Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Звіти про відстеження результативності регуляторних актів

ЗВІТ про базове відстеження результативності регуляторного акта проєкта рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради «Про встановлення вартості 1-ї нормо-години на роботи і послуги, що надаються ЗМКП "Бюро технічної інвентаризації»

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради від 11.01.2020р. №10 «Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів по місту Знам’янка»

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту:: проєкт рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради «Про встановлення комунальному підприємству «Знам’янський комбінат комунальних послуг» тарифу на послуги з надання торгового місця за 1 кв.м. торгівельної площі в день».

Звіт про відстеження результативності регуляторного акту рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради від 27 березня 2009 року №118 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м.Знам’янка»

Звіт про відстеження результативності регуляторного акту рішення виконавчого комітету  Знам’янської міської ради від 28.03.2019р. №83 «Про затвердження Правил користування міським пасажирським транспортом у м.Знам’янка».

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта проєкт рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради «Про встановлення вартості 1-ї  нормо-години на роботи і послуги, що надаються ЗМКП  "Бюро технічної  інвентаризації»

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради від 27.12.2018р. №352 «Про встановлення комунальному підприємству «Знам’янський комбінат комунальних послуг» тарифу на послуги з надання торгового місця за 1 кв.м. торгівельної площі в день»

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта рішення Знам’янської міської ради від 18.06.2021р. №407 «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Знам’янської міської територіальної громади»

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта рішення Знам’янської міської ради від 18.06.2021р. №408 «Про встановлення туристичного збору на території Знам’янської міської територіальної громади»

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта рішення Знам’янської міської ради від 18.06.2021р. №424 «Про встановлення плати за землю на території Знам’янської міської територіальної громади»

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта рішення Знам’янської міської ради від 18.06.2021р. №406 «Про встановлення єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку на території Знам’янської міської територіальної громади»

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта «Про затвердження Положення про порядок провадження торгівлі та надання послуг на території м.Знам’янка».

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта «Про організацію розміщення та роботу об’єктів торгівлі та сфери послуг на території м.Знам’янка».

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта «Про затвердження положення про оренду комунального майна Знам’янської міської територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна»

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в межах Знам'янської міської територіальної громади».

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта «Про встановлення вартості 1-ї нормо-години на роботи і послуги, що надаються ЗМКП "Бюро технічної інвентаризації».

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта  «Про встановлення єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку на території м.Знам’янка». 

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території м.Знам’янка». 

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Знам’янської міської територіальної громади»

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта «Про встановлення єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку на території Знам’янської міської територіальної громади»

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта «Про встановлення туристичного збору на території Знам’янської міської територіальної громади»

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта «Про встановлення плати за землю на території Знам’янської міської територіальної громади»

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта «Про затвердження вартості профілактичних медичних оглядів та платних послуг, які надаються КНП «Знам’янська міська лікарня імені А.В.Лисенка» Знам’янської міської ради».

Звіт про базове відстеження Оренда

Звіт про періодичне відстеження коефіцієнти орендної плати

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта «Про встановлення вартості 1-ї  нормо-години на роботи та послуги, що надаються ЗМКП  "Бюро технічної  інвентаризації»

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м.Знам’янка»

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта "Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів по місту Знам’янка"

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта "Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на  території м.Знам’янка на 2020 рік"

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта "Про встановлення єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку на території м.Знам’янка на 2020 рік"

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта рішення Знам’янської міської ради «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території м.Знам’янка»

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта рішення Знам’янської міської ради «Про встановлення єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку на території м.Знам’янка»

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради «Про затвердження вартості профілактичних медичних оглядів та платних послуг, які надаються КНП «Знам’янська міська лікарня імені А.В.Лисенка» Знам’янської міської ради»

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта рішення виконавчого комітету  Знам’янської міської ради «Про встановлення вартості 1-ї  нормо-години на роботи та послуги, що надаються ЗМКП  "Бюро технічної  інвентаризації»

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради від 27 березня 2009 року №118 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м.Знам’янка»

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта «Про встановлення вартості ритуальних послуг по комунальному підприємству «Знам’янський комбінат комунальних послуг» відповідно до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг»

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта «Про затвердження Правил користування міським пасажирським транспортом у м.Знам’янка»

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта рішення виконавчого комітету  Знам’янської міської ради від 27.12.2018р. №352 «Про встановлення комунальному підприємству «Знам’янський комбінат комунальних послуг» тарифу на послуги з надання торгового місця за 1 кв.м. торгівельної площі в день»

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта «Про встановлення  тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних  маршрутах загального користування м. Знам’янка»

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта «Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів по місту Знам’янка»

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта: «Про затвердження Положення про порядок провадження торгівлі та надання послуг на території  м.Знам’янка».

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта: проект рішення Знам’янської міської ради «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території м.Знам’янка на 2020 рік»

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта: проект рішення Знам’янської міської ради «Про встановлення єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку на території м.Знам’янка на 2020 рік»

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта: рішення виконавчого комітету  Знам’янської міської ради від 13.04.2018 р. №108 «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м.Знам’янка»

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта: рішення Знам’янської міської ради від 23.03.2012 року №548 «Про організацію розміщення та роботу об’єктів торгівлі та сфери послуг на території м.Знам’янка»

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта: рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради від 05.04.2018 р. № 94 «Про встановлення вартості на платні медичні послуги, які надаються КЗ «Знам’янська міська лікарня ім.А.В.Лисенка»

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта: рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради від 16.03.2012 р. № 124 «Про встановлення норм надання послуг з вивезення твердих побутових відходів по м.Знам’янка на 2012-2016 рр.».

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта «Про встановлення вартості 1-ї нормо-години на роботи і послуги, що надаються ЗМКП «Бюро технічної інвентаризаці»

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта «Про затвердження Правил користування міським пасажирським транспортом у м.Знам’янка»

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта 

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта «Про встановлення комунальному підприємству «Знам’янський комбінат комунальних послуг» тарифу на послуги з надання торгового місця за 1 кв.м. торгівельної площі в день».

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта: рішення Знам’янської міської ради від 20.10.2017р. №1156 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди комунального майна територіальної громади міста»

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта «Про встановлення місцевих податків і зборів на території м.Знам’янка на 2018 рік».

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта «Про затвердження коефіцієнтів орендної плати за земельні ділянки на території м.Знам’янкка».

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта «Про встановлення  тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних  маршрутах загального користування м. Знам’янка».

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта «Про встановлення вартості 1-ї нормо-години на роботи і послуги, що надаються ЗМКП «Бюро технічної інвентаризації».

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта «Про встановлення вартості на платні медичні послуги, які надаються КЗ «Знам’янська міська лікарня імені А.В.Лисенка».

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта «Про встановлення вартості на платні медичні послуги, які надаються КЗ «Знам’янська міська лікарня імені А.В.Лисенка».

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта "Про встановлення вартості ритуальних послуг по комунальному підприємству «Знам’янський комбінат комунальних послуг"

Звіт щодо здійснення державної регуляторної політики за 2017 рік

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта (Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м.Знам’янка)

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень