Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Архів новин служби в справах дітей

Фото без описуАкція «Промінчик доброти»

Навчальний рік в Україні розпочався не так, як завжди. Багато дітей виїхали з рідного дому, не думаючи про навчання. Більшість внутрішньопереміщених осіб перебувають у важкому матеріальному стані та не можуть самостійно забезпечити дітей всім необхідним.

Знам’янський міський центр соціальних служб до Дня знань щороку проводить благодійну акцію «Промінчик доброти». Враховуючи обставини сьогодення, до проведення акціїї залучені маленькі гості нашого міста. За сприяння міської влади діти з внутрішньопереміщених сімей та діти із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах (з числа підоблікових Знам’янського МЦСС) отримали 60 наборів канцелярського приладдя.


Фото без описуЮвенальною превенцією Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області спільно зі службою у справах дітей виконавчого комітету Знам’янської міської ради на базі КЗ « Знам’янська спеціальна школа Кіровоградської обласної ради» проведено акцію «Булінг очима дітей» серед вихованців закладу.

В акції взяли участь учні різної вікової категорії. Діти висловили свій протест булінгу,  відобразивши у малюнках значення слова «Булінг» та  його види і прояви.

Організатори акції ще раз звернули увагу на проблему булінгу та на її вирішення, адже йому не місце в нашому суспільстві.  Всі учасники акції були відзначені подарунками.

 

 

 

 

 

Фото без описуФото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Фото без описуЗасідання комісії з питань захисту прав дитини

Під головуванням  керуючої справами виконавчого комітету Знам’янської міської ради Ратушної І.О. було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини. 

На засіданні комісії розглядалося 10 питань, а саме: 1-привітання опікунів, піклувальників з нагоди відзнчення Дня сім’ї; 1-звернення щодо усунення  перешкод у спілкуванні з дитиною; 1-про надання висновку про доцільність поновлення батьківських прав стосовно малолітньої дитини; 1-про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав стосовно малолітньої дитини; 1-про розгляд звернення адміністрації ДНЗ "Знам’янський професійний ліцей"; 1-про надання дозволу на дарування квартири, право користування  якою належить  малолітній  дитині; 1-про надання одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення ними 18-річного віку; 1-про втрату статусу та припинення опіки над малолітньою дитиною; 1-про надання статусу дитини,  яка постраждала в наслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітнім дітям; 1-про зняття сім’ї з соціального супроводу МЦСССДМ. 

15 травня в Україні відзначається день сім’ї. З нагоди відзначення свята  керуюча справами І.Ратушна та нач. служби у справах дітей Л.Карпук привітали опікунів, піклувальників словами вдячності та подарунками. Наголосивши, що справжня цінність у житті - це сім’я, це Фото без описурідні та близькі люди, завданням яких є захист прав своїх дітей, особливо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.  Адже підтримка найрідніших допомагає впоратися дітям з будь-якими труднощами, повернути те, що волею долі у них відібрало життя, віру в добро і справедливість, а найголовніше - батьківську любов. 

Інші питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей, обговорені членами комісії та запрошеними. За результатами засідання комісією прийняті виважені рішення та надані рекомендації, спрямовані на захист прав та інтересів дітей:  4 проекти рішень будуть винесені на розгляд виконавчого комітету Знам’янської міської ради,  2 питання перенесені на наступне засідання комісії після виконання батьками наданих рекомендацій; 1-підготувати відповідь на звернення;  1-інформацію прийняти до відома; 1- зняти сім’ю з соціального супроводу МЦСССДМ. 


Фото без описуВідбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

 

Під головуванням  керуючої справами виконавчого комітету Знам’янської міської ради Ратушної І.О. відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. 

На порядок денний комісії були винесені 3 питання, а саме: 1 - про визначення місця проживання малолітніх дітей; 1 - про затвердження висновку служби у справах дітей про підтвердження місця проживання малолітньої дитини для її тимчасового виїзду за межі України; 1 - про розгляд заяви  щодо намірів реалізувати своє переважне право на купівлю частки у спільному майні.

Під час засідання заслухано інформацію начальника служби у справах дітей Л. Карпук. Членами комісії вивчені всі наявні документи з даних  питань. При розгляді спірних питань заслуховувалася та враховувалася думка запрошених. 

По кожному питанню прийняті відповідні рішення та надані рекомендації: 1 проект рішення буде винесений на розгляд виконавчого комітету Знам’янської міської ради, по питанням надані рекомендації заявникам та підготовлені відповіді.


Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Фото без описуПід головуванням  керуючої справами виконавчого комітету Знам’янської міської ради Ратушної І.О. відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. 

На порядок денний комісії були винесені 7 питань, а саме: 1 - про визначення місця проживання малолітніх дітей; 1 - про припинення піклування над неповнолітньою дитиною; 1 - про передачу  неповнолітньої дитини для подальшого виховання  матері; 2 - про внесення змін до рішень виконавчого комітету; 1 -  про надання дозволу на оцінку та продаж ¼ частини житлового будинку з господарсько-побутовими будівлями та спорудами, яка на праві власності належить малолітній дитині; 1 - про розгляд звернення Знам’янського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Кіровоградській області. 

Під час засідання заслухано інформацію начальника служби у справах дітей Л. Карпук. 

Фото без описуЧленами комісії вивчені всі наявні документи з даних  питань. При розгляді спірних питань заслуховувалася та враховувалася думка запрошених.  

По кожному питанню прийняті відповідні рішення та надані рекомендації: 4 проекти рішень будуть винесені на розгляд виконавчого комітету Знам’янської міської ради, 2 питання перенесено на засідання наступної комісії, 1- підготовлено відповідь на заяву. 

 

 

 


Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

26.06.2018 року під головуванням  керуючої справами виконавчого комітету Знам’янської міської ради Ратушної І.О. відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний комісії були винесені 7 питань, а саме: 1 - про визначення місця проживання малолітньої дитини; 1 - про надання  висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав батька стосовно малолітньої дитини; 1 - про зняття малолітньої дитини з обліку дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах; 2 - про надання дозволу на дарування житлової квартири, право користування якою належить малолітній дитині, 1 - про надання дозволу на відчуження часток житлової квартири, які на праві приватної спільної часткової власності  належать малолітній дитині,  за умови одночасного дарування частини житлового будинку; 1- про припинення функціонування по місту дитячого будинку сімейного типу в зв’язку із зміною місця проживання. 
Під час засідання заслухано інформацію начальника служби у справах дітей 
Л. Карпук, членами комісії вивчені всі наявні документи з даних  питань. При розгляді спірних питань заслуховувалася та враховувалася думка запрошених.  
По кожному питанню прийняті відповідні рішення та надані рекомендації: 3 проекти рішень будуть винесені на розгляд виконавчого комітету Знам’янської міської ради, 1 питання перенесено на наступне засідання комісії, по 1 - інформацію прийнято до відома, 1 - зняти малолітню дитини з обліку дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, 1 - за результатами голосування рішення не було прийняте. 


Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Фото без описуПід головуванням  керуючої справами виконавчого комітету Знам’янської міської ради Ратушної І. О. 06.06.2018 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. 

На порядок денний комісії були винесені 5 питань, а саме: 1 - про надання дозволу на продаж 7/12 квартири, які на праві власності належать малолітній дитині; 1 - про надання дозволу на дарування квартири в м. Знам’янка, право користування якою належить малолітній дитині; 1 - про призначення опікуна малолітнім дітям; 1 - про виведення з прийомної сім’ї малолітньої дитини; 1 – про надання одноразової допомоги при досягненні 18-річного віку неповнолітній.

Фото без описуПід час засідання заслухано інформацію, а також членами комісії вивчені всі наявні документи з даних  питань. При розгляді спірних питань заслуховувалася та враховувалася думка запрошених. 

По кожному питанню прийняті рішення та надані відповідні рекомендації: 4 – проекти рішень будуть винесені на розгляд виконавчого комітету Знам’янської міської ради; 1 – перенесено на наступне засідання комісії.

_________________

Дитинство – це найпрекрасніша пора в житті людини

Фото без описуДитинство – це найпрекрасніша пора в житті людини, проте доля не всіх дітей обдарувала радістю батьківства. Тому про дітей-сиріт, які позбавлені радості спілкування з рідними батьками, держава подбала створивши їм максимально наближенні умови до родинних в прийомних сім’ях та в дитячих будинках сімейного типу. 

Отже, в День захисту дітей слова щирої подяки линуть до прийомних батьків та батьків-вихователів, які закладають в юні душі та серця високі моральні та духовні цінності.

31 травня цього року з нагоди відзначення свята, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування привітали подарунками: заступник голови обласної державної адміністрації - Лобанова Світлана Василівна, начальник служби у справах дітей Кіровоградської ОДА – Чернявська Наталія Сергіївна, керуюча справами виконавчого комітету Знам’янської міської ради – Ратушна Ірина Олександрівна, начальник служби у справах дітей – Карпук Лариса Дмитрівна.

Гості, спілкуючись із дітьми, поцікавились їхніми успіхами у навчанні та особистому житті та вручили пам’ятні подарунки.

Діти - це безмежна, ще не зіпсована щирість і відвертість. Їх майбутнє залежить від дорослих.  Майбутнє країни залежить від них. Вони не повинні страждати від того, що хтось вважає їх чужими.

Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство. Об'єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління.

_________________

Міжнародний день захисту дітей 

Фото без описуУ перший літній день в Україні, як і у цілому світі, відзначають чудове і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей. Цей день у світі вперше почали відзначати у 1950 році. Міжнародний день захисту дітей – це нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного і психологічного насильства, на захист від експлуатації дитячої праці – як необхідних умов для формування гуманного і справедливого суспільства.

У нашому місті також не забули про майбутнє покоління та провели 01 червня 2018 року Свято для дітей, яке присвячене Міжнародному дню захисту дітей.

Свято розпочалось зі святкової ходи та Параду незвичайних парасольок, яке продовжило урочисте відкриття свята та феєрверк із повітряних кульок.

Фото без описуНа території танцювального майданчику дітей захопила вистава від лялькового театру «Подорож до казкового королівства». Маленьких винуватців свята розважали: дитяча ігрова програма «Магія дитинства», шоу мильних бульбашок, пінна дискотека, та й це ще не все.

На території Центру дитячої та юнацької творчості працювали фото-зони, боді-арт для дітей, виставка дитячих робіт «Дивосвіт дитячими руками», також дітей порадував флеш-моб «Biblio Dans», розмальовка пальчиковими фарбами та спортивно-ігрова програма «Клич друзів-граймо разом». 

В цей день діти отримали радість від конкурсів, багато усмішок, смачного морозива, а також мали можливість побавитися на дитячих атракціонах.

Це свято назавжди залишиться у дитячих спогадах, як нескінчений промінь світла, адже дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. 

___________________________________________________________________________________

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Фото без описуПід головуванням  керуючої справами виконавчого комітету Знам’янської міської ради Ратушної І. О. відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. 

На порядок денний комісії були винесені 10 питань, а саме: 1- про встановлення часів спілкування батька, з малолітньою донькою; 1- про надання дозволу щодо участі батька у вихованні дитини; 1- про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав батька, стосовно малолітньої доньки; 1- про зняття статусу дитини позбавленої батьківського піклування з неповнолітнього та доцільність повернення його в сім’ю матері; 1- про переведення прийомної сім’ї в статус дитячого будинку сімейного типу та влаштування до нього малолітніх дітей; 1- про виведення малолітньої з прийомної сім’ї; 1- про надання дозволу на продаж житлового будинку з господарсько-побутовими будівлями та спорудами та земельної ділянки право користування якими належить малолітнім дітям; 1- про надання дозволу на дарування на ¾ частки житлової квартири право користування якою належить малолітнім дітям; 1- про надання дозволу на дарування житлового будинку з господарсько-побутовими будівлями, спорудами та земельної ділянки право користування якими належить неповнолітньому; 1- про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 05.04.2018 року № 92;

Фото без описуПід час засідання заслухано інформацію, а також членами комісії вивчені всі наявні документи з даних  питань. При розгляді спірних питань заслуховувалася та враховувалася думка запрошених. 

По кожному питанню прийняті рішення та надані відповідні рекомендації: 6 - проектів рішень будуть винесені на розгляд виконавчого комітету Знам’янської міської ради; 2 – перенесено на наступне засідання комісії; 1 - підготовка службою у справах дітей висновку про доцільність позбавлення батька батьківських прав; 1 - про встановлення часів спілкування батька з малолітньою донькою.

___________________________________________________________________________________

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

 

Фото без описуПід головуванням  керуючої справами виконавчого комітету Знам’янської міської ради Ратушної І. О. відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. 

 

На порядок денний комісії були винесені 9 питань, а саме: 1 - про надання висновку про доцільність повернення малолітньої дитини в сім’ю матері; 1 - про дозвіл на дарування житлової квартири право користування якою належить малолітній дитині; 1 - про надання висновку щодо доцільність позбавлення батьківських прав батька стосовно малолітньої доньки; 1 - про зняття з обліку служби у справах дітей малолітньої дитини, у зв’язку зі зміною місця проживання; 1 - про встановлення часів спілкування батька з малолітньою донькою; 1 - про зміну статусу неповнолітнім дітям, з дітей позбавлених батьківського піклування на дітей-сиріт; 1 - про розгляд повідомлення Знам’янської загальноосвітньої школи № 1 ім. Т. Г. Шевченка щодо малолітньої дитини; 1 - про зняття сім’ї з соціального супроводу МЦСССДМ; 1 - про продовження соціального супроводу сім’ї МЦСССДМ.

Під час засідання заслухано інформацію,  а також членами комісії вивчені всі наявні документи з даних  питань. При розгляді спірних питань заслуховувалася та враховувалася думка запрошених.

По кожному питанню прийняті рішення та надані відповідні рекомендації:  2 проекти рішень будуть винесені на розгляд виконавчого комітету Знам’янської міської ради; 2 – перенесено на наступне засідання комісії; 1 - підготовка службою у справах дітей висновку про доцільність повернення малолітньої дитини в сім’ю матері; 1 - зняти з обліку служби у справах дітей малолітнього, у зв’язку зі зміною місця проживання; 1 - попереджено матір про наслідки неналежного виховання своєї малолітньої доньки та вирішено взяти МЦСССДМ дану родину під соціальний супровід; 1 – вирішено МЦСССДМ зняти з соціального супроводу сім’ю; 1 - продовжити МЦСССДМ соціальний супровід сім’ї.

Служба у справах дітей

___________________________________________________________________________________

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Фото без опису

Під головуванням  керуючої справами виконавчого комітету Знам’янської міської ради Ратушної І.О. відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. 

На порядок денний комісії були винесені 5 питань, а саме: 1 - про припинення виплати допомоги при народженні дитини, 1 - про надання висновку про доцільність встановлення піклування та відповідність його інтересам дитини , 1 - про тимчасове влаштування малолітньої дитини до КЗ «Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу» за заявою матері, 1 - про постановку на облік малолітніх дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, 1 - про стан утримання та виховання малолітніх дітей в сім’ї матері.

Під час засідання заслухано інформацію начальника служби у справах дітей Л. Карпук. Членами комісії вивчені всі наявні документи з даних  питань. При розгляді спірних питань заслуховувалася та враховувалася думка запрошених.  

По кожному питанню прийняті рішення та надані відповідні рекомендації:  2 проекти рішень будуть винесені на розгляд виконавчого комітету Знам’янської міської ради,  1 - підготовка службою у справах дітей висновку про доцільність встановлення піклування та відповідність його інтересам дитини, 1 - взяття службою у справах дітей малолітніх на облік дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та ЦСССДМ  даної сім’ї під соціальний супровід, 1 – попереджено матір про наслідки неналежного виховання своїх малолітніх дітей. 

___________________________________________________________________________________

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень