Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Черевко Антоніни Іванівни

Фото без описуЧеревко Антоніна Іванівна - вчитель англійської мови  НВК « Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей» спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії,  Заслужений вчитель України

Черевко  Антоніна Іванівна  народилася 07 вересня  1947 року в  селі Цибулево Знам'янського району Кіровоградської області у великій учительській родині. Батько і мати дбали про навчання дітей, прищеплювали любов до мистецтва, виховували повагу до людей, працелюбність. Майбутній педагог школу закінчила із золотою медаллю й  у 1965 році вступила до Кіровоградського педагогічного інституту імені О.С.Пушкіна на філологічний факультет за спеціальністю  вчитель англійської мови. Після успішного навчання повернулась у рідну школу в с. Цибулево, де займалась улюбленою справою - навчала сільську малечу іноземній мові.  Із серпня 1972 року по  2016 рік  Антоніна Іванівна працювала вчителем англійської мови у Знам'янській загальноосвітній школі №2. 

За 47 років педагогічної праці вона стала професіоналом високого рівня. У 1985 році отримала звання «Учитель-методист», а в 2002 році їй  присвоєно почесне звання «Заслужений вчитель України».  Глибока теоретична підготовка, надзвичайна сумлінність і працьовитість, розвинуте почуття відповідальності - риси, які вирізняють педагога серед інших учителів.    

Антоніна Іванівна, працюючи у НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2- ліцей», впроваджує педагогічні ідеї В.О.Сухомлинського в практиці навчання та виховання, у розумовому й духовному становленні своїх вихованців. Уроки та позакласні заходи проводить на високому методичному рівні з використанням нових комунікативних методів навчання та кращих зразків інноваційних педагогічних технологій. Є керівником наукової секції "Англійська мова" Кіровоградського НТУ, де навчаються обдаровані діти  міста Знам'янки. Слухачі  секції успішно захищають наукові роботи, отримуючи призові місця в обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт.

Творчий і креативний учитель, керуючи школою передового педагогічного досвіду, роботу спрямовує на становлення особистості молодого вчителя, організовує для них ознайомлення з діяльністю нових навчальних закладів Кіровоградщини, досвідом  кращих учителів області та іноземними спеціалістами - носіями мови. Бере активну участь у методичній роботі міського відділу освіти, є керівником творчої групи вчителів англійської мови міста, ділиться досвідом своєї роботи з колегами.   Її вихованці стають призерами та переможцями міських, обласних олімпіад з англійської мови, успішно продовжують навчання в США та Великої Британії. Колишні випускники працюють учителями та викладачами англійської мови в середніх, вищих навчальних закладах України, декілька з них мають вчені ступені, працюють в Україні, країнах близького та далекого зарубіжжя, є передовиками виробництва та керівниками високих рангів, державними діячами.  
Методичні розробки та наочні посібники Черевко А.І. були представлені на обласних виставках "Освіта-1999", "Освіта-2000". У 1998, 2000 роках брала участь у Міжнародних конференціях з проблем "Нові технології в навчанні англійської мови" та "Ефективне планування - ефективне навчання". Матеріали про роботу конференцій були підготовлені  й опубліковані в міській газеті "Знам'янські вісті" та обласній газеті "Освітянське слово".
Учитель ніколи не зупинялась на досягнутому, шукала і знаходила нові ефективні прийоми та методи навчання, аналізувала та втілювала у своїй роботі надбання не тільки вітчизняних, але й закордонних методик, свої зусилля спрямовувала на розвиток в учнів інтересу до вивчення англійської мови, готовності до подальшої освіти в галузі іноземних мов.
Антоніна Іванівна знаходиться на заслуженому відпочинку проте  залишається шанованим учителем. Колеги, батьки, учні, громадськість поважають педагога за високий фаховий рівень, доброзичливість, врівноваженість, тактовність.  
 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень