Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Результативність участі здобувачів освіти Знам’янської міської територіальної громади в обласному конкурсі відеоробіт в рамках молодіжної акції «Відповідальність починається з мене»

Дата: 06.10.2022 14:50
Кількість переглядів: 569

Фото без опису3 1 липня по 25 серпня 2022 року тривав обласний конкурс відеоробіт в рамках молодіжної профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», ініційований управлінням превентивної діяльності ГУНП в області та управлінням молоді та спорту Кіровоградської ОВА.

До створення креативних авторських відео щодо негативного ставлення до шкідливих звичок, протиправних вчинків, а також пропаганди корисного дозвілля, поряд з іншими 17 територіальними громадами області долучилися й найактивніші представники учнівської молоді Знам’янщини. Після проведення відбіркового етапу, кращі з робіт надіслали до обласної комісії. У результаті було визначено три призових місця: перше посіла Бобринецька територіальна громада, друге – Знам’янська, третє – Соколівська.

Тож, 5 жовтня цього року, очільник відомства Роман КОЗЬЯКОВ та в.о. начальника управління молоді та спорту обласної військової адміністрації Андрій ЩЕТИНА нагородили авторів найкращих відеоробіт і вручили їм подяки та цінні подарунки.
Відтак, вітаємо здобувачів освіти ліцею «Дивосвіт» Знам’янської міської ради за зайняте ІІ місце. Під час вручення заклад освіти Знам’янської міської територіальної громади представляли: заступник директора з виховної роботи Анастасія БУГАЙОВА, та учениці Вікторія СТЕПАНЕНКО і Валерія КОРОБКІНА.

Принагідно вітаємо учнівську молодь та педагогів ліцею «Дивосвіт» з досягненням, бажаємо невичерпного креативу, реалізації прогресивних ідей та задумів!

Відео - https://www.facebook.com/100004290481009/videos/805171624064428/« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень