Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Відбувся особистий прийом міського голови

Дата: 21.09.2023 14:39
Кількість переглядів: 51

20 вересня 2023 року Знам’янський міський голова Володимир СОКИРКО провів черговий особистий прийом громадян.

Особистий прийом проведено за участі заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олега ГРЕБЕНЮКА, керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Лілії МЕРЕНКОВОЇ, головного спеціаліста юридичного відділу Олени БУРІКО, головного спеціаліста відділу культури і туризму Крістіни ТРІФОНОВОЇ, директора Будинку культури смт. Знам’янка Друга Валерії БАРАБАНОВОЇ та керівника Знам’янського ВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Олега РЯБОВА.

На особистий прийом до міського голови з проханням продовжити оренду приміщення за прийнятною ціною у Будинку культури смт. Знам'янка Друга для занять бойовим мистецтвом таеквондо, звернулись батьки спортсменів. Головним спеціалістом юридичного відділу було зазначено, що оренда комунального майна відбувається винятково через електронний аукціон.

До міського голови звернулась знам’янчанка з проблемою постачання води до житлового будинку. З цього питання надав консультацію начальник Знам’янського ВКГ Олег РЯБОВ. Ним було зазначено, що буде створено комісію з працівників водо-каналізаційного господарства з метою вирішення проблеми.

Голова ОСББ звернувся з питанням ремонту прибудинкової території та надання фінансової допомоги для виконання ремонтних робіт.

Місцевий житель звернувся на прийом для вирішення питання стосовно ремонту дороги по вул. Д. Єфрємова.

За результатами прийому громадян заявники отримали роз’яснення, а відповідні структурні підрозділи виконавчого комітету Знам’янської міської ради – доручення щодо  розгляду та вирішення питань знам’янчанами.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень