Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Новини

Архів новин

 

 
19 Липня, 2021 р., 09:41
Якщо особа приймається на роботу за сприяння державної служби зайнятості, чи може вона бути впевнена у тому, що з нею будуть укладені трудові відносини офіційно?
14 Липня, 2021 р., 11:54
Порядком реєстрації безробітних передбачено, що реєстрація безробітного припиняється з початку зайнятості особи. Під такою зайнятістю мається на увазі, зокрема, працевлаштування за наймом на умовах трудового договору, укладення цивільно-правового договору про виконання робіт чи надання послуг. Реєстрація безробітного припиняється також у разі встановлення факту виконання ним оплачуваної роботи чи надання послуг.
14 Липня, 2021 р., 11:52
З моменту підписання трудового договору ви – найманий працівник, який має трудові права й соціальні гарантії.
14 Липня, 2021 р., 11:50
Трудовий договір можна укласти в усній або письмовій формі.
14 Липня, 2021 р., 11:49
Рішення щодо прийому на роботу її шукача, навіть і направленого центром зайнятості, приймається роботодавцем. Роботодавець може проводити співбесіди з кандидатами на працевлаштування з метою визначення відповідності їх професійних знань, вмінь та навичок встановленим вимогам. 
14 Липня, 2021 р., 11:44
Маєте власний бізнес? Укладаючи трудові договори з працівниками, ви отримуєте безліч переваг: імідж соціально відповідальної компанії чи підприємця, можливість залучати інвестиції та кращих фахівців, виходити на нові ринки та чесно конкурувати за якістю послуг і ціною.
14 Липня, 2021 р., 11:42
Швачка – одна з найдавніших професій, яка докорінно змінилася в процесі науково-технічного прогресу.  Зараз ця професія найбільш поширена в швейному та трикотажному виробництві. Працюють швачки на швейних фабриках, у цехах текстильних підприємств, на фабриках індивідуального пошиття одягу, які розташовані в кожному регіоні країни.
14 Липня, 2021 р., 11:40
Станом  на  01 липня 2021  року в  центрах зайнятості області було зареєстровано 14,2 тис. безробітних громадян. У середньому на одну  вакансію претендувало вісім осіб: станом на 01 липня 2021 року кількість вакансій у базі даних центрів зайнятості області становила майже 1,9 тис. од. Варто зазначити, що ситуація на ринку праці Кіровоградської області характеризується постійним попитом на: •  працівників сільського господарства, лісового та рибного господарства (45,2%); •  переробної промисловості (11,2%); •  оптової та роздрібної торгівлі (8,5%); •  державного управління й оборони (7,4%), 
14 Липня, 2021 р., 11:38
Відповідно до Закону України “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні” та Порядку подання підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами, що використовують найману працю, звітів про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю та інформації, необхідної для організації їх працевлаштування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 № 70 (із змінами), роботодавці, в яких за основним місцем роботи працює 8 і більше осіб, зобов’язані щороку (до 01 березня року, наступного за звітним) подавати звітність про зайнятість осіб з інвалідністю до відділень Фонду соціального захисту інвалідів.
14 Липня, 2021 р., 11:35
Відповідно до статті 18-1 Закону України “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні” державна служба зайнятості може за рахунок Фонду соціального захисту інвалідів надавати дотацію роботодавцям на створення спеціальних робочих місць для осіб з інвалідністю, зареєстрованих у державній службі зайнятості.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень