Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Подбайте своєчасно про обмін ID-картки

Дата: 07.12.2023 08:15
Кількість переглядів: 155

Фото без описуУправління Державної міграційної служби у Кіровоградській області нагадує своєчасно оформити або здійснити обмін паспорта громадянина України у формі ID-картки.

Вперше паспорт громадянина України у формі ID-каркти оформлюється при досягненні 14 років, він дійсний 4 роки. Другий документ при досягненні 18 років оформлюється на 10 років. Важливо звернутись до територіальних підрозділів, Управління ДМС в області та ЦНАПів за місяць до кінця строку дії паспорта. 

Звертаємо увагу, обмін паспорта здійснюється у разі:

  • зміни інформації, внесеної до паспорта (крім додаткової змінної інформації);
  • отримання реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків (РНОКПП) або повідомлення про відмову від прийняття зазначеного номера (за бажанням);
  • виявлення помилки в інформації, внесеній до паспорта;
  • непридатності паспорта для подальшого використання;
  • обміну паспорта зразка 1994 року за бажанням;
  • якщо особа досягла 25- чи 45-річного віку та не звернулася в установленому законодавством порядку для вклеювання фотокартки;
  • закінчення строку дії паспорта. 

Вперше ID-картка з 14 років оформлюється безкоштовно та виготовляється протягом 20 робочих днів. Вартість адміністративного збору у разі оформлення паспорта громадянина України у формі картки протягом 20 робочих днів становить 450 грн, до 10 робочих днів – 820 грн.

Управління ДМС у Кіровоградській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень