Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Новини смт Знам’янка Друга

Фото без опису1 червня діти селища Знам'янка Друга святкували День захисту дітей. Хоча перший день літа був дуже прохолодний, але це не зіпсувало свято. Староста привітала дітей: "Діти - це безмежна ще не зіпсована щирість і відвертість. Їх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них. Діти - це ангели. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорсткість, біль та насильство. Давайте створимо для них такий світ разом!"

Дякуємо нашим спонсорам: Згривець Р.Ф. Мороз А.П. Дирекція магазину Файно та Оптовичок, Костенко К.О. Лежанська Е.В.,які допомогли у придбані солодощів та повітряних кульок для наших діток.

 

 

 

 

 

Фото без описуФото без опису


Фото без описуСьогодні ми відзначаємо 75-у річницю Перемоги над нацизмому Другій світовій війні.

Цього року, у зв’язку із пандемією COVID-19 масових заходів до Дня Перемоги не було.

Фото без описуПроте, приділити увагу, поспілкуватися, передати подарунки та своє тепло тим людям, яким пощастило пережити війну, які, наглибоке переконання, є прикладом мужності та відваги, прикладом до наслідування,-це наш обов’язок.

На дому були відвідані мешканці нашого селища, а саме вдови загиблих ветеранів та учасниця бойових дій Боброва Марія Іванівна.

Фото без описуСелищний голова Сергій МОСКАЛЕНКО, секретар селищної ради Надія ЛАЗАРЄВА, Фото без описуголова ради ветеранів селища Галина ІСАЄВА поклали сьогодні квіти до пам'ятника Воїну Визволителю та до могил загиблих накладовищі.

 

 

 

 

 


В смт Знам’янка Друга було вручено продуктові набори для найбільш вразливіших верств населення.

 

Вручалось  інвалідам 1 групи та тим хто перебуває на обліку в терцентрі та особам яким виповнилося 80 років. Під час розвезення було почуто багато приємних слів  та слів подяки від цих осіб. 

Нагадаємо, відповідно до листів Міністерства соцполітики України від 19 березня 2020  року та від 1 квітня 2020 року  стосовно співпраці з Національною мережею продуктових магазинів АТБ, у період карантину будуть видаватися продуктові набори найбільш вразливішим верствам населення.


Фото без описуСвяткові урочистості з нагоди Міжнародного жіночого Дня – 8 Березня

 

7 березня  2020 року в приміщенні Будинку культури смт Знам’янка Друга відбулися урочистості з нагоди відзначення Міжнародного  жіночого Дня – 8 березня.

Представниць прекрасної статі вітав селищний  голова Сергій Борисович Москаленко, побажав жінкам міцного здоров’я, успіхів у  роботі, Фото без описувеличезного жіночого щастя, любові та добра.

Під час урочистого заходу, за активну участь у громадському житті селища та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня, подяками Знам’янської Другої селищної ради були відзначені: 

Фото без опису-    Шульга Віра Олександрівна  – голова вуличного комітету вул. Преображенська;
-    Півторак Наталя Олександрівна - голова вуличного комітету вул. Фото без описуВишнева;
-    Зеленська Наталія Петрівна  - активна учасниця заходів.

Чудовим подарунком для всіх жінок став святковий концерт учасників Фото без описухудожньої самодіяльності Будинку культури смт Знам’янка Друга.

 

 

Фото без опису

 

 

 

 

 

 


Фото без описуЗаходи до 76-ї річниці від Дня визволення смт Знам’янка Друга  від німецько-фашистських загарбників

 

В цьому році ми відзначаємо важливу для нас дату – 76 річницю від Дня визволення селища Знам’янка Друга від німецько-фашистських загарбників.

Схиляємо голову перед подвигом наших батьків і дідів. Вічна пам’ять тим, хто не повернувся з фронтів Другої світової, і слава та земний уклін живим ветеранам війни!

Низький уклін й повага Дітям війни, які на своїх плечах винесли тяготи в Фото без описупіслявоєнні роки та підняли країну з руїн. Ці люди і сьогодні вчать нас мудрості, витримці, терпінню та оптимізму.

04 грудня 2019 року о 13.00 год. в Будинку культури смт Знам’янка Друга відбулися змагання з шахів та шашок між учнями ЗШ № 6,7. Селищний голова Москаленко С.Б. привітав учасників змагань, шановних судій, вболівальників з початком турніру, присвяченому 76- й річниці визволення смт Знам’янка Друга від німецько-фашистських загарбників.  Адміністрація селищної ради відзначила переможців дипломами, грамотами і подарунками, а всіх Фото без описуучасників – подяками.  Усіх гостинно пригощали солодощами з чаєм. Ці змагання – прекрасний урок для всіх нас, як перемагати силою інтелекту і порозуміння. 

05 грудня напередодні Дня місцевого самоврядування у приміщенні селищної ради, відбулася зустріч із головами вуличних. Селищний голова Сергій Фото без описуБорисович разом із секретарем Надією Василівною привітали голів і вручили їм подарунки та подякували за співпрацю та порозуміння.

09 грудня в Будинку культури смт Знам’янка Друга відбулися урочистості до 76-ї річниці визволення селища від німецько-фашистських загарбників. Селищний голова Москаленко С.Б. привітав односельців зі святом, відбулося урочисте ушанування пам’яті полеглих покладанням квітів до братської могили і Фото без описухвилиною мовчання. Концерт наповнили яскраві номери улюблених  виконавців та колективів Будинку культури смт Знам’янка Друга. Душевні пісні, чудові танці та мелодії дарували вдячним глядачам прекрасний настрій.  «Горлиця»,  «Сузір’я» ,  Рибнікова Г. і дует «Два А.» та багато інших. Це самовіддані мистецтву люди, справжні подвижники духа. 

10 грудня селищний голова Москаленко Сергій Борисович разом із секретарем селищної ради Лазарєвою Надією Василівною відвідали учасницю бойових дій, партизанку Боброву Марію Іванівну. Під час спілкування Марії Іванівні був вручений подарунок від селищної ради.
 


Фото без описуШановні жителі селища, депутати селищної  ради, члени виконавчого комітету, активісти органів самоорганізації населення, працівники селищної ради!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Варто зазначити, що місцеве самоврядування є основою громадянського   суспільства, вираженням ініціативи людей. Велика роль у цьому процесі належить депутатам селищної ради, які представляють інтереси нашої територіальної громади.

Повсякденними турботами людей сьогодні переймаються не лише депутати, які входять до складу селищної ради, а й члени виконавчого комітету, службовці органів місцевого самоврядування, і звичайно, активні громадяни, які беруть участь у вирішенні багатьох питань. Це свято  стосується кожного знам’янчанина,  адже разом ми громада, що вирішує питання місцевого значення, які  відіграють вирішальну роль у розвитку  та розбудові  нашого селища, забезпеченні його життєдіяльності.

Тому в цей день я, як селищний голова, хочу подякувати всім, хто має  причетність  до місцевого самоврядування, адже ми з вами робимо спільну справу - працюємо задля добробуту людей, робимо наше селище Знам’янка кращим.

Уклін і шана Вам, дорогі земляки, за любов до рідного селища, самовіддану  щоденну працю, активність у громадсько-політичному житті, велике бажання  і здатність здолати усі негаразди. Вірю, що разом ми можемо належним чином   задовольнити  потреби й надії жителів нашого рідного селища. Все це справа часу, справа нашої спільної роботи, з надією на кращі зміни.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному односельцю  міцного здоров`я, достатку і благополуччя.        

Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного селища додають сили і наснаги!

З повагою

Селищний голова             С. Москаленко


Фото без описуЗасідання організаційного комітету з питань підготовки урочистостей відзначення 76-ї річниці  Дня визволення селища Знам’янка та до Дня місцевого самоврядування

 

Сьогодні під головуванням селищного голови Сергія Борисовича Москаленко за участю представників ЗШ № 6 та 7, директора Будинку культури смт Знам’янка Друга відбулось засідання організаційного комітету з питань підготовки урочистостей відзначення 76-ї річниці  Дня визволення селища Знам’янка  та до Дня місцевого самоврядування.

Під час оргкомітету було обговорено ряд заходів, які відбудуться під час проведення урочистостей.


Фото без описуВ смт. Знам’янка Друга відбувся урочистий мітинг, присвячений 75-річниці визволення України від фашистських загарбників

 

Україно моя, ти згадай ті роки!
І всіх хто загинув тоді, пом’яни.
Всіх, хто відстоював мир нам і спокій,
Щоб ми не знали лихоліть війни.

28 жовтня 2019 року в смт. Знам’янка Друга, біля пам’ятника Воїну-визволителю відбувся урочистий мітинг, присвячений 75-річниці визволення Фото без описуУкраїни від німецько-фашистських загарбників. 

Пам'ять про тих, хто не шкодував себе, рятував рідну землю і приніс перемогу над окупантами, живе і нині.

З вітальним словом звернулися до громади селищний голова Сергій Борисович Москаленко та голова Фото без описуветеранської ради Ісаєва Галина Станіславівна.

Низько схили голови присутні в хвилину мовчання перед світлою  пам’яттю тих, хто, нехтуючи смерть, зупинив фашистську навалу ціною власного життя та висловили глибоку пошану всім, хто відстоював Фото без описуперемогу в жорстоких боях і самовіддано трудився в тилу. 
 

 

 

 

 

 

 

 


Фото без описуВ Будинку культури смт Знам`янка Друга, відбулася зустріч з воїнами бойових дій на Сході України

14 жовтня ми відзначаємо величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці. Упродовж століть воно набуло особливо важливого змісту, оскільки пов`язане із боротьбою за свободу та порятунок від ворогів. Волелюбні козаки, які зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх і вважали її своєю заступницею.

Тому у часи незалежності свято Покрови почало відзначатися ще і як День Фото без описуУкраїнського козацтва.

Ця традиція належно підкреслює велике історичне значення козацтва в боротьбі за утвердження української державності, та суттєвий внесок у сучасний процес державотворення.

15 жовтня 2019 року, в Будинку культури смт Знам`янка Друга, відбулася зустріч з воїнами бойових дій на Сході України. Метою даного патріотично – виховного заходу стало виховання поваги до українських захисників, землі, до історичного минулого своєї держави, формування почуття патріотизму, Фото без описутолерантності, національної свідомості та гордості за свою Батьківщину, вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.

Голова селищної ради Сергій Борисович Москаленко привітав захисників і усіх присутніх зі святом.

Під час зустрічі звучали вірші Галини Миколаївни Роговой та пісня «Нашим Героям», у виконанні Галини Рибніковой.

Своїми спогадами поділились присутні учасники бойових дій: Микола Аржанов, Юрій Котовий. Вони розповіли про своє перебування на Сході України, як і коли, вони потрапили на передову. Кожен з них побажав присутнім віри в себе і в майбутнє України.

Фото без описуУсі присутні низько схиляли голови в хвилині мовчання перед пам’яттю і подвигом загиблих славних синів і дочок України.

На завершення діти подарували обереги виготовлені власноручно в гуртку «Творча майстерня», побажали нашим воїнам всіх Господніх благ і гараздів, непохитної віри, незламного духу , чистої любові до своєї Неньки – України!

Мирної України нам усім, злагоди та щасливого майбутнього! Хай міцніє і процвітає наша держава, бо ми – непереможні!

Слава Україні! Героям слава!

 


Фото без описуВ смт Знам'янка Друга відбулися урочистості, приурочені до Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана

 

З метою вшанування ветеранів праці виконавчим комітетом Знам’янської Другої селищної ради разом із Будинком культури           смт Знам’янка Друга було організовано зустріч пенсіонерів селищної ради, депутатів,  голів вуличних комітетів,  активних ветеранів селища.

Фото без описуСелищний голова Москаленко Сергій Борисович подякував ветеранам за їх багаторічну невтомну працю на благо рідного селища та побажав міцного здоров’я, життєвої енергії, шани і поваги від людей. 

Будинок культури смт Знам’янка Друга підготував святковий концерт за участю вокального колективу «Горлиця», хореографічного колективу Фото без опису«Сузір’я», молодшої театральної групи та багатьох інших.

Фото без описуПісля завершення концерту, під час зустрічі за чашкою чаю відбулася щира розмова про минуле та майбутнє селища. Ветерани висловили свої сподівання на те, що рідне селище і надалі буде процвітати, а мешканці для цього будуть Фото без описуробити все від них залежне.

 

 

 

 

 

 


Фото без описуСвяткування 289- ї річниці з дня народження смт Знам’янка Друга

 

В цьому році 08 вересня смт Знам’янка Друга відсвяткувала 289-річницю від дня свого заснування. Зібралося багато односельців, для яких селище Знам’янка Друга  є затишною домівкою. 

Свято відбулось в парку відпочинку, де до пізнього вечора працювали безкоштовні  атракціони для дітей, виставка-ярмарок народних умільців з декоративно-ужиткового мистецтва, ярмарок-продаж  винограду, сувенірів, Фото без описуаква – грим для дітей, майстер-класи різних напрямків.

 Розважали  дітей з  програмою  за участю молодіжної організації ФРІ.

 В заходах свята відбулися спортивні змагання з волейболу та футболу,  учасниками яких були команда смт Знам’янка Друга,  команда «Промінь» с. Богданівки та команда   с.Петрове. За підсумками змагань у футбольному турнірі перемогу здобула команда  смт Знам’янка Друга, а у волейбольному команда  «промінь» с. Богданівка.   Командам було вручено  кубки, дипломи та медалі. 

Фото без описуВ конкурсній програмі «Тато та син» прийняли участь дві сім’ї: сім’я Міхєєвих та сім’я  Усачових. Перемогу здобула сім’я Міхєєвих. Всі учасники отримала подарунки від виконавчого комітету Знам’янської Другої селищної ради.

Запальним на енергійним був виступ народного аматорського хорового колективу Локомотивного депо Знам’янка «Джерело».

Урочиста частина свята розпочалася о 17.30 годині. Із вітальними словами до Фото без описуодносельців звернувся селищний голова Москаленко Сергій Борисович : «….Дякую всім, хто прикрашає свій будинок,свій двір, вулицю, все наше селище. Вітаючи Вас з Днем селища я бажаю Вам добра та щастя, родинного затишку у Ваших оселях, миру, благополуччя та достатку Вашим сім’ям, успіху в усіх Ваших починаннях. Нехай здійснюються мрії та надії на краще майбутнє Ваше та нашого селища.»  

Багато було висловлено  інших теплих слів та побажань на адресу нашого селища та його мешканців від міського голови Сергія Івановича Філіпенко та священнослужителя церкви свято Знамення Пресвятої Богородиці отця Віктора.          

Фото без описуРішенням виконавчого комітету Знам’янської Другої селищної ради було оновлено Дошку Пошани смт Знам’янка Друга, на яку занесені: 
-    Єфремова  Галина Вячеславівна - вчитель  біології  Знам’янської загальноосвітньої школи I-III ст. № 6;
-     Степанова Людмила Анатоліївна  - вчитель початкових класів  Знам’янської загальноосвітньої школи I-III ст. № 7;
-     Ігнатьєва Тетяна Сергіївна  - вихователь  закладу дошкільної  освіти № 5 «Калинонька» смт Знам’янка Друга; 
-    Бацан  Григорія Григоровича - водій амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт Знам’янка Друга;
Фото без опису-    Беркань Алла Григорівна  - начальник відділення ПАТ «Укрпошта» смт Знам’янка Друга;
-    Горященко Микола  Петрович  - депутат Знам’янської Другої селищної ради член комісії з бюджетно-фінансових  питань та соціально-економічного розвитку селища;
-    Шраменко Вікторія Володимирівна  - депутат Знам’янської Другої селищної ради член комісії з питань депутатської діяльності етики і регламенту, голова вуличного комітету вул. Друга Підводянська.
-    Пахута Дмитро Станіславович  -  тракторист – машиніст фермерського господарства «Мороз А.П.»;
-    Румянцева Гана Юріївна  - голова вуличного комітету вул. Підлісна;
Фото без опису-    Рогова Галина Миколаївна    - поетеса смт Знам’янка Друга. 

 Виконавчим комітетом Знам’янської Другої селищної ради були визначені мешканці селища  у наступних номінаціях….
-    В номінації  «Квітуче подвір’я»  найкраща квіткарка селища Галина Іванівна Паламарчук; 
-    В номінації  «Невтомний пасічник» -  Куксенко Василь Миколайович;
-    В номінації  «Меценат селища» - Мороз Анатолій Павлович;
-    В номінації «Активний депутат» - Зінченко Василь Симонович;
-    В номінації  «Гордість педагогічної ниви»  Микола Васильович Семенков;
-    В номінації  «Закон і правопорядок » - Черний Олександр Петрович;
Фото без опису-    В номінації  «Творча краса » -   Вікторія Вікторовна Малохатко;
-    В номінації  «Чарівний голос селища»  - Дмитро Кірій;
-    В номінації «Мої роки, моє багатство»  - Неоніла Павлівна Рогова;
-    В номінації «Золоте весілля» - подружжя  - Калашнікових Анатолія Вікторовича та Людмили  Павлівни.

Чудовим подарунком від Філіпенка С.І  став виступ фіналіста  шоу «Голос країни» - Влада Кашпуренко.

Після урочистостей розпочався  традиційний розіграш святкової лотереї, в якій мешканці селища із задоволенням брали участь та вигравали усілякі несподівані призи.

Фото без описуПродовжили наше свято із запальними піснями гурт «Еверест».

Під час всього свята жителі селища  мали змогу поласувати традиційною кашею та юшкою, яку готували: В. Ігнатьєв та А.Лазарєв.
День селища запам’ятався кожному, адже свято дійсно вийшло яскравим, веселим, запальним та сповнене сюрпризами. 

Виїзну торгівлю під час свята забезпечили: підприємець селища О. Сіньов та багато інших. Також, необхідно зазначити, що всю організаційну роботу щодо проведення святкових заходів було проведено працівниками селищної ради Фото без описуспільно із працівниками Будинку культури смт. Знам’янка Друга.

На сьогоднішньому святі висловили подяку тим, які допомогли, виконавчому комітету Знам’янської Другої селищної ради у підготовці до цього свята, а семе: Морозу Анатолію Павловичу, ТОВ Знам’янська  «Агропромислова компанія» Мельнику Сергію Петровичу, приватному підприємцю Матвєєву Ігорю Олександровичу, агрофірмі «Хлібодар» Згривцю  Руслану Федоровичу, ПП «Безкровна А.М.». 
 


Фото без описуУ смт Знам’янка Друга відбулося Новини смт Знам’янка Друга «Випускник - 2019»

 

Шкільний випускний є найбільш значущим і урочистим днем в житті кожного учня. Його чекають довгі 11 років, як випускники, так і батьки з вчителями. У кожній школі в підготовці до випускного вечора підходять з усією відповідальністю.

Тож і цього року ця важлива подія в житті випускників, батьків та вчителів Фото без описувідбулась урочисто та на високому рівні.

26 червня 2019 року в смт Знам’янка Друга відбулося свято   «Випускник -  2019», що стало особливим не тільки для винуватців події, а й для всього селища.

Організаторами свята стали працівники шкіл.  Святкування розпочалося у Фото без описуБудинку культури,  де  збиралися випускники, вчителі, батьки, гості.

Урочистою ходою випускники: красиві, щасливі, усміхненині, разом із Фото без описуучителями, батьками, у супроводі барабанщиць крокували  від ЗШ № 7 до   вул. Перспективної, де до них долучились випускники ЗШ № 6.  

Хода продовжилась до Будинку культури. Гучними оплесками в залі зустріли присутні тих, для кого цей вечір став першою сходинкою у доросле життя – Фото без описувипускників закладів загальної середньої освіти селища Знам’янка.

Урочиста частина розпочалася вітальними словами міського голови Філіпенка Сергія Івановича, помічника народного депутата України Олеся Довгого Андрія Клименко, селищного голови Москаленко Сергія Борисовича та заступника началька відділу освіти Черкас Наталії Леонідівни.

Фото без описуВони побажали випускникам  прислухатися до свого серця, внутрішнього голосу і піти вірною дорогою, яка приведе до справжнього щастя і задоволення від життя. 

Директори навчальних закладів вручили атестати про закінчення повної загальної середньої освіти, нагородили грамотами, привітали із завершенням Фото без описунавчання класні керівники, перші вчителі, батьки. 

Захід  не обійшовся без щирих слів, пісень, танців. Були, звичайно, і сльози, і зворушливі побажання щасливої життєвої дороги та здійснення мрій. У  ритмах вальсу кружляли випускники…

Фото без описуЦей день вони будуть згадувати як один з перших кроків у доросле життя.

 

 

 

 

Фото без описуУ смт Знам’янка Друга відзначили День захисту дітей

Захоплююче, енергійно та яскраво у парку відпочинку селища відзначили День захисту дітей. 

Щоб привітати маленьких гостей на святковий концерт, завітала адміністрація селищної ради. Секретар Надія Василівна Лазарєва від усього серця побажали діткам міцного здоров’я, радості, безмежного щастя та гарно Фото без описувідпочити під час літніх канікул.

Аби маленькі учасники заходу були задоволені та отримали незабутні враження, учасники художньої самодіяльності Будинку культури смт Знам’янка Друга  створили усі умови задля проявлення творчих здібностей і вмінь дітей.

Урочистості супроводжувались різноманітними Фото без описутанцями та піснями.

На завершення святкового заходу вся присутня малеча отримала солодкі подарунки.
 

 

 

 

 

Фото без описуЦього дня, на подвір’ях Загальноосвітньої школи I-III  ст. № 6 та № 7, усі – дорослі і діти – стають трішки іншими. Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – все це свято останнього дзвоника. 
Для одинадцятикласників він пролунав прощальною мелодією.  

 

Із щирими словами побажань до учнів, вчителів та батьків   ЗШ І-ІІІ ст. № 6 та Фото без опису№7 смт Знам'янка Друга  звернулися селищний голова Сергій Борисович Москаленко та секретар селищної ради Надія Василівна Лазарєва, які побажали учням та вчителям гарних канікул : «Нехай цей останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою у завтрашній день, надією на життєві гаразди Фото без описута успіхи!....».

Дирекція шкіл підвела підсумок роботи за навчальний рік. Учні були нагороджені грамотами як  переможці Фото без описупредметних олімпіад, конкурсів, а також вручені Похвальні листи учням за відмінні успіхи у навчанні. 

І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвінок. Радість та смуток переповнюють серця випускників.

Фото без описуНавчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!

Спеціаліст 1 категорії по роботі з молоддю А.Промах

 

 

 

 


Фото без описуВ смт Знам’янка Друга відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у  Другій світовій війні

 

Напередодні свята учасників бойових дій та вдів загиблих або померлих учасників війни відвідав селищний голова С.Москаленко та секретар селищної ради Н.Лазарєва. З ними відбулася щира розмова, всі отримали привітання та подарунки.

Традиційний дружній футбольний матч за перехідний Кубок селищного голови Фото без описуміж збірними шкіл № 6 та № 7 відбувся 08 травня 2019 року на території Знам`янської загальноосвітньої школи № 6. Перше місце зайняла команда ЗШ №  6. Селищний голова нагородив команди,  за зайняте  І місце команда ЗШ № 6 отримала перехідний Кубок селищного голови,  грамотами були нагороджені кращі гравці, а медалями всі учасники обох команд також команди отримали солодощі та футбольні м’ячі, які для учнів підготував виконавчий комітет Знам’янської Другої селищної ради.

Фото без опису9 травня – це величний день. День Перемоги, день, коли ми повинні шанувати і низько вклонятися ветеранам, які нас захищали, які жертвували своїм життям за ради мільйонів життів.

Свято почалося традиційною лінійкою пам’яті на кладовищі біля могили партизанів, яку підготувала ЗШ №7. 

На честь Дня Перемоги біля Будинку культури  смт Знам’янка Друга були підготовлені заходи. 

Фото без описуПід звуки барабанів (група учнів  ЗШ № 7) колонна прямувала до Будинку культури для участі у святковому мітингу. Урочиста хода від перехрестя вулиці Миру до Будинку культури відбулася школярами двох шкіл та жителями селища. 

Згадавши ті, жахливі події, які спіткали наших ветеранів, ми подякували їм та низько вклонились, подарували квіти. Зі словами скорботи та вдячності виступив селищний голова Москаленко С. Б. та голова ради ветеранів селища Знам’янка Ісаєва Г.С. Із привітальним словом виступила вчитель ЗШ № 7 Коба А.О.  та від молоді селища виступила учениця ЗШ № 6 Владімірова А.  

Фото без описуПісля промови відбулось покладання квітів до пам’ятного знаку «Воїну-визволителю».

Настоятель релігійної громади на честь ікони Богородиці «Знамення» смт Знам’янка Друга протоієрей Віктор Кравець здійснив панахиду по загиблим воїнам біля пам’ятника Воїну-визволителю.

В Будинку культури відбувся святковий концерт. До вітального слова запрошені були  міський голова Філіпенко С. І. та помічник народного Фото без описудепутата О.Довгого А.Клименко. 

Концерт вийшов дуже насиченим та різноманітним. 

Ветеранів та всіх мешканців, гостей пригощала селищна рада солдатською Фото без описукашею, яку приготувала військова частина с.Богданівна.

Висловлюємо щиру подяку підприємцям у проведенні заходів за благодійність, увагу до ветеранів війни, яких з кожним роком стає все менше. 

Фото без описуНехай мужність, стійкість і любов до Батьківщини наших батьків та дідів стануть джерелом сил і наснаги для молодших поколінь в ім’я нашої України.

 

 

 

 


Фото без описуНова весна

З метою поліпшення санітарного стану навколишнього середовища в місті та селищі проводиться Місячник озеленення та благоустрою і традиційно третьої суботи квітня відзначають День довкілля.

Долучилися до цієї Акції і коллектив Будинку культури смт Знам’янка Друга. Були впорядковані клумби перед Будинком культури та частина парку відпочинку.

Фото без описуВихованці гуртка «Творча майстерня» з радістю висаджують і доглядають молоді деревця, радіють кожній новій гілочці і брунькам, які з’являються на деревцях.

Фото без описуОзеленення рідного краю відіграє важливу роль у вихованні підростаючого покоління, відгукується в їх серцях бажанням робити добрі справи навколо себе, розвиває почуття дбайливого господаря Батьківщини, де вони живуть, навчаються, відпочивають.

Це допомагає дітям пізнавати навколишній світ, розвиває творчість та самостійність в житті.Фото без опису

Фото без опису

 

 

 

 

 

 

 


На Масляну співайте, грайте, усіх млинцями пригощайте

10 березня біля Будинку культури смт. Знам’янка Друга відбулося свято «На Масляну співайте, грайте, усіх млинцями пригощайте». Масляна - розпочинає весняний цикл традиційних свят українців. Це неповторне, веселе, колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів. 

Привітав зі святом громаду сільський голова Москаленко Сергій Борисович та побажав усім, щоб життя було сповнене здоров’я, щастя, успіхів і веселощів. 

Фото без описуУчні шкіл №6 та №7 показали невелике театралізоване дійство, на яком  проводжали Зиму та зустрічали Весну. Всі присутні з великим захопленням закликали Весну, співаючи пісні разом з вокальною групою «Горлиця», з Галиною Рибніковою та під звуки труби Федора Черьомуша. 

Яка ж Масниця без веснянок і хороводів! Дітвора із задоволенням водили хороводи. Спалювання опудала Зими на Масляну - мабуть, найвідоміший Фото без описуі розповсюджений обряд, без якого не обходиться не одне святкування. 

Порадували присутніх наші господині – Зеленська Наталія Петрівна та Бацанова Ольга Олександрівна. Саме вони прийняли участь у конкурсі «А на Масляну смачні млинці», почастували своїми млинцями, отримали від журі дипломи, а від селищного голови цінні подарунки.

 

 


Фото без описуСвяткові урочистості з нагоди Міжнародного жіночого Дня – 8 Березня

 

7 березня  2019 року в приміщенні Будинку культури смт Знам’янка Друга відбулися урочистості з нагоди відзначення Міжнародного  жіночого Дня – 8 березня.

Представниць прекрасної статі вітав селищний  голова Сергій Борисович Москаленко, побажав жінкам міцного здоров’я, успіхів у  роботі, величезного жіночого щастя, любові та добра.

Під час урочистого заходу, за сумлінну працю, високий професіоналізм, Фото без описуактивну участь у громадському житті селища та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня, грамотою Знам’янської Другої селищної ради було нагороджено 

Чістякову О.О. -  депутата Знам’янської Другої селищної ради, вчителя української мови, літератури та зарубіжної літератури Знам’янської ЗШ  I-III ст. № 7
Ребулес Я.В. - члена комісії у справах неповнолітніх Знам’янської  Другої селищної ради, вчитель історії, соціальний педагог Знам’янської ЗШ  I-III ст. № 6
Борозну Л.Ю. - медичну сестру амбулаторії загальної практики сімейної медицини   смт Знам’янка Друга;
Верьовкіну Л.А.- вихователя Закладу дошкільної освіти № 5 «Калинонька», 
Фото без описуБули оголошені подяки :
Румянцевій Г.Ю. – голова вуличного комітету вул. Підлісна;
Забродській І.В. - голова вуличного комітету вул. Б.Хмельницького;
Ульяніч Л.О.- депутату Знам’янської Другої селищної ради сьомого скликання;
Ісаєвій Г.С. - депутату Знам’янської Другої селищної ради, голові ради ветеранів  смт Знам’янка Друга;
Малохатко В.В. - за активну участь у виставках декоративно-ужиткового мистецтва Будинку культури смт Знам’янка Друга;
Фото без описуПономарьовій С.Ю. - за активну участь у виставках декоративно-ужиткового мистецтва Будинку культури смт Знам’янка Друга;
Рибніковій Г.М. - учасниці художньої самодіяльності Будинку культури смт Знам'янка Друга;
Івановій А.С. -- учасниці художньої самодіяльності Будинку культури смт Знам'янка Друга;

Чудовим подарунком для всіх жінок став святковий концерт учасників художньої самодіяльності Будинку культури смт Знам’янка Друга.


Фото без описуПривітали із 90-річчям!

 

Вже стало традицією вітати ювілярів з днем народження . 

31 січня 2019 року свій 90-річний ювілей св’яткує Бацанова Тетяна Костянтинівна. Все своє життя присв’ятила сім’ї, виховали разом з покійним чоловіком трьох дітей, має 6 онуків та 3 правнуків. 

В гостях у іменинниці побували селищний голова Сергій Борисович Москаленко та голова ради ветеранів селища Ісаєва Галина Станіславівна. Привітали подарунком та побажали міцного здоров’я, миру та довгих років життя .Тетяна Костянтинівна була дуже задоволена привітанням та виразила велику подяку гостям.

Незважаючи на поважний вік, ювілярка − оптимістка. Крім того, у свої роки має чудову пам’ять, чим не перестає дивувати оточуючих. Гостей Тетяна Костянтинівна порадувала цікавими історіями. Розповідала про свій життєвий шлях, поділилась спогадами про свої щедро насичені подіями роки, побажала кожному з присутніх усіляких гараздів, довголіття при доброму здоров’ї та настрої.

Спеціаліст 1 категорії по роботі з молоддю А.Промах


Фото без описуПривітали із 90-річчям!

 

Пишається весь знам’янський рід нашими старійшинами селища. Тими людьми, хто найстарший за віком, чиї скроні вкрила сивина, чиї руки в мозолях, чия мудрість життєва є повчальною книгою для молодшого покоління.

Сьогодні 30 січня 2019  року селищний голова Сергій Борисович Москаленко та голова ради ветеранів селища Ісаєва Галина Станіславівна привітали із 90 - річчям жителя селища Шмуратова Миколу Андрійовича, побажали всього найкращого і зазначили, що довгожителі – це історія селища, гордість, приклад для молодого покоління. Адже саме на долю людей старшого віку випало багато випробувань.

Спеціаліст 1 категорії по роботі з молоддю А.Промах


Фото без описуЗаходи до 75-ї річниці від Дня визволення смт Знам’янка Друга від німецько-фашистських загарбників 

 

Вже стало доброю традицією - збиратися напередодні свята на змагання по шашкам та шахам, проводити баскетбольний матч, тематичні уроки мужності та бесіди про подвиги наших дідів та прадідів, відвідувати ветеранів війни на дому. До цієї дати приводяться в належний стан пам’ятники, обеліски, місця поховання захисників Батьківщини на території смт Знам’янка Друга та с.Водяне.

Фото без описуУ середу 04 грудня  в приміщенні спортивного залу Знам’янської ЗШ № 7 відбувся баскетбольний матч між учнями ЗШ № 6 та ЗШ № 7 за перехідний Кубок селищного голови.

Перед початком матчу відбулися урочистості присвячені  дню визволення нашого селища. Ведучі заходу надала слово селищному голові Москаленко СБ., який побажав гравцям хорошої гри та перемоги. 

Після запальної та непередбачуваної гри, в якій здобула перемогу збірна ЗШ № 6, відбулося нагородження команд. Москаленко С.Б. вручив учасникам дипломи та грамоти, а також подарував баскетбольні м’ячі, перехідний кубок селищного голови  до наступної гри перебуватиме в ЗШ № 6. Також, традиційно учасники отримали солодощі від виконавчого комітету Знам’янської Другої селищної ради.

Фото без опису05 грудня 2018 року о 13.00 в стінах БК смт. Знам’янка Друга відбулися змагання з шахів та шашок між учнями ЗШ№ 6,7.Селищний голова Москаленко С.Б. привітав учасників змагань, шановних судій, вболівальників з початком турніру, присвяченому 75- й річниці визволення Знам’янки від німецько-фашистських загарбників. Вчителі ЗШ №6 з фізичної культури Бондаренко Ю.І. та Степаненко О.І. оголосили переможців. З шахів перше місце зайняв Сиромятников Данило, друге – Калашников Михайло, третє – Буглак Дмитро. Серед дівчат відповідно: Пожар Ксенія, Рогова Олена,  Ціпенко Каріна. З шашок перше місто Чернега Ілля , друге – Ізіланов Данило, третє – Красовський Кирил. Дівчата: Хорунжа Таня, Корж Єлизавета, Король Фото без описуКароліна.Адміністрація селищної ради відзначила переможців дипломами, грамотами і подарунками, а всіх учасників – подяками.  Усіх гостинно пригощали солодощами з чаєм.Ці змагання – прекрасний урок для всіх нас, як перемагати силою інтелекту і порозуміння. 

06 грудня в переддень Дня місцевого самоврядування у приміщенні селищної ради, відбулася зустріч із головами вуличних комітетів та депутатами Знам’янської Другої селищної ради. Селищний голова Сергій Борисович разом із секретарем Надією Василівною привітали голів і вручили їм подарунки та подякували за співпрацю та порозуміння, за сумлінну працю були вручені подяки.

Фото без описуТакож в цей день в  Будинку культури смт. Знам’янка Друга відбулися урочистості до 75-ї річниці визволення селища від німецько-фашистських загарбників. У фойє гостей зустрічала виставка воєнних років представлена Моліс О., В. о. директора міського краєзнавчого музею. Учні ЗШ №6: Овечкін М., Литвинова А., Чумакова О. провели урочистий мітинг  до 75-ї річниці від Дня визволення смт. Знам’янка Друга від німецько-фашистських загарбників. Селищний голова Москаленко С.Б. привітав односельців зі святом, відбулося урочисте ушанування пам’яті полеглих покладанням квітів до братської могили і хвилиною мовчання. Концерт наповнили яскраві номери улюблених  виконавців та колективів. Душевні вірші та пісні, чудові танці та мелодії дарували вдячним глядачампрекрасний настрій.  «PUMА» і «Горлиця»,  «Сузір’я» і Свірбій С.,  дует «Оксамит» і хор «Лілея»(ЗШ №7), Рибнікова Г. і дует «Два А.», дует  «Орхідеї» і Міхеєва Д..  Це самовіддані мистецтву люди, справжні подвижники духа. 

07 грудня селищний голова Москаленко Сергій Борисович разом із головою ради ветеранів селища Ісаєвою Галиною Станіславівною відвідали учасників бойових дій, а саме: Боброву Марію Іванівну та Рибалко Галину Миколаївну.

Спеціаліст I категорії по роботі з молоддю 
Знам’янської Другої селищної ради А.Промах


Фото без описуМіжнародний день інвалідів

 

В цей день ми завжди говоримо про необхідність підтримки людей з обмеженими фізичними можливостями. Для їх виживання не потрібно щось особливе, лише можливість жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми. А іноді їм необхідна не тільки матеріальна допомога, а просто можливість спілкування з іншими. 

03 грудня в  Міжнародний день інвалідів, селищний голова  Москаленко С.Б. разом із головою ради ветеранів смт Знам’янка Друга Ісаєвою Г.С. завітали до деяких інвалідів селища із продовольчими подарунковими наборами. Сергій Борисович побажав всім міцного здоров’я, миру у домівках та в нашій Україні.

Хочеться подякувати всім, хто опікується інвалідами. Адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Спеціаліст 1 категорії по роботі з молоддю А.Промах


Фото без описуВ селищному Будинку культури відбувся мітинг-реквієм, присвячений 85-им роковинам Голодомору

 

23 листопада 2018 року о 13 годині в селищному Будинку культури відбувся мітинг-реквієм, присвячений 85-им роковинам Голодомору 1932-1933 років і жертвам політичних репресій в Україні.

Учні ЗШ№6 Овечкін М. і Чумакова О. підготували виступи про тяжкі випробування для нашого народу в ті роки.

Закликали, проаналізувавши все усвідомлювати, як це важливо для всіх нас, щоб таке лихо не повторилося на нашій святій землі. На мітингу були присутні адміністрація Селищної Ради, учні ЗШ№7 і небайдужі односельці. 

Фото без описуВсі присутні запалили свічки пам’яті за душі жертв Голодомору. Хай живий вогонь від наших свічок, як тепла молитва, приєднається до всіх щирих сердець за ради самостійності нашої держави та кращого життя для всіх громадян. 

 

 


 


Фото без описуВітали зі 100-річчям

 

Пишається весь знам’янський рід нашими старійшинами селища. Тими людьми, хто найстарший за віком, чиї скроні вкрила сивина, чиї руки в мозолях, чия мудрість життєва є повчальною книгою для молодшого покоління.

29 жовтня 2018 року голова Знам’янської Другої селищної ради Сергій Борисович Москаленко, секретар селищної ради Надія Василівна Лазарєва  та голова ради ветеранів селища Ісаєва Галина Станіславівна привітали із 100 - річчям жительку селища Таран Любов Іванівну. Надзвичайно добра і працьовита людина, учасниця Другої Світової війни. Чоловік загину в 1941 році. Самостійно виховала 9 дітей, має 6 внуків та 14 правнуків.

Фото без описуПрожиті роки  Любов Іванівни можуть слугувати прикладом жертовного служіння народові та  своїй землі. Любов Іванівна пережила Другу світову війну. Переживши  за сто років життя безліч подій , витримавши удари долі, сьогодні Любов Іванівна– це енергійна людина, котра з оптимізмом дивиться на життєву дорогу,сміється, з гумором розповідає історії з життя. 

Спеціаліст 1 категорії по роботі з молоддю А.Промах


 

 

 

Фото без описуСвято Перше вересня у смт Знам’нка Друга

 

Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

 

Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для милих першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях.

Фото без описуНе менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стезю, які будуть втілювати отримані знання в реальному житті.

На подвір’ях Загальноосвітньої школи I-III  ст. № 6 та № 7, цього дня пролунав Фото без описуПерший дзвінок. Оберемки квітів, усміхнені обличчя, щирі напутні слова та вітання – все це свято першого дзвоника. 

Із словами привітання з початком нового навчального року та побажань до учнів, вчителів ЗШ І-ІІІ ст. № 6 та №7 смт.Знам'янка Друга  звернувся селищний Фото без описуголова Сергій Борисович Москаленко: «Бажаю усім учням високих оцінок, легких контрольних, цікавих уроків і вірних друзів, з якими все, що було вже сказано, легко здійсниться!…».

Спеціаліст 1 категорії по роботі з молоддю А.Промах

 

 


Фото без описуЗаходи в селищі Знам’янка

 

07 липня 2018 року в парку відпочинку селища, батьки і діти разом з керівником гуртка «Творча майстерня» Будинку культури смт Знам’янка Друга – Чередніченко С.І. та завідуючою міською бібліотекою філією № 2 – Перепелятніковою О.В. організували та провели фольклорну мозаїку «На Івана на Купала веселіше в світі стало» в рамках проекту «Мистецькі вихідні».

Фото без описуВ дружньому колі ми провели радісно і корисно вільний час. Мандрували стежками історії свята Івана Купала поєднуючи минуле з сьогоденням. А жива вікторина «Цілющі властивості рослин» наповнила кошики букетами медових трав. 

Всі охоче плели святкові вінки, неповторні та дуже гарні. А хлопці вигадали для всіх незвичну розвагу – стрибання через кропиву. Було дивно і радісно, що мешканці селища, які проходили повз, приєднувалися до свята. 

Фото без описуЗі свята поверталися заквітчані вінками і перехожі зустрічали з радісними посмішками та словами: «Шкода, що ми не пішли з вами!», а ми їм відповідали: «Не сумуйте! Наші свята – в наших руках!» Тож, приходьте до Будинку культури зі своїми творчими пропозиціями, разом ми все здійснимо.

_______________

 

 

 

 

Дитяче свято у смт Знам’янка Друга

Фото без описуДля дітей смт Знам’янка Друга  літо розпочалось з чудового свята організованого колективом Будинку культури на честь Дня захисту дітей.

 

Ігрова програма з пригодами казкових героїв захопила увагу дітвори. Адже разом с Феями діти проходили всі завдання і випробування, що підготувала Чаклунка, Фото без описуяка викрала Літо.

Селищний голова смт Знам’янка Друга Москаленко Сергій Борисович привітав всіх дітей зі святом і побажав малечі веселих канікул, нових вражень, цікавих знайомств.

Фото без описуВсі разом  весело і завзято танцювали, співали, стрибали на м’ячах та відгадували загадки. А подарунком для всіх Фото без описустали мультиплікаційний фільм та солодощі, які підготувала Знам’янська Друга селищна рада. 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень