Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Засідання Координаційної ради у Знам'янці: Профілактика наркоманії, ВІЛ/СНІДу, туберкульозу і протидії злочинності

Дата: 08.07.2024 13:11
Кількість переглядів: 57

Фото без описуУ місті Знам'янка відбулося чергове планове засідання Координаційної ради з питань профілактики наркоманії і протидії злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, та запобіганню ВІЛ-інфекції/СНІДу (далі МКР). Засідання провела секретар міської ради Вікторія Зеленська.

На порядку денному були такі ключові питання:

· Профілактика наркоманії і злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

· Профілактика ВІЛ-інфекції/СНІДу.

· Профілактика захворюваності на туберкульоз.

Процес ведення протоколу засідання був доручений секретареві МКР, фахівцю з соціальної роботи міського центру соціальних служб, Ользі Білокамінській.

Під час засідання виступили доповідачі з різних сфер, серед яких були представники громадських організацій, медичного, правоохоронного та освітнього і соціального секторів. Зокрема, були вислухані доповіді:

· оперуповноваженого сектору кримінальної поліції Знам’янського відділу поліції №1 Тетяни Хавер,

· головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Знам’янської міської ради Ігоря Крижановського,

Фото без опису· менеджера з профілактики ВІЛ-інфекції серед підлітків ОБФ «Повернення до життя» Наталії Шило,

· в.о. директора КНП «Знам’янський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Миколи Коноваленка.

Також була обговорена інформація, надана лікарем-психіатром, лікарем психіатром-дитячим КНП "Знам'янська міська лікарня ім. А. В. Лисенка" Інною Іноземцевою, і лікарем-інфекціоністом, лікарем-терапевтом КНП "Знам'янська міська лікарня ім. А. В. Лисенка" Світланою Ладан без їх особистої присутності.

Учасники засідання висловили свої думки, розглянули проблемні питання та прийняли конструктивні рішення. До обговорення долучилися також старший інспектор ДУ «Центр пробації» філії ДУ «Центр пробації» в Кіровоградській області Кропивницького РВ № 2 Тетяна Воробйова та головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Знам’янської міської ради Віталій Зайченко.

Засідання МКР є ефективним механізмом співпраці різних галузей, спрямованим на вирішення актуальних питань міста. Заслухана інформація буде взята до уваги при розробці подальших стратегій та заходів з профілактики правопорушень, наркоманії, а також захворюваності на ВІЛ-інфекцію/СНІД і туберкульоз.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень