Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Слуцький Олексій Анатолійович

Фото без описуСлуцький Олексій Анатолійович –  тренер вищої категорії, Майстер ІІ- дан з панкратіону, Майстер ІІ-дан з військово - спортивного єдиноборства. Президент Знам’янськог клубу єдиноборств «Піт-Файтер». Керівник Кіровоградського обласного відокремленого підрозділу Національної Федерації змішаних єдиноборств ММА України.

Народився 30 вересня 1977 року в м. Помічна, Кіровоградської області. У 2003 році закінчив Московський педагогічний державний університет за фахом викладач фізичної культури і спорту. Одночасно закінчив Кіровоградський педагогічний університет ім. В. Винниченка за фахом масажист. 

З 2005 року працює інструктором з єдиноборств. За період роботи в Знам’янському клубі єдиноборств «Піт-Файтер» тренером – викладачем. Володіє добрими знаннями з програм розвитку національних, спортивних і військово – прикладних мистецтв, які вміло використовує у тренерській роботі. Займається науковою і практичною роботою в галузі професійної підготовки спортсменів та інструкторів з військово – прикладних і спортивних бойових мистецтв. Більше 10-ти років  професійно підготовлює молодь до служби у Збройних силах і спецпідрозділах МВС, по охороні об’єктів бізнесу і приватних осіб.

Тренером було підготовлено:
- 3 майстра спорту України міжнародного класу;
- 9 майстрів спорту України;
- 20 кандидатів в майстри спорту України;
-  та багато спортсменів І-го, 2-го та 3-го розряду
Вихованці клубу  приймають участь у міських, районних, обласних, регіональних, а також у міжнародних європейських та світових змаганнях. З них:

- 9 чемпіонів світу з бойового самбо, бойового джиу-джитсу, панкратіон, кемпо, бойове багатоборство;
- 12 срібних призерів чемпіонату світу з панкратіону, кемпо;
- 5 чемпіонів Європи з бойового самбо, кемпо;
- 3 срібних призери чемпіонату Європи з бойового самбо, кемпо;
- 1 бронзовий призер чемпіонату Європи з бойового самбо.

Слуцький О.А увійшов до складу атестаційної комісії національної федерації панкратіону України, суддя міжнародної категорії з панкратіону.

Переможець міського конкурсу «Знам’янчанин року» в номінації «Талант року у сфері спорту та фізичної культури» у 2010 році, «Професіонал року у сфері спорту» у 2015 році.

Шість років спортсмени клубу ставали переможцями конкурсу «Знам’янчанин року» (4 – вихованця переможці міського конкурсу в різні роки).

Олексій Анатолійович тренер вищої категорії, суддя національної категорії зі змішаних єдиноборств ММА

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень