Знам’янська міська рада
Знам'янка, Кіровоградська область

Звіти про відстеження результативності регуляторних актів

 

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта: рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради від 16.03.2012 р. № 124 «Про встановлення норм надання послуг з вивезення твердих побутових відходів по м.Знам’янка на 2012-2016 рр.».

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта «Про встановлення вартості 1-ї нормо-години на роботи і послуги, що надаються ЗМКП «Бюро технічної інвентаризаці»

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта «Про затвердження Правил користування міським пасажирським транспортом у м.Знам’янка»

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта 

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта «Про встановлення комунальному підприємству «Знам’янський комбінат комунальних послуг» тарифу на послуги з надання торгового місця за 1 кв.м. торгівельної площі в день».

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта: рішення Знам’янської міської ради від 20.10.2017р. №1156 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди комунального майна територіальної громади міста»

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта «Про встановлення місцевих податків і зборів на території м.Знам’янка на 2018 рік».

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта «Про затвердження коефіцієнтів орендної плати за земельні ділянки на території м.Знам’янкка».

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта «Про встановлення  тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних  маршрутах загального користування м. Знам’янка».

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта «Про встановлення вартості 1-ї нормо-години на роботи і послуги, що надаються ЗМКП «Бюро технічної інвентаризації».

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта «Про встановлення вартості на платні медичні послуги, які надаються КЗ «Знам’янська міська лікарня імені А.В.Лисенка».

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта «Про встановлення вартості на платні медичні послуги, які надаються КЗ «Знам’янська міська лікарня імені А.В.Лисенка».

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта "Про встановлення вартості ритуальних послуг по комунальному підприємству «Знам’янський комбінат комунальних послуг"

Звіт щодо здійснення державної регуляторної політики за 2017 рік

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта (Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м.Знам’янка)