Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Вогники пам”яті і Вічний Вогонь

Дата: 08.05.2019 23:35
Кількість переглядів: 364

Фото без описуТак кілька хвилин тому в нашому місті пройшла Загальнонаціональна акція “Перша хвилина миру”, приурочена до дати підписання акту про беззаперечну капітуляцію нацистської Німеччини 8 травня 1945 року.

- Саме після цього підписання акту й настав у Європі такий довгоочікуваний мир, - говорить виступаюча на заході секретар міської ради Наталя Клименко. - Фото без описуСьогодні в нашій країні знову тривожно, триває війна. Але для наших українських воїнів приклад самопожертви ветеранів Другої світової, їхня перемога у війні, їхні мужність та наснага є надихаючим прикладом до перемоги над ворогом сьогодні, впевненості, що незабаром в Украіні настане мир.

Фото без опису- Ми вшановуємо зараз пам”ять загиблих у Другій світовій війні, - продовжує захід голова міської організації ветеранів України Ганна Бабійчук. - І нехай сьогоднішній День примирення дійсно примирить всіх нас, щоб мирно відбудовувалася наша держава нами, Фото без описунезалежно від наших політичних поглядів. Миру і щастя всім?

Вічний вогонь - це символ нашої Вічної пам”яті про подвиг визволителів. Право запалити Вічний Вогонь було урочисто надано міському голові Сергію Філіпенку і маленькій знам”янчанці Ганні.

- Цю перемогу у війні здобували всі, - говорить ведуча заходу Вікторія Кравченко. - І діти, і дорослі. Як на фронті, так і в тилу. Чи можемо Фото без описуми про це забути? Чи маємо ми право це забувати Як символ нескінченої пам”яті про подвиг наших дідів і прадідів, як символ великої шани їхнього героїзму, в небо запустили вогники пам”яті. І поклали квіти до Обеліску слави.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень