Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Новини

Архів новин

 

06 Квітня, 2021 р., 10:31
Знам’янською міськрайонною філією Кіровоградського обласного  центру зайнятості заплановано проведення міні - ярмарку вакансій 08 квітня 2021 року о 10.00 год.
30 Березня, 2021 р., 13:50
Творча професія робітника зеленого будівництвадає можливість працювати не лише на підприємствах садово-паркового будівництва, але й займатися підприємницькою діяльністю у цій сфері.
18 Березня, 2021 р., 15:55
Лягаючи спати, ти ніяк не можеш заснути, адже завтра такии? важливии? день! Нарешті! Серед багатьох претендентів на вакансію звернули увагу саме на твоє резюме і запросили тебе на співбесіду. Щоб не зіпсувати настріи? собі і потенціи?ному роботодавцю, скористаи?ся нашими порадами:
18 Березня, 2021 р., 14:50
Творча професія робітника зеленого будівництвадає можливість працювати не лише на підприємствах садово-паркового будівництва, але й займатися підприємницькою діяльністю у цій сфері.
18 Березня, 2021 р., 13:30
Столяр – багатопрофільна професія. Столяр виготовляє меблі (м’яку, корпусну, офісну), бере участь у будівництві: виготовленні та монтажі дверей і вікон, меблів, що вбудовуються, монтажі перегородок, врізанні замків, ручок, а також виготовленні будь-яких виробів з дерева: бігових лиж, вішалок, карнизів і ін.Предметом праці столяра є деревина.
18 Березня, 2021 р., 13:21
Нещодавно відбувся черговий онлайн-захід, проведений спільно з ГО «Фонд «Професійний розвиток». Зустріч була організована як продовження вебінару «Підприємець. Перші кроки до успіху», що відбувся у лютому. Учасників, які мають наміри здійснювати підприємницьку діяльність, цікавили питання реєстрації підприємницької діяльності, вибір системи оподаткування та інші.
17 Березня, 2021 р., 10:33
Сучасний ринок агропромисловості диктує чіткі правила та висуває конкретні вимоги до своїх працівників.Агропідприємства приділяють особливу увагу практичним компетенціям своїх працівників та вимагають знання усіх тонкощів своєї справи. Слід зазначити, що останнім часом в Україні активно розвивається бджолярство.  Працюючи бджолярем у фермерському господарстві чи на власній пасіці, розвиваючи свою справу і беручи участь у виставках-ярмарках меду, можна отримувати високі доходи.
16 Березня, 2021 р., 15:23
Днями, для педагогічних працівників відділу освіти, молоді та спорту Дмитрівської сільської ради, фахівцями Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості було проведено методичний семінар з питань організації профорієнтаційної роботи.
15 Березня, 2021 р., 14:28
Виплата допомоги по безробіттю в разі призначення допомоги по вагітності та пологах припиняється з дня набуття права на таку допомогу відповідно до медичної довідки (пункт 1 розділу V Порядку надання допомоги по безробіттю, зокрема одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності, що затверджений наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 06 квітня 2020 року № 624).
15 Березня, 2021 р., 14:26
Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до служби зайнятості області, станом на 15 березня 2021 року становила 1501 одиницю. 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень