Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Оголошення про громадське обговорення

Фото без описуЗважаючи на масові військові злочини проти мирного населення та антиукраїнський характер дій Російської Федерації у 2014-2022 р.р., враховуючи звернення політичних партій та мешканців міста Знам’янка, смт. Знам’янка Друга, сіл Петрове та Водяне, беручи до уваги протокол засідання топонімічної комісії від 02.08.2022 року №3, з метою врахування громадської думки мешканців Знам’янської міської територіальної громади, керуючись ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розпорядженням міського голови від 08 серпня 2022 р. №17 оголошено громадське обговорення щодо перейменування вулиць та провулків населених пунктів Знам'янської міської територіальної громади:

  1. Найменування організатора громадського обговорення – Знам’янський міський голова Володимир СОКИРКО.
  2. Суб’єкти, що внесли пропозиції – відділ культури і туризму, відділ освіти, Знам’янська міська організація ВО «Свобода», мешканці громади, мешканці житлового будинку №1 по вул. Некрасова у м. Знам’янка та вул. Мічуріна у с. Водяне, 1 Державний пожежно-рятувальний загон ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області, топонімічна комісія виконавчого комітету Знам’янської міської ради,
  3. Перелік об’єктів топоніміки населених пунктів Знам’янської міської територіальної громади, що пропонуються до перейменування та пропозиції нових назв для обговорення розміщено на сайті Знам’янської міської ради в пункті меню «Міська рада. Розпорядження. 2022 рік» https://znam.gov.ua/2022-rik-10-44-44-12-01-2022/ Пропозиції мешканців Знам'янської міської територіальної громади, охочих долучитися до громадського обговорення, подаються у письмовій формі до відділу загального, з питань контролю та роботи із зверненнями громадян (каб.№5 приміщення виконавчого комітету Знам’янської міської ради по вул. Михайла Грушевського,19), надсилаються електронною поштою на електронну адресу відділу забезпечення діяльності міської ради: zn-rada@zn_rada.gov.ua чи поштову адресу: м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського,19 або шляхом заповнення Google форми. Пропозиції подаються із зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові й адреси особи, яка їх подає, номера контактного телефону; юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням свого найменування та місцезнаходження; анонімні пропозиції не розглядаються.
  4. Громадське обговорення провести протягом 30 календарних днів з моменту оприлюднення розпорядження Знам’янського міського голови на сайті Знам’янської міської ради.
  5. Відповідальною особою за проведення громадського обговорення призначити секретаря Знам’янської міської ради, голову топонімічної комісії Вікторію ЗЕЛЕНСЬКУ.
  6. Протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій секретарем топонімічної комісії Наталією БІЛІЧЕНКО готується звіт і узагальнений аналіз пропозицій, що надійшли під час проведення громадського обговорення, надається на розгляд топонімічної комісії.
  7. За результатами розгляду питання, топонімічна комісія виносить на розгляд виконавчого комітету та затвердження Знам’янської міської ради відповідні проєкти рішень «Про перейменування об’єктів топоніміки населених пунктів Знам’янської міської територіальної громади».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень