Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Ветерани - треба віддати їм належне - вміють створити особливу атмосферу свята

Дата: 08.05.2019 19:53
Кількість переглядів: 388

І в цій атмосфері навіть звичні слова привітань лунали особливо тепло. За душу зачепили виступи як голови міської організації ветеранів України Ганни Бабійчук, так і голови територіальноі організації ветеранів - залізничників Лідії Горященко, а також - вірші Лідії Гребеннікової. Вшанували хвилиною мовчання тих, кого вже немає поруч.

- Для молодого покоління ви - приклад мужності й героїзму, - говорить Андрій Клименко, помічник народного депутата України Олеся Довгого, звертаючись до фронтовиків. Разом із міським головою Сергієм Філіпенком їх було запрошено на зустріч із фронтовиками. - Будемо й надалі робити все, щоб ви не відчували себе незахищеними і забутими.

- Згадую моіх дідів. Обидва загинули на війні. А бабусі самі виростили дітей, - одна двох, а друга - трьох малих. І таких сімей були мільйони тоді, де жінки самі виховували, ростили дітей, - продовжує розмову міський голова Сергій Філіпенко. - То хіба це не подвиг - підняти на ноги дітей, відбудувати після війни школи, садочки, підприємства і всю краіну загалом? І наше покоління зобов”язане зберігати пам”ять про таких людей.

Адже саме на прикладі воїнів Другої світової війни виховали ми покоління тих, хто героїчно виконував свій обов’язок перед державою під час війни в Афганістані, під час ліквідації на Чорнобильській АЕС, і патріотично захищає незалежність нашої країни сьогодні на Сході України.

Пишаємося вами, ветерани! Беремо приклад з вас!Живіть ще довго в радості!
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень