Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

У місті Лева вас навчать тонкощам сфери торгівлі

Дата: 11.10.2022 09:48
Кількість переглядів: 95

Фото без описуЄ бажання працювати у сфері торгівлі, але не маєте відповідної освіти? Маємо для вас пропозицію! Продавець продовольчих товарів - професія, навчання за якою стартує 11 жовтня 2022 року.

Де навчатися?У Львівському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. 

Його викладачі під час навчання ознайомлять слухачів із тонкощами організації торговельних процесів, видами обліку та звітності, допоможуть опанувати теоретичні знання та отримати практичні навички роботи з касовим апаратом.

По закінченню професійного навчання ви отримаєте гідну роботу, адже Державна служба зайнятості організовує його на замовлення роботодавців, а отже - є й гарантія працевлаштування.

За деталями звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32 13 28 або до найближчого центру зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування. Контакти тут: https://cutt.ly/OJ48QYR.

Довідково. Для зареєстрованих безробітних, зокрема Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у жовтні 2022 року, тут: https://cutt.ly/FCw1Y4L

Ми є у Telegram - t.me/dcz_kir. 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень