Знам’янська міська рада
Знам'янка, Кіровоградська область

Вакансії

Виконавчий комітет Знам’янської міської ради
оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку 
управління соціального захисту населення виконавчого комітету Знам’янської міської ради 

Кандидатам на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади визначити наступні умови:
участь у конкурсі можуть  брати громадяни України, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, вільно володіють українською мовою та комп’ютерною технікою, мають стаж роботи в органах місцевого самоврядування, державній службі не менше 1-го року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3-х років.

До заяви про участь у конкурсі додаються: особова картка (форма П 2 ДС) з відповідними додатками (трудова діяльність, автобіографія); копія диплому про освіту; паспорта; трудової книжки; військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов`язаних); декларація про майно, доходи, витрати і зобов`язання фінансового характеру за 2018 рік, 2 фотокартки (4x6), довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності).

За довідками звертатися за адресою: м. Знам’янка, вул. М. Грушевського, 19, каб. № 23, тел.2-22-84.

Документи приймаються впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс.  (оголошення опубліковано у газеті «Знам’янські вісті» від 04 травня 2019 року №34).
 


Виконавчий комітет Знам’янської міської ради
оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
головного спеціаліста служби у справах дітей виконавчого комітету Знам’янської міської ради (тимчасово, на період перебування основного працівника у відпустці по догляду  за дитиною 
до досягнення нею трирічного віку)

Кандидатам на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади визначити наступні умови:
участь у конкурсі можуть брати громадяни України, які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, вільно володіють українською мовою та комп’ютерною технікою, мають стаж роботи в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше 3-х років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5-х років.

До заяви про участь у конкурсі додаються: особова картка (форма П 2ДС) з відповідними додатками (трудова діяльність, автобіографія); копія диплому про освіту; паспорта; трудової книжки; військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов`язаних); декларація про майно, доходи, витрати і зобов`язання фінансового характеру за 2018 рік, 2 фотокартки (4x6), довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності).

За довідками звертатися за адресою: м. Знам’янка, вул. М. Грушевського, 19, каб. № 23.

Документи приймаються впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс (оголошення опубліковано у газеті «Знам’янські вісті» від 06 квітня 2019 року №27).