Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Новини Знам'янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Фото без описуОдноразова допомога роботодавцю: покрокова інструкція та перелік необхідних документів

Уряд ухвалив рішення підтримати ініціативу Президента України про виплату одноразової матеріальної допомоги роботодавцям, які можуть втратити дохід через карантин.

Отримання допомоги регламентується Порядком надання одноразової матеріальної допомоги суб’єктам господарювання, розрахунку її розміру, стягнення, повернення невикористаної її суми, з яким ви можете ознайомитися на сайті державної служби зайнятості: 

Хто має право на отримання одноразової матеріальної допомоги?
Юридичні особи (роботодавці), які використовують працю найманих працівників. Важливо: основний вид економічної діяльності таких роботодавців не входить до Переліку видів економічної діяльності щодо яких здійснюються обмежувальні протиепідемічні заходи, визначеного Кабінетом Міністрів України. 
Як подати необхідні для отримання одноразової допомоги документи? 
Юридичні особи (роботодавці) можуть надати пакет документів в один із способів:
1.    Безпосередньо до центру зайнятості;
2.    На електронну адресу центру (скановані копії).
 Важливо! Пакет документів можна подати до центру зайнятості до 21 грудня 2020 року включно.

 Перелік необхідних документів:

·    заява за формою згідно з додатком 1 Порядку;
·    копія наказу про скорочення чи можливе скорочення тривалості робочого часу;
·    копія відомостей про найманих працівників за формою згідно з Додатком 2 до Порядку.
До вашої уваги інфографіка «Як суб’єкту господарювання отримати одноразову матеріальну допомогу»: https://is.gd/HbMQXN 
покрокова інструкція щодо отримання такої допомоги: https://is.gd/5kXXs1 
бланк заяви тут: https://is.gd/iijaDW 
бланк відомості про найманих працівників тут: https://is.gd/iijaDW 
електронні скриньки центрів зайнятості тут: https://is.gd/7z3gMM 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


Чому потрібно писати супровідний лист до резюме?
Кому на початку зими роботодавці Кіровоградщини готові платити найбільше?
Кухар, швачка, масажист: за якими професіями цьогоріч проходили професійне навчання безробітні Кіровоградщини з інвалідністю?
Вчити, лікувати, залучати до прекрасного: які вакансії доступні мешканцям Кіровоградщини з інвалідністю?

 

Які гарантії при прийнятті на роботу і які заборони звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей?
5 соціально-трудових гарантій для осіб з інвалідністю
На Кіровоградщині роботодавці потребують близько 80 водіїв. Зарплата – до 15 тисяч
Хочеш бути водієм автотранспортних засобів? Навчайся!
Безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно пройти курси створення додатків у середовищі Unity 3D на C#
Безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно вивчитись на перукаря-модельєра

 

Фото без опису

 

Фінансова підтримка та зменшення адміністративного тиску: які змінипередбачає Проект закону України №4429?

Подолання наслідків кризової економічної ситуації, спричиненої заходами щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби, є одним з пріоритетних завдань держави і вимагає постійного реагування на потреби бізнесу, сприяння відновленню його економічної активності. 

Задля забезпечення фінансової підтримки застрахованих осіб та суб’єктів господарювання, які постраждали внаслідок дії посилених обмежувальних заходів, запроваджених Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, розроблено низку законопроектів.  Серед них й проект Закону України «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». 

Законопроектом пропонується низка положень, що регулюють сферу зайнятості населення:
·    забезпечення у 2020 році за рахунок Державного бюджету України виплати одноразової матеріальної допомоги застрахованим особам, які можуть втратити частину заробітної плати чи доходу у разі запровадження додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів, а також одноразової матеріальної допомоги суб’єктам господарювання з метою збереження робочих місць найманих працівників та одноразової компенсації суб’єктам господарювання витрат, понесених за сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;
·    тимчасово, протягом строку дії карантину та протягом шести місяців після його закінчення, забезпечення можливості одержання державної підтримки суб’єктами малого і середнього підприємництва сфери громадського харчування; 
·    включення до страхового стажу особи періоду, протягом якого застрахована особа отримувала допомогу по частковому безробіттю, на період карантину;
·    з метою недопущення зниження коефіцієнту заробітної плати при обчисленні пенсій фізичним особам-підприємцям, надання можливості здійснення доплати до розміру мінімального страхового внеску за місяці часткового зменшення доходу на період карантину.

Реалізація законопроекту позитивно вплине на застрахованих осіб та суб’єктів господарювання завдяки наданню фінансової підтримки, зменшенню адміністративного тиску на бізнес у період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), та після їх закінчення. 

«Після набрання чинності законопроекту, Кабінетом Міністрів України має бути прийнято відповідні нормативні документи для практичної реалізації положень цього закону щодо фінансової підтримки застрахованих осіб та суб’єктів господарювання, які постраждали внаслідок дії посилених обмежувальних заходів. Після прийняття цих нормативних документів центри зайнятості в області зможуть розпочати надання допомоги», –говорить директорка Кіровоградського обласного центру зайнятості Лілія Колесник.

Кіровоградський обласний центр зайнятості


Більшість безробітних на Кіровоградщині – люди, старші за 45 років
5 нюансів проходження випробування
За 8 карантинних місяців виплачено понад 13 млрд грн по безробіттю та частковому безробіттю
Скільки разів можна відмовитися від пропозицій підходящої роботи?
З початку року службою зайнятості Кіровоградщини виплачено понад 479 мільйонів гривень по безробіттю та частковому безробіттю

 

Фото без описуСпівпрацюємо разом: безробітні та підприємці Кіровоградщини отримають можливість професійного розвитку

 

Нещодавно, для фахівців центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості відбулася презентація проєкту «Платформа соціального згуртування і професійної підтримки», яку реалізовує на Кіровоградщині громадська організація «Фонд «Професійний розвиток».

 

Відкрив захід заступник директора обласного центру зайнятості Богдан Стоян, який підкреслив важливість співпраці служби зайнятості з громадськими організаціями, діяльність яких спрямована на вирішення питань зайнятості безробітних громадян. 

У свою чергу координатор проекту Євгеній Орехов, коротко ознайомив про напрямки діяльності громадської організації «Фонд» Професійний розвиток». Повідомив, що діяльність громадської організації спрямована на підвищення рівня добробуту громадян України шляхом працевлаштування та підтримки малого бізнесу. 

Презентуючи проект «Платформа соціального згуртування і професійної підтримки» Є. Ореховповідомив, що він вже реалізовується у чотирьох регіонах України, а віднедавна і на Кіровоградщині. Основна місія проєкту– підтримка та сприяння працевлаштуванню вразливих мешканців Кропивницького та області, а також підтримка та розвиток підприємницької ініціативи, самозайнятості, мікропідприємництва та професійного зростання незайнятого населення.

Координатор проекту озвучив складові етапи його реалізації: в умовах карантинних обмежень, передбачається проведення онлайн-вебінарів, тренінгів, майстер-класів як для шукачів роботи, так і для роботодавців. Серед них: тренінги «Написання Фото без описурезюме», «Ефективна комунікація», «Критичне мислення як інструмент побудови діалогу» та інші, спрямовані на формування професійних компетенцій, необхідних на ринку праці. Для тих, хто вже розпочав власний бізнес, тренінги із мікропідприємництва.

Є. Орехов наголосив на можливостях громадської організації щодо підтримки осіб, які вже мають досвід підприємницької діяльності. Зокрема, у напрямку отримання грантів, спрямованих на розвиток бізнесу з отриманням міжнародної технічної допомоги на закупівлю професійної техніки, меблів, обладнання та інших необхідних для бізнесу інструментів. 

Під час зустрічівідбулось обговорення окремих аспектів співпраці, у т.ч. й у онлайн-режимі. Погоджено графік проведення вебінарів у грудні поточного року.

Проведення таких заходів – це ще одна можливість допомогти незайнятим громадянам адаптуватися до сучасних умов ринку праці, апідприємцям та роботодавцям– налагодити та розвинути свій бізнес.

Наостанок Є. Орехов наголосив на тому, що усі охочімають можливість доєднатися до вебінарів, з графіком проведення яких можна ознайомитись за посиланням: https://www.facebook.com/profroz/posts/1931866716953141

Відділ інформаційної роботи Кіровоградського обласного центру зайнятості


Фото без описуПрес-реліз за січень жовтень

Ситуація на ринку праці міста Знам’янка та Знам’янського району характеризується постійним попитом на фахівців (7,3%), на кваліфікованих робітників з інструментом ( 22,1%), на робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (26,8%) та на працівників сфери торгівлі і послуг (17%).

Протягом січня-жовтня 2020 року:    

-   мали cтатус безробітного  всього 2227 осіб, з яких 62,9% складали жінки, 35,7% – молодь віком до 35 років, 32,7%  особи, які мають додаткові гарантії щодо  сприяння у працевлаштуванні, 45,8% зареєстрованих безробітних – жителі Знам’янського району;

-   мали статус безробітного станом на 01.11.2020 року – 928 осіб, в тому числі 5 осіб із числа  внутрішньо переміщених та 17 осіб із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО та ООС;

- працевлаштовано 1007 осіб, з них 581 особу із числа безробітних (жінки становили  318 осіб – 54,7%,  молодь у віці до 35 років - 175 осіб або 30,1%, 1 особа працевлаштована із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО та ООС та 1 особа із числа  внутрішньо переміщених;
 - брали участь у громадських  та інших роботах тимчасового характеру – 190 безробітних;
 - проходили  професійне навчання за направленням міськрайонної філії – 238 осіб;

Кількість актуальних вакансій станом на 01 листопада 2020 року становила  218  вакансій.  Навантаження на 1 робоче місце становило  4 особи.

Станом на 01 листопада  2020 року 636 осіб отримували  допомогу по безробіттю.

Інформацію підготовлено 
відділом взаємодії  з роботодавцями 
Знам’янської міськрайонної філії
Кіровоградського обласного центру зайнятості
тел. 7-46-44


Безкоштовно отримай робітничу професію за підтримки служби зайнятості

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості пропонує пройти навчання за професією «лицювальник-плиточник»

На Кіровоградщині визначено топ 10 найзатребуваніших професій

Топ 5 соціально-трудових гарантій для військових

На Кіровоградщинівакантні 33 робочих місця для сімейних лікарів

5 речей, які треба знати про трудові книжки

У листопаді безробітні Кіровоградщини зможуть безкоштовно здобути 15 професій

Гід з державних послуг допоможе зорієнтуватися у нових е-сервісах

Онлайн-освіта: безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно пройти 3800 навчальних курсів

Фото без описуСитуація на ринку праці міста Знам’янка та Знам’янського району характеризується постійним попитом на фахівців (6,8%), на кваліфікованих робітників з інструментом ( 24,5%), на робітників з обслуговування , експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (24,7%) та на працівників сфери торгівлі і послуг (15,9%).
Протягом січня-липня 2020 року:    

 

-   мали cтатус безробітного  всього 1839 осіб, з яких 61.5% складали жінки, 33.9% – молодь віком до 35 років, 30.5%  особи, які мають додаткові гарантії щодо  сприяння у працевлаштуванні, 46.2% зареєстрованих безробітних – жителі Знам’янського району;
-   мали статус безробітного станом на 01.08.2020 року – 1027 осіб, в тому числі 5 осіб із числа  внутрішньо переміщених та 17 осіб із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО та ООС;
- працевлаштовано 666 осіб, з них 389 осіб із числа безробітних (жінки становили  201 особа  – 51,7%,  молодь у віці до 35 років - 109 осіб або 28%, 1 особа працевлаштована із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО та ООС;
- брали участь у громадських  та інших роботах тимчасового характеру – 173 безробітних;
- проходили  професійне навчання за направленням міськрайонної філії – 158 осіб;

Кількість актуальних вакансій станом на 01 серпня 2020 року становила  199 вакансій.  Навантаження на 1 робоче місце становило  5 осіб.

Станом на 01 серпня  2020 року 730 осіб отримували  допомогу по безробіттю.

Інформацію підготовлено 
відділом взаємодії  з роботодавцями 
Знам’янської міськрайонної філії
Кіровоградського обласного центру зайнятості
тел. 7-46-44


Лікарняний під час відпустки: права і гарантії працівника

На Кіровоградщині зареєстрованоблизько 100 вакансій для осіб з інвалідністю

Надважливе завдання: поради від служби зайнятості, як знайти свою першу роботу

Тиждень освіти для дорослих. Освітні можливості служби зайнятості

Безробітним Кіровоградщини пропонують понад 1,3 тисячі вакансій

Підведення підсумків виборів: чи повинен безробітний-член виборчої комісії зніматися з обліку у центрі зайнятості?

На Кіровоградщині серед безробітних переважають люди з вищою освітою

Центри професійно-технічної освіти ДСЗ запрошують на навчання за професією «Оператор котельні»

Якщо особа на платній основі здійснює повноваження члена виборчої комісії чи враховується їй цей період в страховий стаж при виплаті допомоги по безробіттю?

Якщо безробітні є членами виборчих комісій і беруть участь виключно у підведенні підсумків голосування на місцевих виборах в Україні, чи повинні вони зніматись з обліку в центрі зайнятості?    

Якщо внаслідок участі у виборчій кампанії особа припинила реєстрацію як безробітна чи може вона, після її закінчення, звернутись до центру зайнятості?    

Для технічного забезпечення діяльності виборчих комісій можуть залучатися відповідні працівники, у тому числі в день голосування. Якщо ці особи є безробітними, чи повинні вони зніматись з обліку в центрі зайнятості?    

Який документ підтверджує участь безробітних у виборах?

Які послуги можуть отримати учасники АТО/ООС в службі зайнятості Кіровоградщини?

Які гарантії при прийнятті на роботу і які заборони звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей?

Роботодавці  Кіровоградщини можуть позмагатися за звання найкращого

Як розраховується розмір допомоги по безробіттю?


Фото без описуУ Знам’янці безробітні ознайомились з ризиками нелегальної трудової міграції

Днями в приміщенні Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар змішаного типу на тему «Ризики нелегальної трудової міграції».

Фахівець відділу активної підтримки безробітних Знам’янської міськрайонної філії Людмила Базюк ознайомила учасників семінару з ризиками нелегального працевлаштування, у тому числі за кордоном. Зокрема, присутніх було поінформовано про такі поняття як «торгівля людьми», «примусова експлуатація людини», а також ознайомлено зі стереотипами та реаліями, з якими стикаються трудові мігранти за межами нашої країни (видами шахрайських схем).

Фахівчиня центру зайнятості наголосила на тому, що працюючи неофіційно, особа не може належним чином захистити свої права на нормальні умови праці, на відпочинок, на виплати у разі втрати працездатності та ін. 

«Вже сьогодні в нашій країні є ознаки кадрового «голоду» на ринку праці попри те, що останніми роками почали відкриватися іноземні підприємства, де рівень зарплатної плати високий. Країна втрачає кваліфіковані кадри через те, що люди, яких підготували в Україні, в тому числі за державні кошти, працюють за кордоном. Передусім це фахівці робітничого, технічного, медичного спрямування», – наголосила Л. Базюк.

Наприкінці заходу,наголошуючи на перевагах легального працевлаштування в Україні, фахівчиня ознайомила учасників семінару зі станом ринку праці, умовами праці та вимогами до претендентів на вакантні робочі місця.

Людмила Базюк, провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних

Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості


Хто має право перевіряти бізнесменів Кіровоградщини?

Роботодавці Кіровоградщини потребують 30 інженерів

За які порушення на роботодавців можуть накласти штраф?

Чи можна оскаржити рішення інспектора прац?і


Фото без описуАдаптація до мирного життя: для військовослужбовців та учасників АТО/ООС відбувся інформаційний семінар

 

Днями, з метою допомоги колишнім військовослужбовцям у адаптації до мирного життя та сучасного ринку праці, інформування про актуальні вакансії Знам’янського району та міста Знам’янки, а також ознайомлення з послугами служби зайнятості, її новими можливостями та сервісами, у приміщені Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО/ООС.

Фахівці служби зайнятості надали учасникам заходу інформацію про актуальні вакансії та корисні веб ресурси для пошуку роботи або підготовки та розміщення резюме. 

Під час проведення заходу провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Наталія Бондаренко ознайомила учасників заходу з різноманітним освітніми платформами, на яких можна пройти навчальні курси та підвищити рівень власної компетентності за різними напрямками. Зокрема, Н. Бондаренко акцентувала увагу присутніх на можливості безкоштовного доступу, під час карантину, до освітніх програм міжнародної платформи Coursera та розповіла про та умови навчання. 

На семінарі піднімалися питання соціальної та психологічної адаптації тих, хто повернувся до мирного життя. Військовослужбовців докладно поінформували про те, які кроки здійснює служба зайнятості у напрямку адаптації воїнів до мирного життя та про конкретні здобутки і напрацювання. 

Наталія Бондаренко, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки

безробітних Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості


Фото без описуПрес-реліз за січень липень

 

Ситуація на ринку праці міста Знам’янка та Знам’янського району характеризується постійним попитом на фахівців (6,8%), на кваліфікованих робітників з інструментом ( 24,5%), на робітників з обслуговування , експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (24,7%) та на працівників сфери торгівлі і послуг (15,9%).
Протягом січня-липня 2020 року:    

-   мали cтатус безробітного  всього 1839 осіб, з яких 61.5% складали жінки, 33.9% – молодь віком до 35 років, 30.5%  особи, які мають додаткові гарантії щодо  сприяння у працевлаштуванні, 46.2% зареєстрованих безробітних – жителі Знам’янського району;

-   мали статус безробітного станом на 01.08.2020 року – 1027 осіб, в тому числі 5 осіб із числа  внутрішньо переміщених та 17 осіб із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО та ООС;

- працевлаштовано 666 осіб, з них 389 осіб із числа безробітних (жінки становили  201 особа  – 51,7%,  молодь у віці до 35 років - 109 осіб або 28%, 1 особа працевлаштована із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО та ООС;
 - брали участь у громадських  та інших роботах тимчасового характеру – 173 безробітних;
 - проходили  професійне навчання за направленням міськрайонної філії – 158 осіб;
Кількість актуальних вакансій станом на 01 серпня 2020 року становила  199 вакансій.  Навантаження на 1 робоче місце становило  5 осіб.

Станом на 01 серпня  2020 року 730 осіб отримували  допомогу по безробіттю.

Інформацію підготовлено відділом взаємодії  з роботодавцями 
Знам’янської міськрайонної філії
Кіровоградського обласного центру зайнятості
тел. 7-46-44


Фото без описуРоботодавці Кіровоградщини потребуютьпонад 30 інженерів

 

За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині є потреба у представниках інженерних професій: головний інженер, інженер з безпеки руху, інженер з керування й обслуговування систем, інженер з метрології, інженер з проектно-кошторисної роботи, інженер з якості, інженер-конструктор, інженер-енергетик, інженер-технолог, інженер-технолог з очищення води та ін.

На сьогодні у базі даних вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 34 вільні робочі місця за вищезазначеними вакансіями.

Своїм підлеглим роботодавці Кіровоградщини готові платити від «мінімалки» (4 723 грн) до 23 400 гривень. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня та категорії працівника, стажу роботи, посадових обов’язків, досвіду та ін.
Актуальними є вакансії для інженеріву таких районах Кіровоградської області:

·    Долинському (3 вакансії),
·    Знам'янському(2 вакансії),
·    Кропивницькому(19 вакансій),
·    Маловисківському (2 вакансії),
·    Олександрійському (5 вакансій),
·    Світловодському(3 вакансії).

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Кіровоградський обласний центр зайнятості


Фото без описуБезробітним Кіровоградщини пропонують стати шеф-кухарями

 

Існують професії, які не втрачають своєї актуальності. До таких можна прирахувати професію кухаря. Основною перевагою якої є те, що навчитись кухарській справі можна на будь-якому етапі життя. 

11 серпня поточного року на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості стартує навчання за професією «кухар». Курс навчання триватиме 5,5 місяців.
Умовами до направлення на навчання є:
·    повна загальна середня  освіта,
·    вік особи не менше 18 років,
·    медична довідка, 
·    особова медична книжка.
Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила можливість професійного навчання за вказаною професією, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном 0(522) 32-13-28.
Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou

Відділ організації профнавчання Кiрoвoгрaдcькoгo oблacнoгo центру зaйнятocтi


Фото без описуЗнам’янська міськрайонна філія Кіровоградського обласного центру зайнятості відновлює прийом клієнтів

 

Шановні мешканці Знам’янщини!  Від завтра, 07 серпня, Знам’янська міськрайонна філія Кіровоградського обласного центру зайнятості відновлює прийом клієнтів.

Усі відвідувачі, як безробітні, так і роботодавці, матимуть змогу звернутися до своїх кар’єрних радників та консультантів роботодавця за наступним режимом роботи:

понеділок – четвер: 8.00 – 17.00;
 п’ятниця: 8.00 – 15.45.
 субота і неділя – вихідні дні.


Якщо у внутрішньо переміщеної особи в трудовій книжці відсутній запис про звільнення з підприємства на непідконтрольній території, чи може така особа бути зареєстрована в центрі зайнятості як безробітна?    

Майже  42 тисячі роботодавців взяли участь всеукраїнському  опитуванні

На Кіровоградщині працюють 20 іноземців з11 країн світу
Кіровоградщина: майже 24 млн грн. отримали представники бізнесу 

Відбулися ЗМІНИ:  З 16 липня діє оновлений порядок надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину

30 липня – Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

Про вимоги до приміщення ліцензіата
Про ліцензування посередництва у працевлаштуванні за кордоном
Про оплату послуг ліцензіатів
Про оформлення взаємовідносин клієнтів та ліцензіатів
На Кіровоградщині стартує конкурс на звання «Кращий роботодавець року»
Чи може внутрішньо переміщена особа отримати допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності?
Чи може внутрішньо переміщена особа з інвалідністю, що отримує пенсію,бути зареєстрована в центрі зайнятості та отримувати допомогу по безробіттю?
Чи передбачені законодавством додаткові програми підтримки зайнятості внутрішньо переміщених осіб?
Якщо внутрішньо переміщена особа має місце свого постійного проживання в сільській місцевості на непідконтрольній території, чи може вона бути зареєстрована в центрі зайнятості?

24 Листопада, 2020 р., 09:30
Нещодавно, для фахівців центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості відбулася презентація проєкту «Платформа соціального згуртування і професійної підтримки», яку реалізовує на Кіровоградщині громадська організація «Фонд «Професійний розвиток».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень