Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Новини

Архів новин

 

10 Січня, 2023 р., 13:19
Ви роботодавець та маєте потребу в укомплектуванні робочих місць? Фахівці служби зайнятості організують для вас міні-ярмарок вакансій.
10 Січня, 2023 р., 13:16
Бажаєте опанувати необхідні знання та навички роботи на реєстраторі розрахункових операцій? Державна служба зайнятості у цьому вам допоможе.
10 Січня, 2023 р., 13:13
Бажаєте бути затребуваними на ринку праці? Пропонуємо вам опанувати одну із найбільш популярних професій – «Продавець продовольчих товарів».
10 Січня, 2023 р., 13:12
Вартість ваучера встановлюється у межах вартості навчання, але не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом. Це визначено ст. 30 Закону України «Про зайнятість населення».
10 Січня, 2023 р., 13:10
Завдяки успішній співпраці та допомозі нашого соціального партнера Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ Ukraine, яке підтримує Україну за дорученням Федерального уряду Німеччини, реалізовано ряд успішних проєктів у сфері зайнятості.
10 Січня, 2023 р., 13:09
Мрієте про власний бізнес? Є ідея для розвитку, але не знаєте з чого почати? Пропонуємо вам короткострокові курси цільового призначення за навчальною програмою «Держпрограма «єРобота». Отримання державного гранту на створення або розвиток бізнесу».
10 Січня, 2023 р., 13:08
Так, мають.  Таке право гарантується двом категоріям громадян. Перша категорія - це громадяни, з якими трудовий договір розірвано з ініціативи власника або уповноваженого ним органу у зв’язку із змінами в організації виробництва та праці, у тому числі з ліквідацією, реорганізацією, банкрутством, перепрофілюванням підприємства, установи, організації, скороченням чисельності або штату працівників. Цим громадянам на день звільнення має залишитися не більше ніж півтора року до досягнення пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", за умови їх реєстрації у державній службі зайнятості протягом 30 календарних днів та відсутності підходящої для них роботи (пошук здійснюється не менше 7 днів).
02 Січня, 2023 р., 10:35
Детально про останні зміни у трудових відносинах під час воєнного стану ви завжди можете ознайомитись на сайті Держпраці та  інформаційному порталі Держпраці.
02 Січня, 2023 р., 10:33
Питання організації професійного навчання зареєстрованих безробітних регулюються статтею  35 Закону України “Про зайнятість населення” (зі змінами, у тому числі, що набрали чинності 29 жовтня 2022 року).
28 Грудня, 2022 р., 11:02
Бажаєте покращити свої знання з української мови? Хочете за короткий термін опанувати тренди ділового спілкування, дізнатися особливості застосування усної та писемної ділової мови? Служба зайнятості готова вам у цьому допомогти.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень