Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Діяльність служби

Архів новин служби в справах дітей

 

17 Березня, 2023 р., 14:20
Під головуванням керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Знам’янської міської ради Лілії Меренкової 17 березня 2023 року було проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. 
24 Лютого, 2023 р., 15:04
Працівниками служби у справах дітей виконавчого комітету Знам’янської міської ради спільно з представниками ювенальної превенції відділу поліції №1 (м. Знам’янка) ГУНП в Кіровоградській області протягом тижня проводилась профілактична робота та вживались заходи до батьків, які негативно впливають на поведінку своїх дітей, а саме: бесіди щодо попередження насильства в сім'ї та неналежного виконання батьківських обов’язків. Служба у справах дітей тісно співпрацює з поліцією, за необхідністю готуються матеріали щодо притягнення батьків до адміністративної відповідальності. Під час спільних рейдів з неповнолітніми та їх батьками проводиться роз’яснювальна робота щодо антинаркотичного законодавства, правових наслідків його порушення, споживання наркотичних, психотропних і одурманюючих засобів. Також до обговорення проблемних питань щодо соціальної та правової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, залучаються працівники юридичного відділу виконавчого комітету.
16 Січня, 2023 р., 11:00
Під головуванням керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Знам’янської міської ради Лілії Меренкової 13 січня 2023 року було проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. 
20 Грудня, 2022 р., 15:25
День Святого Миколая завжди проходить весело і з подарунками. Цього року, незважаючи нінащо, свято також відбулося.
20 Грудня, 2022 р., 13:42
День Святого Миколая є одним із найочікуваних різдвяних свят як для дітей, так і для дорослих. В оселях в ці дні вже панує святкова атмосфера, прикрашають ялинки та чекають на подарунки.
17 Червня, 2022 р., 13:56
З метою здійснення контролю у період дії воєнного стану за станом утримання та виховання дітей в сім’ях, де діти перебувають під опікою (піклуванням), а також в дитячих будинках сімейного типу та у патронатних вихователів, службою у справах дітей виконавчого комітету Знам'янської міської ради спільно із сектором ювенальної превенції відділу поліції №1 (м.Знам'янка) Кропивницького РУП ГУНП в Кіровоградській області був здійснений рейд на південну частину міста Знам'янка та в с.Петрове.
15 Червня, 2022 р., 15:27
Службою у справах дітей виконавчого комітету Знам’янської міської ради спільно з відділом Кропивницького районного відділу №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградської області, з ювенальної превенцією Кропивницького РУП ГУНП в Кіровоградській області, 15.06.2022 року було проведено інформаційно-просвітницьку лекцію з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, які влаштовані до сімейних форма виховання, а саме: в дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї та під опіку/піклування.
08 Червня, 2022 р., 12:00
З метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, всебічний розвиток та виховання в сімейному оточенні, що грунтуються на забезпеченні найкращих інтересів дитини, зокрема, сприяння створенню безпечних умов для життя і здорового розвитку дитини, зважаючи на окремі випадки, які потребують невідкладного реагування в інтересах дитини в умовах запровадження воєнного стану, 08.06.2022 року службою у справах дітей виконавчого комітету Знам’янської міської ради спільно з представниками ювенальної превенції Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області було проведено обстеження умов проживання у сім’ях, де діти перебувають в складних життєвих обставинах.
23 Червня, 2021 р., 13:47
Фахівцями із соціальної роботи Знам’янського міського центру соціальних служб  Ольгою Білокамінською та Юлією Волошиною спільно із головним спеціалістом служби у справах дітей Вікторією Гнатюк відвідано 12 сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.
23 Червня, 2021 р., 13:47
Кожній дитині для повного та гармонійного розвитку потрібно зростати в атмосфері щастя, любові та розуміння. Цю просту істину знає кожен, як і те, що не повинно бути одиноких і обділених долею дітей.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень