Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Новини

Дата: від до Скинути
20 Травня, 2024 р., 16:20
16 та 17 травня 2024 року в місті Кропивницький відбувся відкритий чемпіонат Кіровоградської області серед юнаків-дівчат Мікс 2013 р.н. та дівчат 2021 р.н., участь в якому взяли й вихованки Знам’янської КДЮСШ (тренер-викладач Світлана БРИЖИЦЬКА).
20 Травня, 2024 р., 14:30
Кожного року 20 травня відзначається День банківського працівника – це професійне свято всіх працівників банківської системи України. У цей день керівництво Знам’янської міської ради привітало зі святом колектив ТВБВ №10010/0172 філії – Кіровоградського обласного управління АТ «Ощадбанк» (керівник РУДЕНКО Юрій Васильович) і АТ КБ ПриватБанк.
20 Травня, 2024 р., 08:00
Традиційно 20 травня в Україні відзначають День банківських працівників. Ефективна робота банків сьогодні – є невід’ємною частиною економіки держави. Банківські працівники на фінансовому фронті захищають свободу і незалежність рідної країни, права її громадян. Це величезна праця, знання й досвід економістів, менеджерів, адміністраторів, касирів та багатьох інших, неоціненний досвід ветеранів, які заслуговують щирих слів подяки і найкращих побажань.
19 Травня, 2024 р., 14:14
Щороку, третьої неділі травня, в Україні вшановують пам’ять мільйонів загублених життів, бездушно знищених радянським тоталітарним режимом. Пам’ятна дата встановлена Указом Президента від 21 травня 2007 року з метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій комуністичного режиму.
19 Травня, 2024 р., 08:00
Шановна громадо! В Україні щороку у третю неділю травня  відзначається День пам’яті жертв політичних репресій. В цей день ми знову згадуємо тих, хто був ув’язнений у концтаборах або засланий у далекі безлюдні землі. Згадуємо знищених радянською владою священиків та віруючих, розкуркулених селян, розстріляну інтелігенцію, закатованих патріотів.
19 Травня, 2024 р., 07:00
Роль сімейного лікаря переоцінити важко, адже сімейна медицина – єдиний вид медичної допомоги, що стосується кожного. Саме до вас ми звертаємося найперше, коли маємо негаразди зі здоров’ям. Сімейний лікар не лише професіонал, а й уважна людина, яка вміє вислухати та подарувати віру і надію на одужання.
18 Травня, 2024 р., 08:00
Шановні працівники музеїв! Щиро вітаю вас із професійним святом – Міжнародним днем музеїв! Завдяки вашій самовідданій творчій праці дбайливо зберігається й примножується спадщина громади, поєднується минуле, сьогодення й майбутнє, виховується почуття прекрасного, повага до народних традицій і любов до національного мистецтва.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень