Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Сайфудінов Михайло Романович

Фото без описуСайфудінов Михайло Романович народився 31 серпня 1999 року в місті Знам’янка Кіровоградської області. 

З вересня 2006 року до червня 2017 року навчався у Знам’янській загальноосвітній школі № 3, де одержав атестат про середню освіту.

У жовтні 2012 року почав займатися пакратіном, в січні 2013 року виїхав на свої перші змагання, чемпіонат міста Знам’янки, де зайняв перше та третє місце. Я не зупинився і став ще більше тренуватися. І вже в листопаді 2013 року зайняв третє місце на Чемпіонаті України в місті Бровари.

Протягом 2014 року займав третє місце на такому рівні змагань. І вже в травні 2015 року зайняв перше місце на Чемпіонаті України. Це дало мені змогу поїхати на чемпіонат Світу, який проходив в Туреччині в жовтні 2015 року, де я зайняв друге місце, програвши спортсмену з Грузії. Ці змагання дали поштовх в спорті. Я став більш впевненим в собі та своїх силах. До 2016 року я виступав тільки по панкратіону, а вже в травні 2016 року в місті Київ зайняв перше місце на Чемпіонаті України по бойовому самбо. 2017 року впевнено виграв їх знову, вони були відбіркові на Чемпіонат Європи; в 2017 році я почав виступати в новому для себе виді спорту, як комбат дзю-дзюцу. І вже на Чемпіонаті України зайняв друге місце.

В кінці липня 2017 року мені випала змога виїхати на Чемпіонат Європи з бойового самбо і Чемпіонат Світу з комбат дзю-дзюцу. Ці змагання проводилися в місті Спліт, Хорватія. Я зайняв два перших місця. У липні 2017 року вступив до Дніпра в Університет митної справи та фінансів на факультет управління. В Дніпрі займаюсь змішаними єдиноборствами ММА. В березні 2018 року виступив на обласних змаганнях з ММА та зайняв перше місце.

Цей турнір був відбірковим на чемпіонат України. В травні 2018 року зайняв третє місце на Чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА. 

Кандидат в майстри спорту

На цьому мій шлях не зупиняється!
 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень