Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Коронавірус: профілактика інфікування і поширення

Офіційний інформаційний портал Кабінету Міністрів України

Національна служба здоров’я України

Нормативно-правова база

Закони України

Укази Президента України

Постанови Кабінету Міністрів України

Накази Міністерства охорони здоров’я України

Розпорядження міського голови

44 12.03.2020 Про призупинення навчально-виховного процесу в закладах освіти та культури

46

17.03.2020

Про запобігання поширенню на території міста Знам’янки гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS –CoV-2»

47

18.03.2020

Про запровадження позмінної роботи з використанням режиму віддалено доступу на період карантину

48

18.03.2020

Про створення оперативного штабу з питань запобігання поширенню на території міста гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом

49

23.03.2020

Про внесення доповнень до розпорядження міського голови №48 від 18 березня 2020 року
«Про створення оперативного штабу з питань запобіганняпоширенню на території міста гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом»

Протокол № 6  засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 26 березня 2020 року

Протокол № 5  засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23 березня 2020 року

Протокол № 4  засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12 березня 2020 року

Основні вимоги щодо відвідування закладів, які працюють в умовах карантину

Рекомендації щодо проведення профілактичних заходів з недопущення поширення випадків COVID-19 при наданні транспортних послуг

Рекомендації для промислових підприємств щодо організації роботи під час карантину з профілактики захворювань спричинених коронавірусною інфекцією

Фото без описуПоради: як уберегти себе від коронавірусу?

 

Подолати епідемію ми зможемо тільки тоді, коли будемо відповідально ставитись до свого здоров'я і дотримуватись правил самоізоляції та гігієни. Тож зараз про найважливіше - як уберегти себе від COVID-19.

Вірус НЕ циркулює в повітрі, а передається від хворої людини до здорової, якщо ви знаходитесь поруч. Тож гарантія безпеки - відстань.
Вірус може бути на ваших долонях. Слідкуйте за рухами й не торкайтесь обличчя, щоб інфекція не потрапила в організм через слизові оболонки.

Руки слід мити з милом як можна частіше й ретельніше. Якщо такої можливості немає, використовуйте дезінфікуючі спиртовмісні засоби.
Дезінфікуйте особисті речі, зокрема окуляри, телефон чи інші гаджети, якими користуєтесь найчастіше.

Зміцнюйте імунітет, аналізуйте інформацію і не піддавайтесь паніці! COVID-19 - це чергова вірусна інфекція, поширення якої ми зараз мінімізуємо всіма можливими засобами.

У групі ризику - люди похилого віку; люди, які мали безпосередній фізичний контакт із хворими, наприклад, через рукостискання; люди з хронічними хворобами та медичні працівники. Щоб убезпечити себе від можливої хвороби, дотримуйтесь правил карантину, уникайте натовпу, мінімізуйте поїздки в громадському транспорті. Це ваша гарантія безпеки.

Наше спільне завдання - не допустити поширення епідемії. Якщо кожний з нас зробить свідомий крок до цього, ми переможемо коронавірус і збережемо життя людей.


Фото без описуПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ ЗНАМ’ЯНЧАНАМ ЩОДО ЗАГРОЗИ СПАЛАХУ ГОСТРОЇ РАСПІРАТОРНОЇ ХВОРОБИ COVID-19

 

За інформацією в.о. директора НКП «Знам’янська міська лікарня ім. Лисенка» Знам’янської міської ради Вікторія Сільман лікарня працює у посиленому режимі, приймаючи пацієнтів з гострою патологією.

Посилено режим вологого прибирання із застосуванням дезінфекційних засобів; проводиться температурний скринінг відвідувачів та персоналу;  профілактичні огляди та різні комісійні огляди скасовані; відвідування хворих родичами та друзями в стаціонарних відділеннях ЗАБОРОНЕНО; припинено партнерські пологи; відмінені планові оперативні втручання та планове стаціонарне лікування.

Cьогодні протестувати  на підозру коронавірусу в нашому місті немає можливості. Що ж робити, якщо у вас виникли симптоми  ГРВІ?
Розповідає  в.о. директора НКП «Знам’янська міська лікарня ім. Лисенка» Знам’янської міської ради Вікторія Сільман. 

При будь-яких перших симптомах ГРВІ та підвищеної температури лишайтесь вдома. Не треба йти на прийом до Вашого сімейного лікаря чи поліклініку- зателефонуйте Вашому сімейному лікарю і поясніть Ваш стан.

Повідомте лікарю про своє спілкування з людьми, які повернулись з інших країн, Ваші подорожі чи візити.
Лікарі мають всі алгоритми дій.

Корисні телефони
Знам’янська  дитяча консультація – 050-329- 84-31
Якщо у Ви не маєте сімейного лікаря – звертайтесь до реєстратури лікарні за тел. – 050-329-84-34
 
Із питаннями щодо коронавірусу звертайтесь на Урядову гарячу лінію – 1545.

На сторінці https://www.facebook.com/zn.rcpmsd/  КНП «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» постійно оновлюється актуальна інформація щодо дій загрози спалаху гострої распіраторної хвороби COVID-19 і не тільки.


У разі епідемії коронавірусу на Кіровоградщині закуплять додаткові апарати штучної вентиляції легень

У медичних закладах Кіровоградської області наявні 175 апаратів штучної вентиляції легень. Вони розподілені з урахуванням потужностей лікарень. На випадок поширення епідемії коронавірусу в регіоні додаткові апарати штучної вентиляції легень будуть закуплені за рахунок резервного фонду.

Про це повідомив голова ОДА Андрій Балонь сьогодні, 16 березня. «Медзаклади в Кропивницькому мають 13 апаратів штучної вентиляції легень.

Безпосередньо у обласній лікарні є 42 апарати. А загалом у лікарнях Кіровоградщини їх 175», – прокоментував Андрій Балонь. Відзначимо: у разі поширення епідемії коронавірусу в області апарати штучної вентиляції легень будуть використовуватись для лікування можливих ускладнень, викликаних COVID-19. Зокрема йдеться про легеневу недостатність.

Проте наразі офіційно підтверджених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію в області немає.

Пам’ятка про самоізоляцію для мандрівників, які повернулися з країн, де зафіксовано випадки коронавірусу

 

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень