Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Загра Іван Михайлович

Фото без описуНародився 25 січня 1941 року. Після закінчення середньої школи, у 1958 році, вступив до Київського медичного училища № 2, яке закінчив у 1960 році. Був призваний до лав Радянської Армії й почав працювати за спеціальністю фельдшера. У 1963 році вступив на лікувальний факультет Дніпропетровського медичного інституту, який закінчив у 1969 році за фахом – лікар. За направленням працював хірургом вузлової лікарні ст. Саянська, Східносибірської залізниці, а з 6.09.1972 року по теперішній час працює лікарем-хірургом у ДЗ «Відділкова лікарня ст. Знам’янка» ДП «Одеська залізниця».  З 09.07.1981 року по серпень 2004 року – завідувач хірургічним відділенням.  

Його професійний шлях усіяний багатьма професійними нагородами, лікар-хірург вищої категорії. Неодноразово нагороджувався цінними подарунками від начальника Одеської залізниці, почесними грамотами за сумлінну працю від міської адміністрації м.Знам’янка. У 2008 році став переможцем в конкурсі «Знам’янчанин року» в номінації «Талант року в сфері медицини». В 2010 році нагороджений  Почесною грамотою Державної адміністрації залізничного транспорту України,  а також грошовою винагородою. 
Але найвища і найголовніша нагорода людська вдячність і повага. За всі роки роботи Івана Михайловича жителі міста знаходили рятівне зцілення в його професійності і людяності.   
Загра Іван Михайлович блискучий хірург, майстерність якого викликала захоплення і повагу не тільки серед колег міста, але й цінувалася  професіоналами вищих лікарняних закладів. Талановитий лікар-педагог, на його професійних здобутках і досвіді навчалась низка молодих хірургів, які в кожну  важку мить зверталися за його допомогою і отримували її з найвищим ефектом. Його діагнози були незаперечні. Він робив найскладніші операції. 
У серпня 2018 року Іван Михайлович вийшов на заслужений відпочинок.
 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень