Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

В Україні відновлена приватизація державного майна за новими правилами - зручними та спрощеними для потенційних інвесторів!

Дата: 06.10.2022 08:04
Кількість переглядів: 320

Фото без описуСьогодні приватизація - це інструмент забезпечення малого та середнього бізнесу майданчиками для відновлення або старту роботи в умовах війни. Також приватизація це питання безпеки - армія потребує грошей на озброєння, і приватизація це одне з джерел забезпечення наших військових фінансовим ресурсом. 

Пропонуємо ознайомитись з інформаційним бюлетенем, де розміщений перелік об’єктів державної власності Кіровоградщини, які вже доступні до приватизації за посиланням 

Всі об’єкти продаються виключно через аукціони ProZorro.Продажі, що побудовані на принципах повної прозорості – весь процес продажу відбувається публічно і відкрито для повного уникнення корупції. 

Для підприємців - це гарна можливість купити щось цікаве для розвитку свого бізнесу та своєї громади. 
Для країни – це економічне відновлення та розбудова держави.

Звертаємо увагу, що на період дії правого режиму воєнного стану, потенційному покупцеві, який зацікавлений в купівлі певного державного майна, необхідно надіслати лист про намір приватизації у довільній формі на адресу Регіонального відділення:вул. Глинки, 2, м. Кропивницький, 25009 посилання на зразок листа  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень