Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Відбулися засідання постійних комісій міської ради

Дата: 20.09.2023 14:55
Кількість переглядів: 56

18-19 вересня 2023 року, під головуванням голів постійних комісій міської ради Нелі Данасієнко, Оксани Перемот, Володимира Джулая та Романа Кондратьєва, відбулися засідання постійних комісій міської ради під час яких були розглянуті питання, що запропоновані на розгляд чергової 49 сесії міської ради.

Депутатам було представлено проєкти трьох нових цільових програм - «Поліцейський офіцер громади» Знам’янської міської територіальної громади на 2023-2025 роки, «Безпечне правосуддя» на території Знам’янської міської територіальної громади Кропивницького району Кіровоградської області на 2023 рік та Міська програма поліпшення умов тримання затриманих і взятих під варту осіб в ізоляторі тимчасового тримання №4 ГУНП в Кіровоградській області на 2024-2026 роки. Обговорено суспільну значущість реалізації заходів програм, забезпечення дотримання принципу об’єднання зусиль органів місцевого самоврядування, поліції та суду, в інтересах мешканців громади.

З метою вирішення питання щодо придбання інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи відео спостереження та відео аналітики, запропоновано внести доповнення до Міської програми «Безпечне місто» на 2019-2023 роки.

Враховуючи збільшенням кількості осіб (у тому числі з V групою рухової активності), які потребують надання послуги Догляд вдома, та відкриттям ще одного місця компактного проживання, депутати погодилися з необхідністю внесення змін до структури територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Знам’янської міської територіальної громади та збільшенням його чисельності за рахунок введення трьох додаткових ставок соціальних робітників.

Розглянуто пропозиції щодо внесення змін до бюджету Знам’янської міської територіальної громади на 2023 рік. Обговорено запропоновані зміни до дохідної та видаткової частини, заслухано представників головних розпорядників бюджетних коштів.

Враховуючи розширення послуг, що надаються комунальними закладами охорони здоров’я, депутатам представлено проєкт основних заходів щодо реалізації Галузевої програми розвитку «Охорона здоров’я» Знам’янської міської територіальної громади на 2021-2025 роки в новій редакції.

Доповнення, що пропонуються до Положення про призначення премії імені В’ячеслава Шкоди учнівській молоді та педагогічним працівникам за досягнуті успіхи, розширюють номінації на призначення щорічної премії імені В’ячеслава Шкоди обдарованим дітям, учнівській молоді в інтелектуально-науковому напрямку. Окремо, під час розгляду даного питання, надійшла пропозиція щодо розширення номінацій для учнівської молоді за досягнуті успіхи в творчих конкурсах, фестивалях, зокрема відзначати тих, учасників, хто займе призові місця у Міжнародному багатожанровому конкурсі мистецтв Україна-Чехія «Вільні та незалежні».

Враховуючи необхідність закріплення дат місцевих свят та внесення їх до проєкту Статуту Знам’янської міської територіальної громади, депутатам пропонується на черговій сесії затвердити відповідне рішення та встановити місцеві свята на території Знам’янської міської територіальної громади (День громади, День міста, День селища Знам’янка Друга та День села Петрове).

З метою розширення та актуалізації переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Знам’янської міської ради «Центр Дії», на розгляд депутатів представлено відповідний перелік адміністративних послуг.

Розглянуто проекти рішень, що стосуються регулювання земельних відносин на території громади, у тому числі про затвердження технічних документацій щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність; уточнення площі та видачу документів підтверджуючих право власності на земельну ділянку; надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду; продовження терміну дії договорів оренди землі, а також надання в оренду земельної ділянки.

До порядку денного сесії пропонується також включити питання щодо створення тимчасової контрольної комісії (ТКК) по перевірці питання зміни цільового призначення земельної ділянки та з метою контролю за ефективністю використання комунальної власності, наповнення бюджету територіальної громади.

На черговій сесії міської ради пропонується вирішити ряд інших питань, зокрема щодо обліку та управління майном комунальної власності, затвердження меж квартального комітету у новій редакції та інші.

За результатами розгляду питань порядку денного, комісіями було надано висновки та рекомендації.

Участь у роботі комісії взяли депутати міської ради, секретар міської ради Вікторія Зеленська, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олег Гребенюк, начальник сектору превенції відділу поліції №1 (м. Знам’янка) Сергій Самофалов, начальник ізолятора тимчасового тримання №4 ГУНП в Кіровоградській області Сергій Чмирь, начальники відділів та управлінь апарату Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів міської ради.

Відділ забезпечення діяльності міської ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень