Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Будні соціальної служби

22 Лютого, 2024 р., 08:12
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2014 р. № 623 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціональних обов’язків державного соціального інспектора» контроль за цільовим використанням державної допомоги при народженні дитини, допомоги на дітей одиноким матерям та створенням належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей, здійснюється центрами соціальних служб шляхом проведення вибіркового обстеження окремих сімей.
14 Лютого, 2024 р., 09:39
У сучасному суспільстві розуміння та впровадження гендерної рівності стає все більш важливою складовою в сфері соціальної роботи. З метою поглиблення знань та навичок у цьому питанні, працівники центру соціальних служб мали можливість взяти участь у вебінарі з гендерної компетентності, спрямованому на різні категорії фахівців.
07 Лютого, 2024 р., 15:06
У сучасному світі одяг не лише відображає наш стиль та смак, але і є необхідною частиною нашого повсякденного життя. Проте, ми часто забуваємо, що для багатьох сімей, особливо вразливих категорій, доступ до адекватного одягу є необхідністю, а не розкішшю.
02 Лютого, 2024 р., 14:34
Відповідно до Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 № 268, Знам’янський міський центр соціальних служб продовжує здійснення оцінок потреб дітей з сімей ВПО. Висновок оцінки потреб дитини є необхідним документом для оформлення відповідного статусу дитині, яка зазнала психологічного насильства. Протягом 2023 року було здійснено 70 оцінок потреб для надання статусу 105 дітям, постраждалим внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ( в січні 2024 - 17 сімей ВПО/26 дітей).
02 Лютого, 2024 р., 13:39
23 січня 2024 року Уряд ухвалив Порядок організації діяльності та забезпечення функціонування центрів життєстійкості. 
01 Лютого, 2024 р., 16:49
Працівники Знам’янського міського центру соціальних служб, щоб покращити рівень життя сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах  та порадувати маленьких жителів Знам’янської міської територіальної громади привіз за місцем їх проживання гуманітарну допомогу у вигляді «коробок-подарунків». Гуманітарна допомога отримана Центром і видавалась за сприяння протоієрея Євгенія Жабковського, настоятеля храму преподобного Максима Сповідника (с.Суботці) Олександрійської єпархії УПЦ.
01 Лютого, 2024 р., 08:53
Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі здійснила черговий виїзд на випадок домашнього насильства. Цього разу постраждала жінка, а діти стали свідками фізичного насильства.  До виїзду мобільної бригади соціально-психологічної допомоги залучилися головний спеціаліст Служби у справах дітей Марія Михайлова, фахівець із соціальної роботи Знам’янського міського центру соціальних служб Ольга Білокамінська, клінічний психолог КНП «Знам’янської міської лікарні ім. А. В. Лисенка» Знам’янської міської ради Людмила Нечуй-Вітер, помічник юриста сектору «Знам’янське бюро правової допомоги» Вікторія Гомоля, дільничний офіцер Кропивницького районного управління поліції відділу поліції № 1 (м. Знам’янка) Анатолій Кравчук.
22 Січня, 2024 р., 16:56
В сучасному суспільстві багато сімей стикаються з численними труднощами. Фахівці із соціальної роботи Знам’янського міського центру соціальних служб Ольга Білокамінська та Вікторія Гнатюк спільно із помічником юриста сектору «Знам’янське бюро правової допомоги» Вікторею Гомолею здійснили об'їзд сімей, що потребують особливої уваги.
19 Січня, 2024 р., 18:51
Попри святковий період, насичений новорічними та різдвяними святами, виклики сучасного життя не знають побутових перерв. З початку року мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі зафіксувала тривожну статистику – три випадки домашнього насильства, які оберталися психологічними, фізичними та сексуальними травмами, включаючи зґвалтування неповнолітньої. У зв’язку з чим здійснено чергові виїзди мобільної бригади. До виїзду залучилися фахівці із соціальної роботи Знам’янського міського центру соціальних служб Ольга Білокамінська та Вікторія Гнатюк, головний спеціаліст Служби у справах дітей Марія Михайлова, помічник юриста сектору «Знам’янське бюро правової допомоги» Вікторія Гомоля, клінічний психолог КНП «Знам’янської міської лікарні ім. А. В. Лисенка» Знам’янської міської ради Людмила Нечуй-Вітер.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень