Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Відбулося засідання тридцятої сесії Знам'янської міської ради

Дата: 19.08.2022 15:30
Кількість переглядів: 1012

Фото без опису19 серпня 2022 року, під головуванням Знам’янського міського голови Володимира Сокирка, відбулося засідання тридцятої сесії Знам’янської міської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

Депутати підтримали звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства інфраструктури України, Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області щодо виконання ремонтних робіт по схемі обмеження (організації дорожнього руху) автомобільного транспорту №3 маршрут якої пролягає через селище міського типу Знам’янка Друга та місто Знам’янка.

Враховуючи військову агресію російської федерації по відношенню до України, потурання та сприяння цим діям з боку республіки білорусь, депутати більшістю голосів підтримали рішення щодо розірвання в односторонньому порядку побратимських відносин з містом Орша (республіка білорусь) та містами Маріінськ, Батайськ, Бологоє (російська федерація).

Затверджено звіти про виконання фінансових планів КНП «Знам’янський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Знам’янської міської ради та КНП «Знам’янська міська лікарня ім. А.В.Лисенка» Знам’янської міської ради за 1 півріччя 2022 року, а також фінансові плани зазначених закладів на 2022 рік у новій редакції.

Надано у тимчасове користування ГО «Майдан» та БФ «Повернення до життя» приміщення комунальної власності.

Прийнято рішення щодо перейменування загальноосвітніх шкіл громади, затвердження їх статутів у новій редакції та приведено типи закладів освіти у відповідність чинному законодавству.

Затверджені рішення щодо оренди земельних ділянок комунальної власності, а також використання майна комунальної власності.

Враховуючи звернення родин військовополонених захисників "Азовсталі" та інших учасників мітингу, що відбувся 11.08.2022 року у м. Знам'янка, депутати Знам'янської міської ради звернулася до Президента України та Верховної Ради України щодо підтримки родин військовополонених захисників України та захисників "Азовсталі".« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень