Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Відбулося засідання чергової 49 сесії Знам’янської міської ради Кропивницького району Кіровоградської області VIII скликання

Дата: 25.09.2023 13:12
Кількість переглядів: 155

Під головуванням Знам’янського міського голови Володимира Сокирка, 22 вересня 2023 року відбулося засідання чергової 49 сесії Знам’янської міської ради.

До початку пленарного засідання, під головуванням голови постійної комісії з питань бюджету, економічного розвитку, споживчого ринку та підприємництва Нелі Данасієнко, було проведено спільне засідання постійних комісій міської ради на якому депутати обговорили пропозиції, що надійшли після засідання постійних комісій міської ради та стосувалися внесення змін до бюджету громади. Заслухали начальника фінансового управління Олену Лепетко, а також депутатку міської ради Світлану Бойко. За результатами розгляду, депутати дійшли висновку та рекомендували винести питання щодо внесення змін до бюджету громади та внесення доповнень до Положень про призначення премій імені В’ячеслава Шкоди на розгляд міської ради зі змінами та доповненнями.

Голови постійних комісій міської ради Неля Данасієнко та Володимир Джулай, враховуючи клопотання Знам’янської міської організації профспілки працівників освіти і науки України щодо розгляду можливості виділення додаткових коштів понад обсяг бюджетних призначень для виплати грошової винагороди педагогічним працівникам закладів освіти  у розмірі до посадового окладу, запропонували підтримати їх звернення, розробити критерії виплати грошової винагороди та винести питання на розгляд міської ради.

Знам’янський міський голова, відзначив, що наразі, бюджетом громади передбачені бюджетні асигнування на виплату грошової винагороди педагогічним працівникам закладів освіти на 2023 рік у сумі 2 298 053 грн., що покриває 50% від розрахункової потреби для виплати грошової винагороди у розмірі посадового окладу. Проводився моніторинг виплати даної винагороди у інших громадах. Субвенція, що передбачена державним бюджетом на виплату заробітної плати освітянам, не забезпечує потребу у повному обсязі. Обидва питання, як фінансування заробітної  плати працівникам освіти, так і виділення додаткових коштів понад обсяг бюджетних призначень для виплати грошової винагороди педагогічним працівникам закладів освіти,  потребує вивчення.

Депутатка міської ради Світлана Бойко проінформувала присутніх про доповнення, що пропонується внести до культурно-мистецького напрямку Положення про призначення премії Знам’янської міської ради імені В’ячеслава Шкоди дітям, молоді та працівникам закладів культури за досягнуті успіхи. Так, передбачається можливість розширити номінації для учнівської молоді за досягнуті успіхи в творчих конкурсах, фестивалях, зокрема відзначати тих, учасників, хто займе призові місця у Міжнародному багатожанровому конкурсі мистецтв Україна-Чехія «Вільні та незалежні».

На початку пленарного засідання депутати та присутні вшанували хвилиною мовчання героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Депутати затвердили програму «Безпечне правосуддя» на території Знам’янської міської територіальної громади Кропивницького району Кіровоградської області на 2023 рік, а також,  програму «Поліцейський офіцер громади» Знам’янської міської територіальної громади на 2023-2025 роки зі змінами та доповненнями, що надійшли від депутатів міської ради та суб’єкту подання.

За результатами голосування, враховуючи пропозиції, що надійшли під час засідань постійних комісій міської ради від суб’єкту подання, депутати внесли зміни до бюджету Знам’янської міської територіальної громади на 2023 рік. Рішенням передбачено збільшення доходної частини бюджету,  а також збільшення та перерозподіл видатків. Так, за рахунок збільшення доходів загального фонду, у тому числі, передбачено надання субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів, а саме: Збройним Силам України - для закупівлі і модернізації озброєння та військової техніки; Територіальному управлінню Служби судової охорони у Кіровоградській області - для придбання обладнання, що забезпечить підтримання громадського порядку в суді, охорону приміщення суду та безпеку суддів, працівників суду та учасників судового процесу; Кропивницькому РУП ГУНП в Кіровоградській області  - на придбання службового автомобіля спеціального призначення, реєстрації транспортного засобу, придбання оргтехніки та комп’ютерної техніки тощо.

Затверджено перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Знам’янської міської ради «Центр Дії».

Створено тимчасову контрольну комісію (ТКК) по перевірці питання зміни цільового призначення земельної ділянки та з метою контролю за ефективністю використання комунальної власності, наповнення бюджету територіальної громади.

Внесено зміни до структури територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Знам’янської міської територіальної громади та збільшено його чисельність за рахунок введення трьох додаткових ставок соціальних робітників.

Основні заходи щодо реалізації Галузевої програми розвитку «Охорона здоров’я» Знам’янської міської територіальної громади на 2021-2025 роки, затверджено в новій редакції.

Депутати затвердили рішення та підтримали історичну дату святкування  Дня селища Знам’янка Друга та села Водяне - щорічно, у другу неділю вересня. Враховуючи думку мешканців Петрівського старостинського округу, святкування Дня сіл Петрове, Сокільники та Новоолександрівка, буде проводитись щорічно, у другу неділю жовтня. Затверджені дати будуть включені до проєкту Статуту Знам’янської міської територіальної громади.

Розглянуті питання регулювання земельних відносин, управління майном комунальної власності та інші питання порядку денного.

За результатами роботи затверджено 27 рішень міської ради, у т.ч. 5 депутатських запитів, 7 рішень з питань регулювання земельних відносин. Не набрало необхідної кількості голосів 2 проєкти рішень.

У різному, секретар Знам’янської міської ради Вікторія Зеленська проінформувала депутатів, що Верховною Радою України ухвалено Закон України від 05.09.2023 № 3374-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану» (далі – Закон). Відповідно до зазначеного Закону, кампанія декларування за 2021-2022 роки триватиме до 31 січня 2024 року. До зазначеної дати декларанти, до яких відносяться і депутати місцевих рад, мають подати декларації за звітні періоди 2021-2022 років, крім тих осіб, які подали їх добровільно раніше. 

Участь у роботі сесії міської ради взяли 19 депутатів міської ради, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів Дмитро Молодченко та Олег Гребенюк,  начальник сектору превенції відділу поліції №1 (м. Знам’янка) Сергій Самофалов, інспектор з дотримання прав людини ізолятора тимчасового тримання №4 ГУНП в Кіровоградській області Сергій Саєнко, начальники відділів та управлінь апарату  Знам’янської міської  ради  та  її виконавчого комітету, виконавчих  органів міської ради.

Відділ забезпечення діяльності міської ради« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень