Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Діяльність служби

Архів новин служби в справах дітей

 

27 Лютого, 2024 р., 15:10
Cлужбою у справах дітей спільно з представниками Кропивницького ГУ ДСНС України в Кіровоградській області та ювенальною превенцією відділу превенції Кропивницького РУП 27 лютого 2024 року було проведено спільний рейд серед сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.
16 Лютого, 2024 р., 13:25
15 лютого 2024 року було під головуванням керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Знам’янської міської ради Лілії Меренкової проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. 
31 Січня, 2024 р., 12:57
Кропивницьким районним відділом філії Держаної  установи «Центр пробації» за участю: головного спеціаліста служби у справах дітей виконавчого комітету Знам’янської міської ради, старшого інспектора сектору ювенальної превенції відділу поліції №1 (м.Знам’янка) Кропивницького РУНП ГУНП в Кіровоградській області та фахівця із соціальної роботи Знам’янського міського центру соціальних служб проведено засідання «круглого столу» на тему: «Інструменти впливу на правопорушників задля убезпечення суспільства». Метою заходу було обговорення подальшої співпраці між вищезазначеними підрозділами та визначення проблемних питань, які виникають в процесі роботи.
26 Січня, 2024 р., 15:15
Відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 15.11.2018р. №1713 службою у справах дітей проводиться інспекційне відвідування з метою контроля за цільовим витрачанням коштів на утримання дитини одним з батьків або іншим законним представником дитини, разом з яким вона проживає.
25 Січня, 2024 р., 16:31
Під головуванням керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Знам’янської міської ради Лілії Меренкової 24 січня 2024 року проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.
19 Січня, 2024 р., 16:44
Службою у справах дітей взято участь у вебінарі на тему: «ОЦІНКА СІМЕЙНОЇ СИТУАЦІЇ ТА ЖИТЛОВО-ПОБУТОВИХ УМОВ І ПІДГОТОВКА КАНДИДАТІВ У ПАТРОНАТНІ ВИХОВАТЕЛІ ТА ДОБРОВІЛЬНІ ПОМІЧНИКИ», організований МБО «Партнерство «Кожній дитині». Під час вебінару було розглянуто наступні питання: 1.Сутність, документування та поради щодо проведення оцінки сімейної ситуації та житлово-побутових умов; 2. Направлення на навчання: послідовність дій фахівців, форма та додатки, відповідно чинного законодавства; 3. Роль психолога у процесі відбору та підготовки кандидатів у патронатні вихователі та добровільні помічники; 4. Зміст, логіка та тривалість навчання кандидатів у патронатні вихователі та добровільні помічники; 5. Досвід проходження навчання родиною кандидатів у патронатні вихователі та добровільні помічники.
17 Січня, 2024 р., 08:39
Відповідно до покладених на службу у справах дітей виконавчого комітету Знам'янської міської ради завдань, працівниками здійснюється ведення наступного обліку: 
03 Січня, 2024 р., 15:28
З метою забезпечення реалізації прав дітей на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток під головуванням керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Знам’янської міської ради Лілії Меренкової 03 січня 2024 року було проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.
07 Грудня, 2023 р., 10:18
Зимовий цикл свят розпочало одне із найулюбленіших для дітвори – свято Миколая. 6 грудня службою у справах дітей виконавчого комітету Знам’янської міської ради прийнято участь в організації свята та підготовлено іграшки, солодкі подарунки для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та внутрішньо переміщених дітей, які мають зазначений статус. Дітлахи отримали величезне задоволення від веселих розваг та казкових героїв.
19 Жовтня, 2023 р., 16:48
З метою забезпечення реалізації прав дітей на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток під головуванням керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Знам’янської міської ради Лілії Меренкової 18 жовтня 2023 року було проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень