Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Для суб’єктів малого та середнього підприємництва

Дата: 04.01.2023 14:02
Кількість переглядів: 200

Фото без описуРегіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області (далі – РФПП) реалізує державну політику з питань розвитку та фінансової підтримки малого та середнього підприємництва шляхом залучення та ефективного використання фінансових ресурсів, фінансування заходів цільових програм та проєктів, які надходять від громад області, та направлені на розбудову громади, створення робочих місць та соціально-економічний розвиток.

Суб’єкти малого та середнього підприємництва (мікро-, малий та середній бізнес, які офіційно зареєстровані та здійснюють підприємницьку діяльність на території Кіровоградської області, зокрема й з числа учасників АТО (ООС), внутрішньо переміщених осіб та інших соціально вразливих категорій населення) мають можливість отримати фінансову підтримку:

• на зворотній основі:

для діючого бізнесу – у розмірі до 500 000,00 гривень на строк до трьох років з можливістю відстрочення повернення суми зобов’язання до шести місяців;

для новоствореного бізнесу (стартап) – у розмірі до 100 000,00 гривень на строк до трьох років з можливістю відстрочення повернення суми зобов’язання до шести місяців.

• на безповоротній основі:

на часткову компенсацію банківських відсотків– у розмірі 100 відсотків облікової ставки Національного банку України, але не більше 100 000,00 гривень на бюджетний рік – для здешевлення кредитів, отриманих у банківських установах для впровадження інвестиційних бізнес-проєктів, у межах часткової компенсації суми відсотків по кредиту (не більш ніж 100 відсотків облікової ставки Національного банку України, що діяла на дату укладення кредитного договору).

на реалізацію бізнес-проєктів за наступними пріоритетними напрямами соціальноекономічного розвитку регіону, а саме:

- впровадження інноваційних, екологічних та енергозберігаючих технологій; - створення підприємств із виробництва медичних препаратів та фармацевтичної продукції, засобів особистої гігієни тощо;

- створення нових або розширення діючих виробництв:

- з переробки сільськогосподарської продукції, виробництва продовольчих і непродовольчих товарів та їх фасування;

- з деревообробки, зокрема, меблеве виробництво;

- виробництво одягу чи фурнітури, будівельних матеріалів, інших видів продукції, товарів і послуг;

- розвиток овочівництва, садівництва із застосуванням меліоративних технологій, створення або модернізація (реконструкція) об’єктів тепличного господарства та об'єктів для зберігання продукції;

- розвиток та підтримка малого підприємництва у сільській місцевості, зокрема, у сферах надання послуг з пасажирських перевезень, житлово-комунального господарства, побутового обслуговування населення, зеленого туризму тощо;

- розвиток ІТ - сектору та креативних індустрій.

Для отримання більш детальної інформації можна звертатись до РФПП за адресою: 25006, м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84, кім. 417, телефон/факс (0522) 24-08-86 та (050) 24-08-86.

Інформацію стосовно бізнес-подій та оперативних новин Регіонального фонду підтримки підприємництва у Кіровоградській області можна отримати приєднавшись до телеграм-каналу для підприємницької спільноти - https://t.me/pidpriem_gue_kr_ua.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень