Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Джулай Володимир Олександрович

Фото без описуДжулай Володимир Олександрович, народився 20 червня 1953 року в родині залізничників, Почесний громадянин міста Знам’янка.

З 1960 до 1970 року навчався у Знам'янській загальноосвітній школі № 3. Трудову діяльність розпочав у вересні 1970 року учнем МПТУ № 15 та слюсарем на заводі пересувних електростанцій в м. Запоріжжя.

Після служби в армії, з 1971-1973 p.p. 14 років працював на Знам'янському заводі «Пуансон», пройшовши шлях від учня слюсаря-інструментальника до заступника головного інженера.

Без відриву від виробництва, в ці роки одержав вищу освіту: у 1981 році закінчив Кіровоградський інститут сільськогосподарського машинобудування за фахом інженер - механік, та у 1986 році закінчив факультет організаторів промислового виробництва і будівництва Донецького політехнічного інституту, отримавши кваліфікацію організатор промислового виробництва.

З 1987 року по 1989 рік працював на посаді інструктора в промислово - транспортному та організаційному відділах міському КПУ.

У 1989 році обраний головою Знам'янського міського виконавчого комітету, а в 1991 році переобраний Знам'янським міським головою, яким пропрацював по 1995 рік.

В 1995-1996 роках начальник відділу промисловості, енергетики, транспорту та зв'язку Головного управління економіки та начальник управління промисловості, енергетики, транспорту та зв'язку Кіровоградської обласної державної адміністрації.

З 1996 року по 1998 рік - голова Долинської районної державної адміністрації, потім три роки - заступник голови селянсько-фермерського господарства в Криворізькому районі Дніпропетровської області.

У вересні 2001 року обраний першим заступником міського голови м. Знам'янка.

З 2002 року по червень 2006 року - міський голова м. Знам'янка. З 2006 року по листопад 2010 року працював начальником міського управління праці та соціального захисту населення.

В листопаді 2010 року обраний першим заступником міського голови м. Знам'янка. З березня 2014 року пенсіонер.

За вагомий внесок у розвиток та розбудову міста Знам’янка, за активну участь у громадському житті міста присвоєно звання «Почесний громадянин міста Знам’янка» 08 травня 2013 року.

З липня 2015 року – і по теперішній час директор, заступник директора комунального підприємства «Знам'янської обласної бальнеологічної лікарні» Кіровоградської обласної ради.

Тричі обирався депутатом Знам'янської міської ради, та депутатом Кіровоградської обласної ради.

Нагороди:

  • відзнака Президента України – медаль «20 років Незалежності України»;
  • відзнака «Честь і слава Кіровоградщини»;
  • Грамоти і Почесні грамоти Кіровоградської обласної ради та обласної державної адміністрації;
  • Почесна грамота департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОДА;
  • Почесна відзнака Долинської районної ради;
  • звання «Почесний громадянин Знам’янщини»;
  • Грамоти та Почесні грамоти Знам’янської міської ради, відділів і управлінь Знам’янського міськвиконкому;
  • відзнаки ветеранських та громадських організацій;
  • відзнаки Міжнародного економічного комітету та Національного бізнес-рейтингу.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень