Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Зубицький Володимир Данилович

Фото без описуЗубицький Володимир Данилович - український композитор та виконавець (баяніст).  Народився 2 березня 1953 року в селі Голоскове Миколаївської обл.  Закінчив Знам’янську дитячу музичну школу ім. М.В.Лисенка, навчався в Криворізькому музичному училищі (1968), Московському музичному училищі ім. Гнєсіних (1969-1971), закінчив Київську консерваторію (1976), як баяніст, композитор та симфонічний диригент. 

У 1975 році завоював «Кубок світу» (CIA-UNESCO) на Міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів в Гельсинки (Фінляндія). В 1985 році отримав Премію польського відділення UNESCO за реквієм «Сім сльозин». Лауреат міжнародних конкурсів композиторів «Акко-2000» (Фінляндія) за Фатум-сонату, та «Премії І.Коць» (Україна) за свою Другу симфонію, Лауреат премії ЛКСМУ 1986 року.  

У 1984-1988 роках Володимир Зубицький – голова секції молодих композиторів Союзу композиторів України. З 1988 до 1998 року був президентом Асоціації баяністів України. Протягом 1992-1998 років Володимир Зубицький виступав у якості диригента з провідними оркестрами України.  

Володимир Зубицький є автором трьох опер, двох балетів, семи симфоній, п’яти концертів, камерних творів. Широке визнання здобули його хорові концерти та твори для баяну. 

З 1995 року Володимир Зубицький живе і працює в Італії, м. Пезаро.  Під його патронатом проводяться два міжнародних конкурси баяністів-акордеоністів: конкурс в м.Монтрезе та «Премія міста Ланчано».     
 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень