Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

В КНП "Знам'янська міська лікарня ім.Лисенка" Знам'янської міської ради введено в експлуатацію комп'ютерний томограф!

Дата: 06.10.2022 16:49
Кількість переглядів: 488

Фото без описуКНП "Знам'янська міська лікарня ім.Лисенка" Знам'янської міської ради інформує про введення  в експлуатацію комп'ютерного томографа!

Це потужний, 32-зрізовий комп‘ютерний томограф Aquilion Lightning (виробник Canon Medical Systems Corporation, Японія) загальною вартістю 11,9 млн.грн. 

Він буде слугувати пацієнтам в оновленому приймальному відділенні після отримання відповідної ліцензії з радіаційної безпеки.

Лікарня отримала цей високовартісний апарат від ДП «Медичні закупівлі України» в рамках угоди про співробітництво, на виконання бюджетної програми «Придбання обладнання для приймальних відділень опорних закладів охорони здоров‘я у госпітальних округах» 23 лютого 2021 року.

Керівництво закладу висловлює вдячність: Міністерству охорони здоров’я України, керівництву обласної військової адміністрації, обласному департаменту охорони здоров’я,  Знам’янському міському голові Володимиру Сокирку, депутатському корпусу Знам’янської міської ради, проектантам, підрядній організації  і  всім причетним до реалізації такого важливого проєкту для Знам'янської громади! Окрема подяка народному депутату Олесю Довгому та його команді!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень