Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Діяльність служби

Архів новин служби в справах дітей

 

12 Червня, 2023 р., 17:44
На початку літа увесь світ відзначає День захисту дітей - свято радості та надії. Кожна дитина має право бути захищеною, розвиватися й навчатися. На жаль, через повномасштабну війну, яку розпочала Росія, це свято в Україні набуло особливого значення. Тисячі українських дітей залишились без батьків, без даху над головою, права на освіту або ж зовсім втратили своє життя. Тому важливо підтримати дітей і показати, що дорослі завжди поруч.
28 Квітня, 2023 р., 10:46
Працівниками служби у справах дітей виконавчого комітету Знам’янської міської ради спільно з представниками ювенальної превенції відділу поліції №1 (м. Знам’янка) ГУНП в Кіровоградській області була проведена чергова профілактична робота, а саме: бесіда щодо введення здорового способу життя та залучення до навчального процесу дітей під опікою.
12 Квітня, 2023 р., 16:26
Під головуванням керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Знам’янської міської ради Лілії Меренкової 12 квітня 2023 року було проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.
06 Квітня, 2023 р., 15:00
Службою у справах дітей виконавчого комітету Знам’янської міської ради спільно з представниками ювенальної превенції відділу поліції №1 (м. Знам’янка) та соціальним педагогом ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» було здійснено рейд в сім’ю для складання опису майна, яке належить дітям, позбавленим батьківського піклування, та які є спадкоємцями зазначеного майна та житла.
05 Квітня, 2023 р., 15:07
Службою у справах дітей виконавчого комітету Знам’янської міської ради було взято участь у тренінгу «Напрацювання механізмів реалізації пілотного проєкту щодо захисту та соціально-психологічної підтримки у процесі правосуддя дітей, які постраждали або стали свідками насильства (модель Барнахус) у Кіровоградській області», який відбувся 3-4 квітня 2023 року.
17 Березня, 2023 р., 14:20
Під головуванням керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Знам’янської міської ради Лілії Меренкової 17 березня 2023 року було проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. 
24 Лютого, 2023 р., 15:04
Працівниками служби у справах дітей виконавчого комітету Знам’янської міської ради спільно з представниками ювенальної превенції відділу поліції №1 (м. Знам’янка) ГУНП в Кіровоградській області протягом тижня проводилась профілактична робота та вживались заходи до батьків, які негативно впливають на поведінку своїх дітей, а саме: бесіди щодо попередження насильства в сім'ї та неналежного виконання батьківських обов’язків. Служба у справах дітей тісно співпрацює з поліцією, за необхідністю готуються матеріали щодо притягнення батьків до адміністративної відповідальності. Під час спільних рейдів з неповнолітніми та їх батьками проводиться роз’яснювальна робота щодо антинаркотичного законодавства, правових наслідків його порушення, споживання наркотичних, психотропних і одурманюючих засобів. Також до обговорення проблемних питань щодо соціальної та правової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, залучаються працівники юридичного відділу виконавчого комітету.
16 Січня, 2023 р., 11:00
Під головуванням керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Знам’янської міської ради Лілії Меренкової 13 січня 2023 року було проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. 
20 Грудня, 2022 р., 15:25
День Святого Миколая завжди проходить весело і з подарунками. Цього року, незважаючи нінащо, свято також відбулося.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень