Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Вокальний колектив Горлиця

Вокально-хоровий колектив «Горлиця»
розклад занять
вівторок та п’ятниця з 10.00 до 12.00
 

Фото без описуВокально-хоровий колектив «Горлиця» розпочав своє існування у 2009 році при селищному Будинку культури смт. Знам’янка Друга. Його керівник – Борідченко Іван Мефодійович та акомпаніатор Анатолій Делістьянов.

З’явившись на світ у складі трьох, а згодом - семи осіб, колектив брав участь у заходах, які проводилися у селищі. Перший виступ «Горлиці» відбувся 9 грудня 2009 року на роковини визволення Знам’янки від німецько-фашистських загарбників. З часом кількість учасників колективу зростала, збільшувався репертуар пісень. 

Фото без описуДо 2013 року в колективі було 19 учасників, які з повагою ставляться до народної пісні. Люди, яких ми називаємо «немолодими», настільки активні та молоді духом, що заходи за їх участі – насичені та цікаві. Для артистів найвищою нагородою за свою творчість є любов та повага слухачів. Тому, мешканці селища завжди чекають виступів учасників «Горлиці», їх веселих та ліричних пісень.

За період свого існування «Горлиця» створила вже свій репертуар, який складається із українських та російських народних пісень, творів на патріотичну тематику, а також гумористичних та жартівливих.

Фото без описуНа заняттях, які проходять систематично у вівторок та п’ятницю, колектив працює на повну силу, не жаліючи себе. Майже половина членів колективу пробують себе як солісти. В колективу багато задумів, творчих планів та прагнень, які, сподіваємося, здійсняться. Хоч за віком наші учасники – всі поважні люди, але наш колектив «душею молодий». 

В 2015 році вокальний колектив очолила молодий керівник Пасхалова Катерина Миколаївна. Виконавський рівень колективу постійно вдосконалюється і виступи теж збільшуються. 

Перейняла естафету керівництва у вересні 2016 року директор Будинку культури смт Знам’янка Друга - Коломійченко Ірина Василівна. 

Фото без описуЗа ці роки «Горлиця» брала участь у багатьох заходах, які проводилися у рідному селищі та у місті Знам’янка.

Приймали участь у районному святі вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів», які проводилися у с. Суботці, с. Богданівка Знам’янського району та отримали диплом відділу культури і туризму Знам’янської райдержадміністрації за внесок у розвиток пісенної творчості, брали участь у святі козацької пісні с. Мошорино.

Зараз в колективі 14 учасників, але не дивлячи на погодні умови, стан здоров’я вони йдуть до Будинку культури на заняття. Готуються до виступів з усією відповідальністю.

Учасники вокально-хорового колективу «Горлиця» та його керівник Коломійченко Ірина Василівна запрошують мешканців селища та міста до себе в колектив, щоб дарувати людям народної пісні, позитивні емоції, а також самим отримувати оплески від вдячних глядачів.
 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень