Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Відбулося планове засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, регламенту, етики, гласності, законності та правопорядку

Дата: 20.09.2023 15:32
Кількість переглядів: 85

19 вересня 2023 року, під головуванням голови постійної комісії з питань депутатської діяльності, регламенту, етики, гласності, законності та правопорядку Оксани Перемот, відбулося засідання зазначеної комісії з розгляду питання, що було включено до плану її роботи на вересень поточного року.

Члени постійної комісії заслухали інформацію секретаря Знам’янської міської ради Вікторії Зеленської про стан виконання Програми заходів національного спротиву Знам’янської міської територіальної громади за 2022 рік та І півріччя 2023 року.

З метою забезпечення виконання заходів підготовки території Знам’янської міської територіальної громади до оборони та життєдіяльності в умовах воєнного стану, у квітні 2022 року міською радою було затверджено Програму заходів національного спротиву Знам’янської міської територіальної громади на 2022 рік. У 2023 році, дію програми було продовжено, а заходи щодо її реалізації, враховуючи виклики, що постали перед громадою, було затверджено у новій редакції.

Вікторія Володимирівна відповіла на запитання присутніх депутатів, надала інформацію щодо фактично виконаних робіт та вжитих заходів у межах зазначеної програми, які виконувалися чи здійснювалися Кіровоградською обласною військовою адміністрацією, Знам’янською міською радою та її виконавчим комітетом, працівниками структурних підрозділів органу місцевого самоврядування, благодійними, громадськими організаціями, мешканцями громади.

Посадовиця відзначила, що продовження реалізації Програми заходів національного спротиву Знам’янської міської територіальної громади надає можливість і надалі підтримувати мешканців нашої громади, як тих, хто постійно у ній проживає, так і тих, хто знайшов тимчасовий прихисток на її території.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень