинання кордонів, доступність та перелік консульських послуг, а також способи та організація роботи американських навчальних закладів, ситуація у сфері охорони здоров’я, можуть впливати на вашу можливість подорожувати до США та брати участь у Програмі.
20 Березня, 2024 р., 14:04
Програма пропонує підтримку громадянам України віком до 35 років в отриманні магістерського ступеню у найкращих університетах світу в галузях, які Фонд Віктора Пінчука вважає пріоритетними для подальшого розвитку України, а саме: аграрні науки, екологія та охорона навколишнього середовища, публічне право, державне управління, альтернативна енергетика, інженерія та технології.
20 Березня, 2024 р., 14:03
Через ускладнений експорт мікро, малі та середні агровиробники (ММСП) в Україні потребують додаткових елеваторних потужностей для сушіння та зберігання зерна. Програма USAID АГРО надасть співфінансування українським підприємствам, які надають послуги з сушіння, зберігання та доробки зернових та технічних культур. За програмою передбачено 10-15 проєктів співфінансування.  
20 Березня, 2024 р., 14:02
Програма USAID АГРО продовжує сприяти інтеграції ветеранів в агросектор. Для цього АГРО надасть співфінансування ще для одного-двох проєктів з розробки та впровадження ефективних моделей інтеграції ветеранів в агросектор. Проєкти будуть сприяти зайнятості ветеранів у сільському господарстві, наприклад, через підвищення кваліфікації, перекваліфікацію для подальшого працевлаштування, а також розвиток самозайнятості, започаткування та розширення/відновлення власного бізнесу в аграрній сфері.  

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень