Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Головний здобуток фестивалю юних пожежних – знання правил безпеки та можливість творчої реалізації дітей

Дата: 16.04.2018 17:13
Кількість переглядів: 576

З метою навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки,  умінь діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях, прояву особистих творчих здібностей дітей, підлітків та популяризації здорового й активного способу життя на базі Центру дитячої та юнацької творчості був проведений міський етап Всеукраїнського Фестивалю Дружин юних пожежних. 

Команди шкіл привітали члени журі, а саме: начальник Знам’янського МРВ Управління ДСНС України у Кіровоградській області Ларіонов В.С., заступник начальника відділу освіти Знам’янської міської ради Черкас Н.Л., начальник відділу молоді, спорту та охорони здоров’я Знам’янської міської ради  Ладожинська Р.А., завідуюча масовим сектором Знам’янського Палацу культури Бойко С.В. головний інспектор Знам’янського МРВ Управління ДСНС України у Кіровоградській області Бобоша В.І., головний редактор  газети «Знам’янські вісті» Коленченко Н.І., директор Центру дитячої та юнацької творчості Подвиженко Г.І.

У фестивалі брали участь команди дружин юних пожежних загальноосвітніх шкіл міста. Слід відзначити роботу адміністрації Центру дитячої та юнацької творчості , яка гостинно прийняла у стінах свого навчального закладу всіх учасників міського огляду-конкурсу, забезпечила оформлення приміщення для проведення конкурсу, надала музичну апаратуру.

По закінченню змагань члени журі підсумували бали  огляду- конкурсу «ДЮП–2018» та визначили переможців. У гострій і безкомпромісній боротьбі перемогу святкувала Дружина юних пожежників ЗШ І-ІІІ ступенів  № 3- гімназія. 

Не набагато відстала від переможців Дружина юних пожежників ЗШ І-ІІІ ступенів №6. Вони посіли ІІ місце в конкурсі. На третій сходинці – команда ДЮП ЗШ І-ІІІ ст. № 1 ім.Т.Шевченка.

Команди-переможці були нагороджені дипломами та цінними подарунками. Кращими в номінаціях були ЗШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей, №4 та №7, яких також  нагороджено грамотами та призами. 

Наймолодший учасник Фестивалю отримав солодкий подарунок від Знам’янського осередку ВМГО «ФРІ» .  

Дружина юних пожежних  ЗШ І-ІІІ ступенів  № 3- гімназія  за деякий час захищатиме гідність міста на зональному фестивалі ДЮП. 

Подяку за співпрацю у вихованні підростаючого покоління , активну участь у організації та проведенні традиційних Фестивалів дружин юних пожежних  від начальника відділу освіти Л.А. Грекової отримав інспектор 18 ДПРЧ   У ДСНС у Кіровоградській області Ю.Шмалько. 

Варто подякувати за небайдужість до організації та проведення Фестивалю приватним підприємцям Л.М. Куцовій, О.М. Холявко, А.О.Івко, С.С. Салімоновій , директору Знам’янського заводу продтоварів В.Л.Ткаченко,  барабаному гурту «Смайл» керівник  Л.О. Міркотан, Знам’янському осередку ВМГО «ФРІ» голова К.Л. Зайченко, директору Центру дитячої та юнацької творчості Г.І. Подвиженко та  завідуючій відділенням  станції екстреної медичної допомоги ТМО «ЦЄМЦ» О.А. Грохольській – за забезпечення проведення медичного конкурсу.                                                               

Знам’янський МРВ Управління ДСНС
України у Кіровоградській області

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень