Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Новини

Дата: від до Скинути
05 Листопада, 2023 р., 07:58
У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери.
04 Листопада, 2023 р., 07:58
4 листопада своє професійне свято відзначають працівники залізничного транспорту України.
03 Листопада, 2023 р., 16:09
Минулої  суботи у Знам’янці відбулася Всеукраїнська акція під гаслами: «Спрямувати кошти з бюджету громади на допомогу ЗСУ замість будівництва площі, ремонту доріг та інших витрат, які йдуть на ЖКГ». Власне, такі акції відбулися у багатьох містах України, у тому числі і в Кропивницькому. Вимагали, наводили аргументи з якими не можна не погодитися, але Україна – правова держава  і діють закони, які регламентують діяльність  громади. І доводити інше – є незнання, небажання дотримуватися законодавства, компетенції міської ради (повноваження), або провокація, направлена на розхитування  та  внесення розладу у місцеве самоврядування. 
03 Листопада, 2023 р., 14:00
Соціальні працівники відіграють важливу роль у суспільстві, допомагаючи людям в складних ситуаціях і надаючи їм необхідну підтримку. Один із аспектів їхньої роботи - це реагування на сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом. З метою забезпечення якісної допомоги постраждалим особам фахівці  із соціальної роботи повинні мати відповідну підготовку і знання.
03 Листопада, 2023 р., 12:24
З великою скорботою повідомляємо про велику втрату. В четверг 26 жовтня 2023 року ми втратили не тільки справжнього захисника України, але й надзвичайну людину. Сергій Демиденко, який служив в 15-й бригаді "Кара-Даг", був прикладом сміливості та відданості своїй країні. Йому було лише 30 років, але він вже встиг віддати своє серце заради миру та свободи України. 
03 Листопада, 2023 р., 12:11
З великою скорботою повідомляємо, що 30 жовтня 2023 року ми втратили захисника України В’ячеслава Печенюка, який служив у військовій частині 3248 НГУ «Червона калина» на посаді водія відділення забезпечення взводу обслуговування та матеріально-технічного забезпечення танкової роти. В’ячеслав загинув під час виконання бойового завдання в районі н.п Вербове Пологівського району Запорізької області. В’ячеслав родом із Чернігівської області. Йому було лише 33 роки. 
03 Листопада, 2023 р., 11:57
З перших днів війни залізничники виконують надзвичайно важливу роботу. Вони допомагають людям евакуюватися на поїздах з прифронтових міст у більш безпечні регіони, ризикуючи власним життям, доставляють гуманітарну допомогу та допомагають в обороноздатності держави.
03 Листопада, 2023 р., 08:55
У міському Палаці культури відбувся благодійний концерт пам’яті полеглого земляка - захисника України Максима Хандусенка.
02 Листопада, 2023 р., 11:31
Максим  Володимирович Хандусенко  народився   10.10.1984 року  у м.Знам’янка,   закінчив  Знам’янську  ЗОШ №-3, потім - професійно-технічне  училище №3 . Здобув вищу освіту у Кіровоградському інституті сільськогосподарського машинобудування, який закінчив у 2014 році за спеціальністю «Промислове і цивільне будівництво». Працював у Знам’янському будівельно-монтажному експлуатаційному управлінні №-3 служби будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд Одеської залізниці, з даного підприємства був призваний до військової служби по мобілізації.  
02 Листопада, 2023 р., 08:31
01 листопада на території виробничого підрозділу служби колії «Знам’янська дистанція лісонасаджень» відбулося відкриття меморіальної дошки на честь Сергія Михайловича Кравчука, який загинув 24 лютого 2022 року, захищаючи територіальну цілісність України.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень