Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Новини

Архів новин

 

31 Травня, 2023 р., 15:16
Грантова програма єРобота — це дієва допомога від держави для відновлення, створення власної справи з нуля, реалізації амбітних проєктів, генерування нових робочих місць та здобуття потрібних на ринку праці спеціальностей.
24 Травня, 2023 р., 15:38
Вчора, 18 травня 2023 року, набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 09 травня 2023 року № 470 “Про координаційні центри підтримки цивільного населення”. Нею затверджено Типове положення про Координаційний центр підтримки цивільного населення при обласній, Київській та Севастопольській міській державній (військовій) адміністрації. Цим положенням визначено, що координаційний центр підтримки цивільного населення (далі – координаційний центр) є консультативно-дорадчим органом при обласній військовій адміністрації.
24 Травня, 2023 р., 15:36
Для підприємців з м. Долинська, що на Кіровоградщині, Тетяни та Віктора Перанських ведення бізнесу – це справа їхнього життя. Подружжя має багатопрофільний бізнес, який включає в себе роздрібну торгівлю, ресторанне господарство, займається виробничою діяльністю, а також має мережу аптек.
24 Травня, 2023 р., 15:35
Полтавський військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут чекає відповідальних, патріотичних та сумлінних.
24 Травня, 2023 р., 15:34
Нагадаємо, що питання надання суб’єктам малого підприємництва компенсації врегульоване Порядком компенсації суб’єктам малого підприємництва фактичних витрату розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування зареєстрованих безробітнихна нові робочі місця, затвердженимпостановою Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2023 року № 338 (далі – Порядок).
24 Травня, 2023 р., 15:27
У світі, де людство здійснює політ космічного корабля, а штучний інтелект допомагає підібрати фільм на вечір, є ті, кому соромно зізнатися в своєму невмінні поводитися з комп'ютером. Однак тут немає нічого страшного і вихід є – навчатися! У цьому вам допоможе Державна служба зайнятості, яка пропонує долучитися до курсів цільового призначення за навчальною програмою «Основи комп'ютерної грамотності».
24 Травня, 2023 р., 15:23
Наразі  в Кіровоградській області є 33 вакансії для інженерів, а саме: інженер з охорони праці, інженер-гідротехнік, інженер, інженер з гірничих робіт, інженер з метрології,  інженер з технічного нагляду, інженер-електронік, інженер-енергетик, інженер-конструктор, інженер з проектно-кошторисної роботи.
24 Травня, 2023 р., 15:21
Наразі роботодавці Кіровоградської області потребують електромонтерів, а саме: електромонтерів з випробувань та вимірювань, електромонтерів з експлуатації розподільних мереж, електромонтерів з обслуговування підстанції, електромонтерів з ремонту та монтажу кабельних ліній, електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування, електромонтерів контактної мережі та електромонтерів з ремонту та обслуговування пристроїв сигналізації, централізації та блокування.
24 Травня, 2023 р., 15:19
Так, може. Наразі питання реєстрації засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (Портал Дія) врегульовані Порядком реєстрації, перереєстрації зареєстрованих безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу (далі- Порядок). Порядок затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня 2023 року № 446, яка набрала чинності 10 травня 2023 року.
24 Травня, 2023 р., 15:16
Так, може. Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 29 березня 2002 року № 117 затверджено Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників, випуск 78 «Охорона здоров'я». Серед іншого, затверджено кваліфікаційні характеристики сестри медичної. Ці характеристики передбачають періодичне підвищення кваліфікації. Таке підвищення може оплачуватися роботодавцем або самим працівником.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень