Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Відбулося планове засідання постійної комісії з питань бюджету, економічного розвитку, споживчого ринку та підприємства

Дата: 20.09.2023 16:13
Кількість переглядів: 70

18 вересня 2023 року, під головуванням голови постійної комісії з питань бюджету, економічного розвитку, споживчого ринку та підприємства Нелі Данасієнко, відбулося засідання зазначеної комісії з розгляду питання, що включено до плану її роботи на вересень поточного року. 

Депутатами було взято до відома інформацію начальника відділу економічного розвитку, підприємництва, промисловості  та торгівлі Інни Кузіної про стан реалізації плану з підготовки регуляторних актів станом на 01 вересня 2023 року.

План діяльності Знам’янської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік затверджений рішенням Знам'янської міської ради від 29.11.2021р. №1108 «Про затвердження плану діяльності Знам'янської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік», до якого включено 3 проєкта  рішення міської ради (про встановлення місцевих податків та зборів). 

Рішенням виконавчого комітету від 25.11.2022р. №323 затверджено план-графік відстеження результативності дії діючих регуляторних актів – рішень виконавчого комітету та Знам'янської міської ради на 2023 рік. 

Станом на 01.09.2023 року на обліку у виконавчому комітеті та міській раді знаходиться 12 регуляторних актів, які пройшли процес здійснення регуляторної діяльності регуляторними органами відповідно до діючого Закону. 
Протягом звітного періоду прийнято  1 регуляторний акт. Проведено 1 базове, 3 періодичних  та 4 повторних   відстежень.  У зв’язку із введенням військового стану в Україні, ставки місцевих податків і зборів у 2023 році не переглядалися. 

З метою залучення представників бізнесу  до обговорення проєктів регуляторних актів, одержання зауважень і пропозицій, розробником забезпечено оприлюднення на офіційному сайті Знам'янської міської територіальної громади повідомлення про оприлюднення регуляторних актів разом з відповідним аналізом регуляторного впливу.

Плани діяльності регуляторних органів, після їх затвердження, оприлюднені на офіційному сайті Знам'янської міської територіальної громади  та в міській газеті «Знам’янські вісті». Систематично здійснюється наповнення та оновлення інформації на офіційному сайті Знам'янської міської територіальної громади в розділі «Регуляторна політика».

Відділ забезпечення діяльності міської ради
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень